Płaszcz-jaki? Z czym nosić? Potrzebuje kilku rad.

Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zastanawiałem się nad kupnem płaszcza. Rozważałem opcję skórzaną. Na wstępie o mnie slow kilka.
22 lata, 183 wzrostu.

główne przeznaczenie płaszcza to praca, uczelnia, i inne okazje gdzie zakładam minimum koszulę.
Myslalem o skórze nie tyle ze jest to element subkultury, tylko dlatego ze lubię i podoba mi się taki styl. Jednak potrzebuje pojedynczej sztuki odzieży, aktualnie posiadam kurtke ramoneska/motocyklowa jak zwał tak zwał, ale nijak nie nadaje się do koszuli ze względu na to ze koszula po takich przejściach wygląda niechlujnie bez względu na to jak bardzo staram się ją przed tym ocalić.


Wracajac do tematu, czy taki skórzany płaszcz nadaje się do noszenia do pracy, lub inne okazje, poza rozrywkowymi i towarzyskimi, czy lepiej kupić bardziej uniwersalny i elegancki z innego materiału.

Druga sprawa to z czym wtedy taki płaszcz zakładać.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Skórzane płaszcze nosiło gestapo w czasie wojny.Herman Bruner wygłądał w nim bardzo dobrze. :)
 
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
http://moda.allegro.pl/japan-9011-czarny-klasyczny-plaszcz-hit-2011-l-i2007020487.html

Coś w ten deseń? Może mniej podkreślony kształt będzie lepszy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
I ja bym coś takiego polecał. Sam podobny noszę. Co do kształtu - najlepiej idź do sklepu i sam przymierz, bo takie gdybanie nic nie da.
W każdym razie to najlepszy wybór jeśli chcesz coś uniwersalnego, bo w podobnych ludzie chodzą zarówno do pracy, jak też do knajp. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia stylu ze sportowym (mniej oficjalne okazje), co trudne jest przy płaszczu skórzanym.
 
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
I ja bym coś takiego polecał. Sam podobny noszę. Co do kształtu - najlepiej idź do sklepu i sam przymierz, bo takie gdybanie nic nie da.
W każdym razie to najlepszy wybór jeśli chcesz coś uniwersalnego, bo w podobnych ludzie chodzą zarówno do pracy, jak też do knajp. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia stylu ze sportowym (mniej oficjalne okazje), co trudne jest przy płaszczu skórzanym.
No i właśnie o to mi chodziło. Użycie płaszcza w oficjalnych, i mniej oficjalnych okazjach;) dzięki za, radę.
To jeszcze tylko gdzie kupować by nie wydać wpłaty xd allegro odpada, wolę dotknac, zrobic przymiarke
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
To był żart.Tak mi się skojarzyło z serialem o Klosie.
Wracając do płaszcza to koniecznie trzeba przymierzyć.Pójsc do sklepu najlepiej z kimś,żeby Cię obejżał jak wygłądasz,bo sam w lustrze możesz wszystkiego nie zobaczyć.A sprzedawca to wiadomo,zawsze Ci wciśnie kit aby sprzedać towar.
 
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Luz, nie pierwszy raz spotkałem się z opinią ze jak gestapo. Co do wyglądu to nigdy nie ufam sprzedawcy, w żadnej kwestii, czy to elektronika, czy to ubrania.
 
Do góry