Plecak typu "kostka"

skkskk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
odepnij szelki i rzucaj nawet do pralki, to szmata, nic jej nie będzie :D



tak tylko boje sie xD ze te rozne metalowe elementy moga zaczepic sie o beben pralki czy cus i wlasnie tu sie boje xD a kostke trza jednak wyprac gdy przywoza ci ja z magazynu bo strasznie sztywna i zasyfiona
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jak odepniesz szelki to niewiele tego zostanie. Poza tym odpruwasz zamki błyskawiczne ze spodni do prania? ;) Nawet jak się zahaczy o bęben to nic jej nie będzie, pokręci się, pokręci i odczepisz przy wyjmowaniu.
 

skkskk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
aha :] to jak bede musial ja wyprac to teraz w pralce ^^ dzieki. Dawajcie tu zdjecia swoich plecakow bo malo tu ich, ja niestety narazie nie moge bo mam rozwalony aparat ale niedlugo cos tu wstawie :]
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja lubię kostki, jestem szczęśliwym posiadaczem nieco zmaltretowanego egzemplarza koloru porannych wymiocin (czyt. zgniłozielonym). :bag:
Mam do Was pytanie: orientuje się ktoś gdzie w Warszawie (lub najbliższej okolicy) można nabyć kostkę w kolorze czarnym? Szukałem w necie ale nie znalazłem nic ciekawego...
Dodam, że nie kupię jej tam ,gdzie poprzednią kostkę, ponieważ były tam jedynie kostki w kolorze zielonym i nie sądzę, aby coś się zmieniło (po co składnicy harcerskiej czarne kostki?).
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam ochotę trochę odmienić to, co noszę na lewym ramieniu (czyt. plecak), czarny wydaje mi się jednak fajniejszy. A i zielonej będę dalej używał.

poprzednio zapomniałem dodać:
mam naszywki - Deep Purple, Black Sabbath, Metallica, "Szanuj Zieleń", "Rzuć na tacę" i parę obrazków, których nie opiszę, bo mi się nie chce.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dobra, może to i nie kostka, ale wygląda bardziej jak kostka niż jak co innego. I byłbym wdzięczny, gdyby ktoś odpowiedział na moje pytanie: gdzie w Warszawie można kupić plecak, który nie jest kostką, ale jest podobny do kostki i jest czarny lub plecak kostkę czarny?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ale czarna to nie kostka :p
Plecakowy rasista ;). Moja jak było widać jest czarna, fakt materiał inny, bardziej ,,zbity", ale nie należę do tych co z kostki robią sobie oddzielną ideologię, więc niewielka różnica. Przyzwyczaiłem się do niej i zwyczajnie podoba mi się jej wygląd. Poza tym chciałem tchnąć nieco świeżości, bo z tego co widzę to w Lbn 90% nosi zielone, które mi się zwyczajnie przejadły.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
"Plecakowy rasista" - dobre określenie! :D
dorzucam zdjęcie kostka (Mój plecak jest płci męskiej, więc odpowiednio do kostka jest kostek)
A naszywka Najtfisza jest tam dlatego, że było tam pusto po odpruciu Pink Floyda, więc doszyłem, jako że czasem Najfisza słucham.
 

Attachments

  • P1215002.JPG
    P1215002.JPG
    152,7 KB · Wyświetleń: 198

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kostek to zdrobnienie od Konstanty, więc moja w sumie też ma imię. A jakie ma Twoja?
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Nazywać kostkę? W sumie czemu nie :D ! Ja swoją ochrzczę... Eee... Bury Zenek :D ! Trzeba w takim razie jakieś chrzciny urządzić czy coś :D . Może kiedyś wkleję jej zdjęcie, ale póki co jest trochę pusta :p ...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Nadajecie imiona swoim plecakom ? Aż tak jesteście do nich przywiązani ?

Ja odkąd skończyłem chodzić do szkoły, to noszę kostkę tylko jak w kumplami idziemy w plener popić, wtedy zawsze zmieszczę w plecaku flachę wódki i kilka browarów.

A poza tym to jeszcze w ubiegłym roku, jak na stażu pracowałem w zakładzie kamieniarskim, to jeździłem do roboty z plecakiem.

W sumie na dzień dzisiejszy mam na swoim plecaku tylko jedną naszywkę - "Motor Harley Davidson Cycles", oprócz tego kilka napisów flamastrem - logo Sodom (sam rysowałem) i kilka nazw zespołów (między innymi Wehrmacht, Kat)
i jedno hasło - "War and Hate" (wojna i nienawiść) - przeciwieństwo głupawego hipisowskiego hasła.
"War and Hate" oznacza, że konflikty i wrogość wśród ludzi były, są i będą zawsze bo taka już jest nasza natura.

Więcej naszywek nie noszę na plecaku bo i tak rzadko go noszę, więcej naszywek mam na dżinsowej katanie, bo na co dzień w niej pomykam.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wojownik: a skąd jesteś? Jak z Warszawy to wiesz może, gdzie kupić kostkę lub coś-co-wygląda-bardziej-jak-kostka-niż-jak-co-innego w kolorze czarnym? Wdzięczny będę za odpowiedź...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Wojownik: a skąd jesteś? Jak z Warszawy to wiesz może, gdzie kupić kostkę lub coś-co-wygląda-bardziej-jak-kostka-niż-jak-co-innego w kolorze czarnym? Wdzięczny będę za odpowiedź...

Jestem z małego misteczka na mazurach. Jest trochę sklepów internetowych z kostkami.
Ja mam zwykły - zgniło zielony.
Czarne nie wiem, gdzie można dostać, poszukaj w sklepach internetowych i na Allegro.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
właśnie szukałem, wczoraj spędziłem ze 3 godziny na tym, przedwczoraj drugie tyle. jedyna interesująca oferta miała bardzo niewyraźne zdjęcia... wolałem nie kupować... A jest ktoś z Warszawy???
 
Do góry