Plan Treningowy Na 3 Lub 4 Dni...

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Cześć ! Już od dłuższego czasu szukam planu treningowego na 3 lub 4 dni. Niestety nie mogę znaleźć... Ma może ktoś owy taki plan i może udostępnić ? Potrzebny mi na 3 albo 4 dni... Najlepiej na 4 :)
Aha mam w domu atlas i chciałbym na nim ćwiczyć...
Z góry dzięki
Pozdro
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No byłem tutaj, ale jakoś nie wyszło :p Pozatym proszę o już sprawdzony plan treningowy :)
Ja zwiedziłem bardzo dużo stron , ale planu treningowego nie znalazłem :(
Mi by był potrzebny na niedziele, poniedziałek, piątek, sobote( no może do wymiany ze wtorkiem albo środą :p)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
aaaa... No tak :p Sorki ;P
A więc...
Początkujący jestem
wzrost : 180cm
waga : 58kg
wiek : 15 lat :)

Jeszcze coś ?
Aha wolę jednak na 4 dni plan treningowy :p
 

dj.basik

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam jestem tutaj nowy...ale postaram sie tobie pomoc! Ja trenuje ok 9 miesiecy!
Wzrost 187
Waga 88
Biceps 39
Rekord na klatke 110kg

Odrzywki:Creatine Powder (Hi Tec), Nitro Bolon II(Trec), i rozne białka..wszelkiego rodzaju!

Teraz mam niestety problem z noga i nie cwicze ale z jednej strony... to dobrze masa musi byc! :)

Moj plan:
Pon: Biceps, Triceps
Wt: Klatka
Czw:Barki, Plecy
Piąt:Nogi, Najszerszy, Kaptury

Moim zdaniem naprawde dobry plan!
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam jestem tutaj nowy...ale postaram sie tobie pomoc! Ja trenuje ok 9 miesiecy!
Wzrost 187
Waga 88
Biceps 39
Rekord na klatke 110kg

Odrzywki:Creatine Powder (Hi Tec), Nitro Bolon II(Trec), i rozne białka..wszelkiego rodzaju!

Teraz mam niestety problem z noga i nie cwicze ale z jednej strony... to dobrze masa musi byc! :)

Moj plan:
Pon: Biceps, Triceps
Wt: Klatka
Czw:Barki, Plecy
Piąt:Nogi, Najszerszy, Kaptury

Moim zdaniem naprawde dobry plan!
Hehs.... Ja narazie biorę HMB, BCAA i białko serwatkowe.... Gainer już mi się skończył... Ale tak szczerze to nie wiem czy widać po tym jakieś skutki.... Jak narazie to kasy nie mam żeby sobie coś nowego kupić... Ale zapewne nazbieram :)
Ja akurat dostałem niedawno temu w prezencie planik... I mam tak poukładany:
Poniedziałek : Klata i triceps
Wtorek : Nogi
Środa: plecy ,biceps
Piątek : Barki
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
rusz troszke główka i ułuz sobie sam plan... ja sam sobie układam plany treningowe i ukladam tez znajomym i jakos nie narzekaja... troche wysiłku :) myślenie nie boli :)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nooo ja próbuję :-D Tzw. już mam planik i korzystam jak narazie z niego :) Więc chyba starczy...
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
[quote name='fluxbar' date='22.10.2006, 18:15' post='4
Początkujący jestem
wzrost : 180cm
waga : 58kg
wiek : 15 lat
[/quote]
Ojjj to cienko cosik z twoimi warunkami fizycznymi, ja tez jestem poczatkujacy i :
wzrost: 175cm
waga:64kg
wiek 13 lat :)
rekord na klatke 60 kg
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja tez mam problem z dobraniem odpowiedniego planu!!!!!! Mam 181cm waga;80kg staz miesiac cwicze na domowej silowni rekord na klate115kg na biceps 65kg!!!!!!!!!! Na poczatku bralem 85kg<czyli miech temu> i waze 4kg wiecej i nic nie biore!!!!!!!!!!!!Staram sie jesc duzo bialka
:sexy:
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Początkujący jestem
wzrost : 180cm
waga : 58kg
wiek : 15 lat

Ojjj to cienko cosik z twoimi warunkami fizycznymi, ja tez jestem poczatkujacy i :
wzrost: 175cm
waga:64kg
wiek 13 lat :)
rekord na klatke 60 kg
No wiesz... Ja chodzę też do szkoły, nie zapominajmy. Teraz chodzę 2 razy w tygodniu do kumpla, a dorabiam sobie jeszcze półtora godziny na siłowni w szkole.... No i do tego biegam teraz z kumplem. Nogi już mi się trochę zwiększyły :p
Poza tym ja dużo rosłem jeszcze i mnie wyciągnęło w górę, dlatego nie mogłem przybrać na wadze. Teraz ważę 60kg. Ale mój rekord na klatę to 50kg.

Ja tez mam problem z dobraniem odpowiedniego planu!!!!!! Mam 181cm waga;80kg staz miesiac cwicze na domowej silowni rekord na klate115kg na biceps 65kg!!!!!!!!!! Na poczatku bralem 85kg<czyli miech temu> i waze 4kg wiecej i nic nie biore!!!!!!!!!!!!Staram sie jesc duzo bialka
:sexy:
Jak już pisałem... Daj zdjęcie to uwierzę... Do tego niech będzie data i godzina... To może Ci uwierzę....
 

ali

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Witam.
Plan planem, ale pamiętajcie że bez dietki nie ma sylwetki. ;)
Ja polecam Wam KFD.pl
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ali1 : Oczywiście ,że tak ! Dobrze że o tym wspomniałeś !
Ja akurat mam swoją dietkę i sylwetka widać że się już bardzo poprawiła :)
 

Masters_s

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie


Zaczynam dopiero kariere ztym sportem


wzrost 186
waga 93,5
biceps 33
na klate powiem wam dopiero w poniedziałek


pozdrawiam ja tez układałem swój plan treningowy próóbjcie pierw sami ułozyc jak nie bedzie przynosił efektu to dopiero konsultujcie sie
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
No wątpie żeby ktoś znich Ci odpisał radziłbym spojrzeć na date ostatniego postu. A co do planu to nie lepiej mieć ogólny zarys dobrego planu ? i potem go ewentualnie przerabiać pod siebie tak aby przynosił max korzysci ? i nie marnować czasu z niewiadomo czy dobrym planem ? IMO konsultacja najpierw wskazana.
 
Do góry