"Płaszczyk"

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Szukam czegoś podobnego do "płaszczyków" z najnowszej kolekcji John-a Varvatos-a... widział ktoś?
Poniżej zdjęcia dwóch modeli które mi przypadły do gustu... A tak btw... co myślicie o takim "kubraku"?

 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Na zdjęciu wygląda okropnie, nie wiem jak w rzeczywistości z bliska, ale to tylko moje zdanie...
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Mi znowu bardzo się podoba:) dodaje link gdzie można zobaczyć pierwszy sweter (bo to jednak sweter) z bliska itd;)
http://www.johnvarvatos.com/Chunky_Sweater_Coat/pd/c/21/np/21/p/2072.html
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Na płaszcz od samego początku średnio mi to wyglądało ;) Mnie osobiście nie podoba się ani jako płaszcz, ani jako sweter. Ale o gustach się nie dyskutuje i jeśli ten "kubrak" wpadł Ci w oko, to go kup. Nie kieruj się zdaniem innych tylko własnymi potrzebami ;D
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Chętnie bym kupił ale nie wydam 1200$ na coś takiego wiec szuka czegoś w miarę podobnego... tle, że niestety nie znajduję;) A czy to sweter to bym się kłócił bo swetra chyba na marynarkę się nie ubiera... no ale cóż... producent uznał to za sweter...
 
A

ahoj

Guest
Wg strony ZARY u nich coś takiego kupisz za 459zł więc chyba niewiele

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/11725/en/zara-sales/11037/Coats%2Band%2Btrenchcoats
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Te które pokazałeś na zdjęciu według mnie są delikatnie mówiąc nieciekawe. Nie wiem skąd jesteś, jeśli mieszkasz w Krakowie lub bliskich okolicach polecam odwiedzenie CH Tandeta tam mają duży wybór tego typu kurtek w normalnych cenach. W tym roku taką kurtkę kupiłem tam za niecałe 250 zł.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Sorry ale nie widzę najmniejszego podobieństwa między tymi co pokazałem a tymi z Zary... Przede wszystkim te "moje" wyglądają jak by były robione na drutach... Poza tym nie jest to moim zdaniem coś co mogło by zastąpić kurtkę czy płaszcz... nie ma nawet guzików, moim zdaniem bardzo ładnie bardzo ładnie komponuje się z garniakiem. Nie wiem... mi jakoś się podoba tyle, że nie widzę w sklepach czegoś takiego... Płaszczy mam z 5 i nie widzę sensu kupowania kolejnego;)
eVuL - kurtek mam wystarczająco dużo;) Szukam czegoś nowego, staram się kupować "niepowtarzalne" ubrania w granicach normalności. I "jak człowiek" nie znaczy "tak samo jak inni".
 
Do góry