PLUSKWA

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
ostatnio kupiłem pluskwę na allegro http://allegro.pl/item468893707_podsluch_p...wa_legalny.html
długo się zastanawiałem się nad kupnem ale w końcu kupiłem :) Jeszcze nie doszło ale sprzedawca mnie zapewnia że dojdzie :) moje pytanie jest takie: Może ktoś z was kupił coś podobnego i czy do prawda że zasiąg jest do 200m czy to może kompletna bzdura! :( bardzo proszę o odp. pozdr
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Zaciekawiła mnie ta aukcja i chyba kupię, 20zł to nie dużo. Gdy kupię oraz przetestuję napiszę tutaj mały komentarzyk
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
to straszne.. niedługo we własnym domu nie będzie można normalnie pogadać bo nie wiadomo gdzie nam pluskwę podłożą :niepewny:
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
jutro albo w poniedziałek przyjdzie pluskwa napisze czy warto kupić :)

to straszne.. niedługo we własnym domu nie będzie można normalnie pogadać bo nie wiadomo gdzie nam pluskwę podłożą unsure.gif
pluskwa nie konieczne musi służyć jako podsłuch może to służyć jako zabawa :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
no to zależy od intencji kupującego ale skoro jest taka tania to aż się boje pomyśleć...
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
dzisiaj doszła pluskwa :) no i tak: w domu odbiera znakomicie a mam dom wysoki :) bardzo czysty dźwięk :) jutro jeszcze zobaczę i wam napisze jak się sprawdza w terenie
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
odległość 150m jak jest dalej to nie jest czysty dziwięk
 

kompak

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2006
Posty
78
Punkty reakcji
1
Miasto
internAt
Witam!!
może mógłbym prosić o jakiś schemacik ideowy i montażowy...??
Chętnie złożyłbym coś takiego...
Pozdro
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU MDSK

W naszej ofercie między innymi domofony, unifony, wideodomofony, kamery, cctv, zaczepy, zasilacze, zestawy, napędy bram, podsłuchy, rejestratory, mikro urządzenia i inne zabezpieczenia elektryczne i elektroniczne.

Kupując w naszym sklepie wybierasz:
- Zakup w profesjonalnej Firmie -
- Fachową obsługę -
- Pomoc Techniczną (również po zakupie) -
- Dowód zakupu (Paragon lub Faktura) -
- Możliwie najszybszą wysyłkę -
- Gwarancję realizacji zamówienia -
- Gwarancję i serwis -

Zapraszamy na www.e-mdsk.pl i www.MikroSklep.com.pl
Łódź, ul. Narutowicza 25
Pn-Pt
9:00 - 17:00

Domofony, unifony, videodomofony, rejestratory, kamery, cctv, telewizja przemysłowa, telefony, telefony retro, napędy bram, zaczepy, zestawy, laskomex, urmet, cyfral, kamtek, lockpol, amplyvox.
 

Banderas

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja ostatnio kupiłem inny gadżet, bym razem nie pluskwę ale brelok z kamerą, aż wstyd sie przyznać ,a le kupiłem to po to bo mam pewne podejrzenia co do mojej dziewczyny i postoniłem to sparwdzić, rzecz jest nie droga bo 40 zł ,a działa super, wszytsko widać, że też opcja nagrywania głowu, polecam na prawdę fajny gadżet http://vordon.pl/towar.php?61/brelok_vordon_z_mini_kamer%C4%84
 
Do góry