Płaski Brzuch...

Status
Zamknięty.

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
hej dziewczyny :D mam problem od dlugiego czasu jestem szczuplutka ;) ogolem ale mam tak duzy brzuch ze nia mam pojecia co nim robic... robie brzuszki bo chyba tylko to moze pomoc a macie moze jakies inne cwiczenia na plaski brzuch albo na wzmocnienie miesni brzucha?prosze o pomoc bo w nastepne lato juz na pewno nie wyjde z takim brzuchem :p z gory dzieki :]
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ja nie jestem dziewczyną ale i tak napisze :p a masz chłopaka ??? jesli tak to co on na to ??? a jesli nie to co mowią twoi koledzy i inni chlopacy ;) ????
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
hm...nie mam chlopaka z znajomi mowia że ze mna wszystko ok i nie musze ale ja widze naprawde ze powinnam zrzucic co nieco...
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
cóz ale mowisz ze ogolnie jestes szczupła wiec po co sie martwisz brzuszkiem :] to swoista uroda :D
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Zgadzam się zupełnie z cichym. Czym się tu przejmować. No chyba, że wyglądasz jak kobieta w 5 m-cu ciąży, ale chyba jednak tak nie jest... Najwyraźniej nie jest tak źle skoro masz znajomych ;)
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
nie no przeszzkadza mi tylko brzuszek ale bardzo czasami wygladam jak w ciazy...ale nie jestem :p juz mi sie nie chce go wciagac... :(
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
to nie wciągaj :D a jesli to tylko brzuszek to wolalbym miec dziewczyna z takim fajnym brzuszkeim niz z walkami wychodzacymi z boku przy dzinsach :p
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
ale jak bym nie wciagala to bym wygladal jak w ciazy...boczkow nie mam ale nooo brzuch wyglada naorawde zle...
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
hehehe no wlanie myslalam o tym ale nie mam zadnej takiej zeby bylo mnie widac w calej okazalosci...mozesz sobie wyobrazic...172 wzrostu 57 kilo ogolem nooo normalna szczupla dlugie nogi taki troszeczke krotszy tulow i ten nieszczesny duzy brzuch............
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
łe to akurat nie masz sie czym martwic :D jak taka laska jestes to mało kto bedzie myslal o Twoim brzuszku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry