Plus Liga

Damiao

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
PLPS zaplanowała start nowego sezonu na 4 października.

Pierwsza kolejka PlusLigi (3-6.10.2008):

Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa
AZS Olsztyn - Jadar Radom
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec (?)
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Koniec (piąty mecz finału play off) planowany jest na 30 kwietnia 2009... panowie decydenci ustalili też dwutygodniową przerwę świąteczną 20.12-03.01...

nasza rodzima liga coraz lepsza, ale mistrz nadal będzie ten sam...
tebela moim zdaniem będzie wyglądać tak:
1. Skra Bełchatów- najlepsza drużyna i zero słabych punktów i mają Mariusza Wlazłego
2. Resovia Rzeszów-ciekawy skład i bardzo wyrównany
3. ZAKSA Kędzierzyn-mocna drużyna która w lidze bardzo namiesza
4. KS Jastrzębie-dobra drużyna z małymi dziurami
5. AZS Olsztyn-czekamy na sponsora i transfery jak na razie słabo
6. Trefl Gdańsk- Zanuto i Kadziewicz... czekamy na więcej
7. AZS Częstochowa-młoda drużyna z doświadczonym Stelmachem, no cóż drużyna gra w LM a skład ma na I ligę
8. AZS Warszawa- walka o utrzymanie, może o coś więcej
9. Czarni Radom- mało znaczące wzmocnienia
10. Płomień Sosnowiec-póki co to nie wiem czy ta drużyna w lidze wystartuje...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
w sumie Resovia może być na 2. miejscu, ale myślę że Kędzierzynu nie stać jeszcze na podium, raczej będzie tam jastrzębie, chyba że olsztyn się wzmocnii nie zapominaj o młodej częstochowie, też mogą sporo namieszać, stać ich na dużo :D
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Resovia-Czestochowa tak mozna ich nazwac na nowy sezon :p z Woickim Wika i Gierczynskim to bedzie druzyna ktora jako jedyna bedzie mogla ze Skra powalczyc... a moja kochana Czestochowa sie rozpadla ale i tak wierze w mlodych zawodnikow i mam nadzieje ze bedzie rozgrywal Fabian a nie ten caly Stelmach przeciez on nie umie na krotka wystawiac :p tak ogolnie to

1. Skra
2. Resovia
reszta jest sprawa otwarta

Pozdro BB)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Też mi się wydaje, że Skra znów będzie niepokonana. Nie cieszy mnie to, ponieważ nie lubię Skry (jako drużyny a nie pojedyńczych siatkarzy), jednak w LM i tak będę im kibicować.
Wydaje mi się, że jedynym zespołem który mógłby zagrozić Bełchatowianom będzie Resovia. Solidny skład i nowy doświadczony trener.
Częstochowa na pewno nie powtórzy sukcesu z zeszłego sezonu.
ZAKSA - mam nadzieję, że będzie to udany debiut trenerski Krzysia Stelmacha
Politechnika - nie skazałabym ich na pożarcie, przyszedł B. Neroj, R. Milczarek, K. Kvasnicka - zawodnicy dający nadzieję że będzie lepiej niż w zeszłym sezonie.
Trefl Gdańsk - Kadziewicz, Zanuto no i Bednaruk - narazie dla mnie wielka niewiadomo - może czarny koń?
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie Skra po kolejnych wzmocnieniach, wreszcie z libero z prawdziwego zdarzenia, znowu z dwoma równorzędnymi rozgrywającymi powinna obronić mistrzostwo, w każdym razie nie będzie to proste. Bardzo wzmocniło się Jastrzębie i to w tej drużynie widze najpoważniejszego kandydata do zajęcia drugiego miejsca w sezonie 2008/2009. Jeśli wyjaśni się, na jaki budżet będzie sobie mógł pozwolić Olsztyn, i będzie to budżet porównywalny z zeszłorocznym, drużyna ta powinna się zmieścić w pierwszej trójce. Jeśli nie - na to miejsce wskoczy Resovia.

Mostostal? Z tym składem co najwyżej piąte miejsce, w każdym razie nie zapominajmy, że jest jeszcze Częstochowa.

Trefl? Jak dla mnie - wielka niewiadoma, wiele będzie zależało od kolejnych transferów.

Reszta - bez znaczenia.


I jeszcze pozwolę sobie wytypować wyniki 1 kolejki PLS:

Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 0:3
AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa 2:3
AZS Olsztyn - Jadar Radom 3:0
Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec 3:0
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
słuchajta, słyszeliscie o tej akcji przeciw dyskryminacji plus ligi w tvp? publiczna tv nie pokazuje nawet migawek, w wiadomościach nic nie informuje o wynikach, null! kibice napisali podanie czy petycje do władz krritv, żeby coś z tym zrobić. warto sie podpisać!
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
nooooo ja juz to zauważylem dawno, to jest wielki ŚMIECH ze w TVP nie ma siatkówki, nawet głupich wyników nie podaja. i pytam sie za co ja płace abonament :p
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
tu nie chodzi o to kto ma polsat cyfrowy... TVP to jest telewizja publiczna i powinna podawac takie informacje to juz czesciej jest o NBA niż o polskiej lidze siatkówki SKANDAL!!!!
 
