Plecak typu "kostka"

aikonosscire

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
WarSaw
Marty, te paski z boku można odczepić, nie pusisz ich upierdzielać. po prostu wysuń paseczek z metalowego "trzymacza" i zdejmij. Radzę ci nie upierdzielać, mogą się przydać do przymocowania kostki dolną częścią do pasa, cycuś w ten deser, albo po prostu zamocować coś na chybcika, (np. butelkę ) żeby później nie męczyć się z rozpinaniem tych wszystkich szelek aby wyjąć jakiś :cenzura:ecik. A ten pasek od zewnętrznej strony szelek (najdłuższy, przyszyty) w ogólnych założeniach miał służyć do tego, aby tak spiąć ze sobą obie szele aby się trzymaly na ramionach (np. podczas biegu) ale widzę, że ty nie masz takiego jednego elementu na nim, więc jeśli ci tak bardzo przeszkadza to u.pier.dol. Te dolne w sumie też możesz.
 

skkskk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
A ja mam pytanie do was :] wszyscy mamy takie same kostki ale czy ktos ma moze inny wzor ? np 33
 

davidsantana27

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
W sumie po małym tripie z plecaczkiem po piwo do marketu, stwierdzam, że wcale mi te paski nie przeszkadzają :)
Narazie niech sobie będą, jak mnie w:cenzura:ią, znajdę nóż xD
Dzięki za pomoc :papa:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja poobcinałem i poodczepiałem wszystko co mnie denerwowało. Te paski z dołu zostawiłem, bo mam krótkie (tak jakby zgięte w połowie i zszyte) i nie przeszkadzają, a ten boczny do spięcia kostki w klatce piersiowej zaczepiłem za to kółko:
http://s5.tinypic.com/2aallq1.jpg
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Wiele razy próbowałem wypatrzeć naszywkę Nuclear Assault, Wehrmacht, Exodusa, Sodom, Violent Force, Kat, Destroyers, Wilczy Pająk, czy Dragon, ale niestety nigdzie nie mogłem znaleźć.
Albo jesteś ślepy ,albo po prostu kłamiesz. Na RMS masz cała stronę naszywek Kata http://www.rockmetalshop.pl/search.php w tym z okładką albumu "666" http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-23...AT-NKA1518.html . Jest także Exodus http://www.rockmetalshop.pl/search.php . Mam wrażenie , że wydajesz opinie zanim sprawdzisz.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Albo jesteś ślepy ,albo po prostu kłamiesz. Na RMS masz cała stronę naszywek Kata http://www.rockmetalshop.pl/search.php w tym z okładką albumu "666" http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-23...AT-NKA1518.html . Jest także Exodus http://www.rockmetalshop.pl/search.php . Mam wrażenie , że wydajesz opinie zanim sprawdzisz.

No akurat Kat to jeden z niewielu starych, polskich zespołów, których gadżety są w miarę dostępne.
Chociaż co do koszulek to w większości sklepach nie ma w ogóle z okładkami ze starych albumów.
Ale co do reszty polskich kapel, to nic nie można dostać.
Są jeszcze gadżety muzyczne Vadera, ale zawsze są tylko z logo i okładkami z późniejszych albumów, a nigdy nie ma ze starym logo, czy okładką np. z Necrolust, albo Live In Decay, czy Tyrani Piekieł.
Co do reszty zespołów, to nigdzie nie ma nic. Destroyers, Hammer, Wilczy Pająk, Dragon i inne.
Nawet najbardziej znanych kapel, jak TSA, czy Turbo nie można znaleźć żadnych gadżetów.
A najgorsze, że we wszystkich sklepach wybór ekranów - dużych naszywek na plecy jest mizerny.
Albo nie ma w ogóle, albo jeśli są to tylko samych tandetnych zespołów, a co najwyżej z jeden dwa porządne zespoły się znajdą z najbardziej znanych.
Chodzi o takie naszywki, jak na tym zdjęciu:
image11.jpg
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ok , zwracam honor. Tak to już jest ,że w ofercie jest tylko to co się sprzedaje , sam poszukuje wiele gadżetów różnych kapel , których ni ch.uja nie moge nigdzie znaleźć , chyba będzie trzeba rozbić świnkę i zamówić na allegro do wykonania :)

PS. Znaleźliście może jakieś ciekawe aukcje ?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Witam, moja stara kostka ulegająca z czasem coraz większej dezintegracji dokonała żywota xD Posiadała ona wąskie szelki.
Nabyłem więc nową, a nawet gratis szerokie szeleczki otrzymałem, przytwierdziłem wg tutoriala, tylko pytanie, czy te paseczki (foto poniżej) są do czegoś potrzebne? Czy może by je czymś ostrym upierdzielić? :D



btw, Aikonosscire - jeśli masz mega faze na jakiś band i koniecznie chcesz ich naszywkę, zamów sobie na Allegro wg własnego projektu, najlepiej kilka sztuk z kumplami weź, taniej będzie, Muni:cenzura:l Waste onegdaj zamówiłem i była niezła :)

już pisałem, strasznie drogo wychodzi za te naszywki na allegro. Przy zamówieniu 5szt. ok. 20zł za jedną, a przy zamówieniu 1 szt. 60zł. A jak już kiedyś wyliczyłem Wojownikowi, lepiej ekran bo wyjdzie coś ok. 50zł
 

davidsantana27

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
już pisałem, strasznie drogo wychodzi za te naszywki na allegro. Przy zamówieniu 5szt. ok. 20zł za jedną, a przy zamówieniu 1 szt. 60zł. A jak już kiedyś wyliczyłem Wojownikowi, lepiej ekran bo wyjdzie coś ok. 50zł

Niemożliwe, mi wyszło duuuzo taniej, i to jakiś czas temu.

