Play - nowy operator komórkowy

kita14

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
No bo od 1 maja play pojawi sie w sieci Germanos.Zyskaja sporo miejsc sprzedazy,nie bedzie juz wiec problemu z tym,zeby do nich dotrzec.To powinno poniesc sprzedaz,ale jak bedzie,to zobaczymy.
 

Tookie

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
No nie zupełnie od 1.05...Mamy długi majowy weekend więc wejdą dopiero od 7.05 ;)
 

jutrzenka

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
z rodu J***
Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką LG KU311 w abonamencie za 30zł. Szczęśliwą, bo telefon mi się spodobał. Aparat 1,3 ale wychodzą przyzwoite zdjęcia. Obrotowy obiektyw pozwala na robienie fot bez wykręcania sobie rąk, a także portretów. 7 wielkości fot, 3 poziomy jakości, zdjęcia seryjne (1, 3, 6 lub 9), dwukrotny zoom, 9 poziomów jasności, 5 rodzai balansu bieli, tryb nocny, samowyzwalacz (3, 5 i 10 sek), B&W, Sepia, negatyw, efekt lustra. Wyświetlacz ma żywe kolory. Mp3 słychać na głośniczku lub na dołączonych słuchawkach (nie są jakieś super głośne, ale zawsze można podpiąć inne). Można słuchać w tle. Przejrzyste menu, można wybrać siatkę lub listę. Nie ma motywów, są 2 kolory do wyboru (brązowy i niebieski), co jest nawet dobrym rozwiązaniem. 2 rodzaje czcionki, skórek do odtwarzacza, motywów. Blue tooth, UMTS, nie ma podczerwieni. Fajna klapka, nie skacze w kieszeni. Wady: brakuje mi szybkich klawiszy (do np.SMS), obudowa łatwo się palcuje, nie ma (chyba) wybierania losowego oraz zmiany kontrastu/jasności wyświetlacza (razi w ciemnościach).
 

kita14

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
To dobrze wiedziec,ze ten telefon jest ok,bo zastanawialam sie,ktory jest lepszy z tych,które wprowadzili ostatnio-ten,czy nokia n76
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
ludzie.playmobile.pl

całkiem ciekawa strona.
dużo się dzieje w sumie..
konkursy, spotkania playowiczów.
ludzie fajni :)
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
zamiast tej strony lepiej zeby zmienili cennik bo praktycznie odkad weszli nic sie w nim nie zmienilo. A te ich telefony od zlotowki sa tylko w najwyzszych abo bo w tych nizszych juz trzeba za nie zaplacic wiecej
 
Do góry