Płaszcz/kurta na zimę

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Myślę o kupnie płaszcza dwurzędowego takiego klasycznego bez zbędnych udziwnień czarnego coś takiego jak na focie poniżej z tym że "kruczo czarny" kolor. Co myślicie podoba się wam? Ja osobiście jestem za takim klasycznym wręcz fasonem.
02ba9da85983513b.jpg
 

mlodyy

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tychy
Ale to jest ze skóry ?
Mi osobiście na zimę podobają się kurtki ze ściągaczem na dole i rękawach takie normalne kurtki tylko, że takie krótkie ..
Ale za płaszczami też przedpadam ale takimi z materiału [ bardzo modne ] :)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Ale to jest ze skóry ?
Mi osobiście na zimę podobają się kurtki ze ściągaczem na dole i rękawach takie normalne kurtki tylko, że takie krótkie ..
Ale za płaszczami też przedpadam ale takimi z materiału [ bardzo modne ] :)
nie no co ty nie ze skóry, on jest taki klasyczny z wełny i czegoś tam ;) mnie właśnie przejadły się że tak powiem te wszystkie sportowe kurtki (na zdj jest taki rozjaśniony ale jest wełniany czarny)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm wez pod uwage ze do tego plaszcza potrzebujesz odpowiednich butow i np nie zalozysz do niego plecaka bo wygladaloby to komicznie ;p (zakladam ze chodzisz do szkoly bo nie wiem w sumie czym sie zajmujesz ;p). Może coś w tym stylu tylko mnie oficjalne/pogrzebowe ;p? takie żeby mialo jakis sportowy element :)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
hmm wez pod uwage ze do tego plaszcza potrzebujesz odpowiednich butow i np nie zalozysz do niego plecaka bo wygladaloby to komicznie ;p (zakladam ze chodzisz do szkoly bo nie wiem w sumie czym sie zajmujesz ;p). Może coś w tym stylu tylko mnie oficjalne/pogrzebowe ;p? takie żeby mialo jakis sportowy element :)
o buty nie bój się z tym nie będę miał problemu, a ja nie noszę plecaka tylko torbę bo studiuje po co mi plecak jak mam przy sobie najwyżej jeden gruby zeszyt :D no na zdj nieco pogrzebowo wyszedł ale to podobno tak światło zrobiło efekt bo pisałem do sprzedawy i tak twierdzi.
a co taki styl np nie podoba Ci się (wokalista): http://www.youtube.com/watch?v=dGGi42dwrcE akurat białej koszuli nie noszę ale generalnie fajnie to wygląda taka nutka elegancji ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
wokalista spoko tyle ze jego "plaszcz" odbiega mocno od tego pokazanego ;p jest duzo bardziej sportowy ;]
sama mam podobny :D.. a jak sie zdecydujesz to uwazaj na material ;p bo do niektorych wszystko sie klei ;p ja osobiscie mam taki ze nie przyklejaja sie rozne rzeczy alee widzialam takie ze zaraz wszystko na nich jest ;p..

btw. to co on ma na sobie to bardziej na jesien ;p bo w zimie to chyba troche za cienkie ;p ale fajne, jak takie znajdziesz u nas to kupuj ;p

a moze takie cuś : http://allegro.pl/item474796071_ganeder_re..._s.html#gallery ? nie jest idealny ale chyba mi sie bardziej podoba :) bardziej sportowy ;p

http://allegro.pl/item473240611_nowosc_eks..._l.html#gallery a tu 2rzędowy;p
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
jak dla mnie odpada, bo nie ma kaptura :p
a ten płaszcz co sica podała to trochę mało męski, ale nawet spoko. zamawiałam stamtąd jedną kurtkę to na drugi dzień już ją miałam ;)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
jak dla mnie odpada, bo nie ma kaptura :p
a ten płaszcz co sica podała to trochę mało męski, ale nawet spoko. zamawiałam stamtąd jedną kurtkę to na drugi dzień już ją miałam ;)
nie ma kaptura? ;p płaszcz z kapturem? co to za wymysł... ja kupłem juz ten płaszcz ze zdj na aukcji jak przyjdzie to napiszę jaki jest, podobno w realu wygląda dużo lepiej niż na zdj. zobaczymy ;)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Przyszedł już ten płaszcz, normalnie wypas w 100% :D dużo lepiej wygląda niż na zdjęciu, jest z dobrego materiału i czaniutki. Jest w stanie idealnym nie ma żadnych zbędnych udziwnień, super dwurzędowy fason, to się nazywa dobry zakup. Polecam wszystkim tego typu płaszczyki :)
 
Do góry