30 sekund szukania, proszę http://allegro.pl/item560528273_naszywki_n...ny_projekt.html

Wojownik1988, jak chcesz ekran na plecy katany, kup koszulkę i wytnij, proste i praktyczne ;)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Niemożliwe, mi wyszło duuuzo taniej, i to jakiś czas temu.

30 sekund szukania, proszę http://allegro.pl/item560528273_naszywki_n...ny_projekt.html

Wojownik1988, jak chcesz ekran na plecy katany, kup koszulkę i wytnij, proste i praktyczne ;)

Z tym, że koszulek też wybór do bani.
A najlepiej opłaca się samemu wyszyć, tak, jak ja sobie ekran Kata zrobiłem, a jak się nie umie to można pójść do krawca z kawałkiem materiału, myślę, że takie coś u krawca nie kosztuje drogo, a na pewno krawiec zrobi to porządnie.
A jeśli chodzi o drukowane to najlepiej pójść do drukarni z kawałkiem materiału i zdjęciem tego, co się chce, żeby zostało wydrukowane.
Tak wychodzi najtaniej. I można mieć w ten sposób naszywkę każdego zespołu.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
A co myślicie o pomyśle nadawania kostkom imion? Ja swojej nowo kupionej czarnej kostce (znalazłem w składnicy harcerskiej na Targowej w W-wie) dałem na imię Ozzy, a starą (jak pisałem wcześniej) ochrzciłem imieniem Kostek. Jest ktoś, kto nadaje imiona plecakom, a jeszcze się nie ujawnił???
 

skkskk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
sory ze tu tak napisze :p ale w tym temacie jest juz duzo offtopa to i ja sobie pozwole, wojo mogl bys wstawic zdjecie swojej kostki i katany ? bardzo bym prosil :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Niemożliwe, mi wyszło duuuzo taniej, i to jakiś czas temu.

30 sekund szukania, proszę http://allegro.pl/item560528273_naszywki_n...ny_projekt.html

Wojownik1988, jak chcesz ekran na plecy katany, kup koszulkę i wytnij, proste i praktyczne ;)

Prawdopodobnie jak patrzyłem za ta usługą to tej aukcji nie byo. Szukałem parę miesięcy temu.
A co do ekranów to owszem można z koszulki, a jeżeli nie z koszulki to tym sposobem co ja opisałem kilka stron wcześniej. Metoda nadruku byłaby taka sama i w sumie materiał tez.


A co myślicie o pomyśle nadawania kostkom imion? Ja swojej nowo kupionej czarnej kostce (znalazłem w składnicy harcerskiej na Targowej w W-wie) dałem na imię Ozzy, a starą (jak pisałem wcześniej) ochrzciłem imieniem Kostek. Jest ktoś, kto nadaje imiona plecakom, a jeszcze się nie ujawnił???

Moja jako tako nie ma oficjalnego imienia ale nazywam ją Szmata/ Szmaciora itd. :D Bo w odróżnieniu od plecaków za 200zł z adidasa itp. Kostkę rzucasz wszędzie gdzie popadnie, w chaszcze, błoto itd. i nie szkoda ani trochę. :D
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mi trochę szkoda wrzucić w błoto, może dlatego, że nie lubię piachu w plecaku mieć i moje pająki też nie lubią...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mi tam to jest obojętne. Wiadomo że specjalnie tylko zeby rzucic to nie rzucę. Ale jak wpadnie, to tylko zeskrobię nożykiem błoto, a jak już wychnie to wytrę i spokój :D
 

davidsantana27

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Prawda, to jest duża zaleta kostki, nie dba się o nią: przyjaram szlugiem, żaden problem, pobrudzę, spoko, mogę też śmiać się w twarz ludziom picującym swoje plecaki po 200 zł, w które nic się nie mieści ;P Za to m. in. kocham kostki :)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Moja jako tako nie ma oficjalnego imienia ale nazywam ją Szmata/ Szmaciora itd. :D Bo w odróżnieniu od plecaków za 200zł z adidasa itp. Kostkę rzucasz wszędzie gdzie popadnie, w chaszcze, błoto itd. i nie szkoda ani trochę. :D
Ja moją nazywam czasem Worek Po Ziemniakach :D .
 

aikonosscire

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
WarSaw
Pewnego bardzo deszczowego dnia na przerwie pomiędzy lekcjami jeden kumpel wyrzucił papieża przez szkolne okno, a ten, po zdumiewającej paraboli opadł z wysokości trzeciego piętra prosto w głęboką na pół łydki kałużę błota opryskując wszystko wokół. Zbiegam na dół, wyciągam go, jest cały u.pie.rdo.lony,ociekający z błocka i taki mocno sfatygowany. Otwieram... książkom nic. wszystko jakby nieruszone :D Po kilku dniach, (jak papież już wyschnął) potraktowany kilkoma mocniejszymi kopami utracił brązową błotnistą powłokę, i był taki jak dawniej. tylko w kilku miejscach bardziej brązowy niż powinien być. Ale to błoto wpłynęło na rozrywające się w pewnych miejscach szelki... kojąco. Usztywnił je i zespoił w miejscach gdzie się lekko rozdzierały. trochę od tamtego czasu zesztywniał, ale go nie wypiorę, bo jeszcze straci te brązowe łaty.
Najgorzej przyjęły to naszywki ;/
Ale tym postem chciałem przekazać, że kostki wręcz twardnieją po kąpieli w błocie i okrutnym traktowaniu. Lecz radzę uchronić wszelkie metalowe sprzączki i elemenciki jakimś anty-korodopowstawatorem, bo ten element nie jest tak trwały.
 
Do góry