Plastry na blizny

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a gdzie mozna takie plastry dostac? w polsce cos takiego jest w ogole?
 

natasza33

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak w dobrej aptece zapytaszz to Ci podpowiedzą. Czasem niektóre produkty są sprowadzane na zamówienie. Ja niektóre leki ściągałam z Niemiec z apteki.
 

janina35

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak jakieś specjalistyczne to można zamówić, ale zwykle ludzie chcą na już, bo pilne i wtedy trzeba brać to co jest dostępne.
 

Marzi123

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
a cenowo jak to wygląda?
candice90 napisał:
a gdzie mozna takie plastry dostac? w polsce cos takiego jest w ogole?
Takie plastry możecie kupić tutaj apo-discounter.pl/hansaplast-med-plaster-redukujcy-blizny-p-3296.html

Trzeba stosować przez conajmniej 3 tygodnie. Kosztuja koło 110 zł za 21 szt. Podobno są skuteczne ale sama nie stosowałam
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Elektroinstal napisał:
Może niekoniecznie plaster ale za to wspaniała maść o nazwie Contratubex. Przetestowana na moim poparzonym dziecku, które wylało sobie wrzątek na klatkę piersiową, miało dosyć sporą bliznę a po roku stosowania nie ma po niej śladu. Są tylko pewne obostrzenia - można zacząć używać dopiero po CAŁKOWITYM zagojeniu się rany, czyli gdy już jest blizna i absolutnie nie można stosować w przypadku gdy w okolicy albo na bliźnie utworzy się chociaż najmniejsza rana bo spowoduje dużo większą ranę.
Tez uwazam ze najlepsza bedzie ta masc, https://www.e-zikoapteka.pl/11736,contractubex-zel-na-blizny-20g.htmlI cena bardzo przystepna :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ja na stronie Ziko znalazłam również świetną maść dla swojej mamy, tylko kurczę nie pamiętam konkretnie nazwy...
 
J

Jula92

Guest
Na blizny używałam olejku Bio oil, przy regularnym stosowaniu zgodnie z zaleceniami, po jakichś 2-3 miesiącach było widać efekty. Blizna bardzo zbladła, juz jej praktycznie nie widać :)
 

Anulka

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
jolly78 napisał:
Plastry? Pierwsze słyszę. A rozjaśnią bliznowca?
Owszem plastry to super rozwiązanie, dzięki nim blizna się zmniejszy,a przede wszystkim zblednie i będzie zdecydowanie mniej widoczna. Można je naklejać po całkowitym zagojeniu rany i tylko na bliznę. Polecam plastry Sutricon na blizny do kupienia w wielu sklepach. Mi bardzo pomogły i zakamuflowały sporą bliznę na nodze.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
paula69 napisał:
Ja od 1-2 tygodnia używam Contratubex na świeżych bliznach- jakie będą efekty? Mam nadzieję, że dobre. A zalecił mi ją chirurg plastyk, więc raczej nie byle co :)
I jak efekty? mam sporo blizn, ktorych wolalabym nie miec :(
 
Do góry