PLASTIKOWE NAKRĘTKI Wrocław

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Prowadzona jest akcja charytatywna, która polega na zbieraniu plastikowych nakrętek.
11-letnia dziewczynka potrzebuje wózka inwalidzkiego, który kosztuje 15000zł.
Aby go dostała musimy zebrać 250000 zakrętek.
Jest to moja znajoma, więc przyłączyłam się czynnie do akcji i zbieram gdzie tylko mogę.
Więc jeśli ktoś z Was jest z Wrocławia i może przekazać mi dowolną ilość zakrętek - kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, niektórzy zbierają już dłuższy czas więc mają nawet po kilkaset - proszę, napiszcie do mnie.
Zakrętki spotykacie co chwilę, a to po wodzie, po kartonie z mlekiem, jogurcie do picia, po jakichś płynach.
Nie wyrzucajcie ich, taka mała zakrętka a tak wiele może zdziałać : )
Proszę o pomoc.
 

s-zofija

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prowadzona jest akcja charytatywna, która polega na zbieraniu plastikowych nakrętek.
11-letnia dziewczynka potrzebuje wózka inwalidzkiego, który kosztuje 15000zł.
Aby go dostała musimy zebrać 250000 zakrętek.
Jest to moja znajoma, więc przyłączyłam się czynnie do akcji i zbieram gdzie tylko mogę.
Więc jeśli ktoś z Was jest z Wrocławia i może przekazać mi dowolną ilość zakrętek - kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, niektórzy zbierają już dłuższy czas więc mają nawet po kilkaset - proszę, napiszcie do mnie.
Zakrętki spotykacie co chwilę, a to po wodzie, po kartonie z mlekiem, jogurcie do picia, po jakichś płynach.
Nie wyrzucajcie ich, taka mała zakrętka a tak wiele może zdziałać : )
Proszę o pomoc.

Witam, proszę podać adres na jaki można dostarczyć nakrętki, mam ich sporo i ciągle przybywa, pozdrawiam

chyba tutaj powinnam napisać:) tak czy inaczej proszę o kontakt w sprawie nakrętek info, proszę przeslać na adres s-zofija@o2.pl
 

maxlife125

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
58
Miasto
Wrocław
Mój syn też zbiera nakrętki (akcja w szkole). Myślę, że zgodzi się je oddać na ten cel. Zaraz z nim pogadam.

... okazuje się, że zbiór został przekazany do szkoły w czerwcu, ale jak tylko uskłada się kolejny stosik zgłosze się na maila.
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Dziękujemy za pomoc, osobiście nakrętek już nie zbieram - akcja została zakończona. To znaczy udało nam się z pomocą kilku szkół i firm zebrać wystarczającą ilość, aby odebrać wózek, serdecznie dziękujemy za dobre serca! :) Jednak w międzyczasie zdążyłam się przekonać, że jest pełno osób i szkół, które zbierają nakrętki w tym samym celu. Nadmiar, który nie był nam już potrzebny, przekazaliśmy do LO XIII we Wrocławiu, mają tam jednego podopiecznego, któremu pomagają.
Kochani, poszukajcie np. w Google takcih akcji w Waszej okolicy, to naprawdę szczytny cel, a zbierając kilka takich nakrętek nic nie tracicie a BARDZO pomagacie.
Pozdrawiam
 
Do góry