Płaskostopie statyczne.

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
A więc mam problem tego typu... mam szerokie stopy. Mam 15 lat i jak były w szkole badania to lekarz mi powiedział, ze mam płaskostopie statyczne. Strasznie mnie to irytuje, ponieważ wszystkie moje buty kończą tak samo...a mianowicie rozchodza się na boki i rozrywają.;/ Nigdy więc z tego powodu nie kupywałem sobie orginalnych butów ponieważ szkoda było wydawać kasy tyle na buty, które wiedizałem ze się rozejdą. Kilka razy miałem orginalne ale kończyłem tak samo. TYeraz chciałbym sobie kupić NIKE Vandal low, ale obawiam się, że jak dam za nie 200 zł to będe musiał kupywać nowe za 3 miesiące. Czy ma ktoś podobny do mnie problem. I jak myślicie, że nike to na tyle dobre buty, że pochodze w nich dłużej? A jeśli nie to czy jakas firma robi obuwie na szeroką stopę?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
wydaje mi się ze temat bardziej pasuje do działu moda meska.

niestety z płaskostopiem nie da się nic zrobić, a co do butów wystarczy przejść się do sklepu i przymierzać...
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
no takk..wiem tyle że w moim małym miasteczku raczej nie kupię nigdzie vandali...i moje pytanie: czy nike vandal low to dobre buty?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ale za to masz lepsza przyczepnosc do podloza na ktorym stoisz :D
 
Do góry