Plecak typu "kostka"

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Czytając twój post nasuwa mi się tylko jedna myśl - POPKULTURA JEST WSZĘDZIE!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Owszem, ale to nie miejsce na dysputę na ten temat. A mi czytając Twój poprzedni post też nasuwa się jedna myśl - Kostka nijak pasuje do blokersa.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A kto powiedział, że jestem w 100% blockersem?
Normalnie sie ubieram, tzn. bluza, jakaś zwykła bluzka i jeansy.
Muzyka - nie słucham techna, ani hip hopu.
Nie przynależę do żadnej subkultury, ale mam zadatki na blockersa.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Już miałem odpisywać na post blackcoffee90 , ale jacobbs ujął w swoim poście idealnie wszystko co chciałem przekazać , także podpisuje się pod jego wypowiedzią rękoma i nogami :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jedna boczna klapka prawie mi się w Ramzesie urwała... niech tylko sesja się skończy, znowu ją pozszywam :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moja kostka coraz bardziej zaprawiona w boju. Lekko się drze boczna klapa i śmierdzi wińskiem, a w środku mam więcej starych zakrętek i korków niż książek do szkoły noszę, ale daje radę :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No lekko bo wytrzymała jest, a nie oszczędzam jej ;) Tylko czasem się boję o szelki jak za dużo rzeczy załaduję. Zwłaszcza butelek, albo czegoś co ciężkie. A ogólnie to trzyma poziom.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
u mnie za to ten lewy uchwyt od szelek się pruje , już połowa tych szwów puściła :D
ale i tak dzielnie daje radę , szczególnie po tych co przeszła na obozie survivalowym ;)
 

Wszebor

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina tysiaca jezior dawne włości prusów
mi tez sie pruje jak cholera ale zwazywszy na intensywne uzytkowanie kostki prosto z demobila przez 5lat to ma prawo:p jest juz mocno polatana dotego ma kilka plam(nieprana dlugooooo:p) smierdzi i winem i czyms dziwnym podejrzewam ze cos malego sie w niej zaleglo i tworzy kolonie:p naszywki tez sie poodpruwaly zostal jeden dzielnie trzymajacy sie orzel!:D niestety pomalu tez zaczyna sie odprowac musze to wszystko poprzyszywac i wogole kostke zszyc aktualnie jedna szelka sie sproa i tydzien chodze na zwiazanej:D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
też tak wyskakują? to już nawet opera i firefox nie mogą mi ich blokować XD angel przesadza, chyba se jednak dorabia :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja też na trójkącie mam, tylko poodczepiałem mnóstwo dziwnych pasków, których przeznaczenia nie potrafiłem określić.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
też je poodczepiałem, one były po to by zczepić szelki na brzuchu by się kostka lepiej trzymała i był chyba jakiś by można było sobie badziewia przyczepić, nie pamiętam co, manierki itp z tyłu się wiesza... oj jeden z tych śmieci :)
 
Do góry