A

Alek06

Guest
Ja z pewnoscia podpisze sie pod ta petycja jesli jeszcze bedzie mozna w nastepny weekend.
Rzeczywiscie to skandal zeby w tv tego nie było.Taka nasza polska tv własnie.
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
A po co wyniki mają być w TVP skoro aktualnie większość ma Polsat gdzie są podawane wyniki albo internet gdzie bez problemu można sprawdzić wyniki, ewentualnie w TVN albo TVN24 chociaż tam akurat nie wiem czy podają. Jak dla mnie to nie ma żadnej różnicy ani skandalu, chociaż fakt że jest to trochę dziwne, albo co w tym kraju nie jest.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
A po co wyniki mają być w TVP skoro aktualnie większość ma Polsat gdzie są podawane wyniki albo internet gdzie bez problemu można sprawdzić wyniki, ewentualnie w TVN albo TVN24 chociaż tam akurat nie wiem czy podają. Jak dla mnie to nie ma żadnej różnicy ani skandalu, chociaż fakt że jest to trochę dziwne, albo co w tym kraju nie jest.

no jasne lepiej podawac wyniki chodu albo jakiegos maratonu któreko wynikami interesyje sie z 2% ogladajacych sport... to jest telewizja publiczna i powinna podawac takie informacje przeciez polska liga siatkówki jest jedna z najlepszych na świecie, chyba nie wymagamy czegos wielkiego o TVP... to tak jak by nie podawano wyników piłki nożnej, wyobrazcie sobie jakie bylo by oburzenie wtedy :mruga: A trzeba przyznać że siatkówka jest akurat mocną stroną naszego kraju wiec chociaż troszke czasu mozna by jej poświecic na kanale otwartym i ogólno dostępnym jakim jest TVP...

pzdr :niepewny:
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
No dokładnie.Nawet Ligi Mistrzów nie pokarzą w publicznej :/ . Ciekawe co by sie działo jak by jakiś polski klub piłkarski walczył w Lidze Mistrzów i by tego nie pokazali w tv publicznej :)
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No dokładnie.Nawet Ligi Mistrzów nie pokarzą w publicznej :/ . Ciekawe co by sie działo jak by jakiś polski klub piłkarski walczył w Lidze Mistrzów i by tego nie pokazali w tv publicznej :)

Yyy....chodzi Ci o piłkę nożną, bo raczej nie o siatkówkę, bo tam co roku grają nasze drużyny ?? Przecież TVP pokazuję LM, co prawda tylko jeden mecz, ale z każdej kolejki pokazują skróty, a gdyby Polski klub tam się dostał to jestem pewien, że ich mecze byłby pokazywane.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ja nie wiem co Wy macie za TVP ale u mnie w weekend po głównych wiadomościach są w sporcie podawane wyniki. Poza tym na TVP3 co dzień późnym wieczorem jest obszerne wydanie wiadomości sportowych i zawsze o siatkówce powiedzą - nawet na arenie europejskiej.
Co jak co, ale TVP ma najlepsze (najbardziej obszerne) wiadomości sportowych ze wszystkich stacji jakie mam.
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Yyy....chodzi Ci o piłkę nożną, bo raczej nie o siatkówkę, bo tam co roku grają nasze drużyny ?? Przecież TVP pokazuję LM, co prawda tylko jeden mecz, ale z każdej kolejki pokazują skróty, a gdyby Polski klub tam się dostał to jestem pewien, że ich mecze byłby pokazywane.
Troche nie zorientowany jesteś - ponieważ ów polski klub gra na arenie europejskiej przekład np.Skra. w grudniu grali 2 mecze w LM z Czołowych klubów europy oraz świata, a żadna publiczna nie pokazała tego meczu.Skróty? owszem ale to tylko marne 2 minuty...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Yyy....chodzi Ci o piłkę nożną, bo raczej nie o siatkówkę, bo tam co roku grają nasze drużyny ?? Przecież TVP pokazuję LM, co prawda tylko jeden mecz, ale z każdej kolejki pokazują skróty, a gdyby Polski klub tam się dostał to jestem pewien, że ich mecze byłby pokazywane.
Z tym że TVP pokazuje LM chodzi ci o piłkę nożną czy o siatkówkę? <_<
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Z tym że TVP pokazuje LM chodzi ci o piłkę nożną czy o siatkówkę? <_<

skoro temat jest w dziale siatkówka to chodzi nam o siatkowke... mecze LM w piłke nożną są pokazywane choć nasza drużyna nigdy nie gra w fazie grupowej... a Skra przypomnijmy 3 miejsce w tych rozgrywkach....


Tweetasek jestes chyba jedyną osoba która oglada informacje o siatkówce po głownym wydaniu wiadomości w TVP1 bo ja tam takich informacji nie widze co tydzien.... ale moze mamy inne TVP :p :lol:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Tweetasek jestes chyba jedyną osoba która oglada informacje o siatkówce po głownym wydaniu wiadomości w TVP1 bo ja tam takich informacji nie widze co tydzien.... ale moze mamy inne TVP :p :lol:
żebysmy się dobrze zrozumieli - chodzi mi tylko o to, że TVP podaje suche wyniki a nie jakiś materiał filmowy z meczy ;)
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
żebysmy się dobrze zrozumieli - chodzi mi tylko o to, że TVP podaje suche wyniki a nie jakiś materiał filmowy z meczy ;)

Ale żeby pokazywać migawki z meczów, jakieś skróty, a nie tylko suche wyniki TVP musiałaby wykupić prawa od Polsatu do pokazywania tego. A za te jak wiadomo trzeba zapłacić trochę kasy, a TVP raczej nie jest skora do wydawania pieniędzy na takie rzeczy, lepiej kupić kolejny milion odc. Mody na Sukces.
 
Do góry