Plan na życie się wali

Status
Zamknięty.

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Witam, jestem na 3cim roku studiów. Mam jeden przedmiot do poprawienia (warunek warunku z I roku) - jeżeli go nie zdam, wracam na I rok studiów. Moim marzeniem było oświadczyć się swojej ukochanej dziewczynie zaraz po obronie i po 2ch latach ożenić się.. Ale jeżeli zawalę ten przedmiot to wszystko będzie na nic.. Moja dziewczyna mnie pociesza, że zdam to w końcu, no ale miałem to znać już za poprzednim i jeszcze wcześniejszym razem! ech.. nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.. Proszę, poradźcie coś - jeżeli nie zdam tego przedmiotu mój cały plan się zawali, będę w tyle o 3 lata i w ogóle, jaki wstyd :(
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Źle to rozegrałeś.
Nie opieraj swych marzeń na tym co możesz a wcale nie musisz dokonać.
Wystarczy że profesorek będzie miał zły humor to Ciebie obleje, a Ty tj. masz nadzieje że będzie miał dobry humor i masz nadzieję że się nauczysz i marzenia się spełnią.
Musisz być czegoś w życiu pewnym, i było by dobrze gdybyś się nauczył na tą poprawkę i był pewny swej wiedzy. Normalnie od deski do deski kilka razy materiał przestudiować i po wymienieniu pojęcia własnymi słowami coś powiedzieć.
Jakoby że żyjemy pośród ludzi to nikogo i niczego nie można być pewnym prócz siebie to przestań marzyć tylko działać, bo profesorek nie zaliczy Ci bo masz dziewczynę i marzenia...

Wstyd będzie jak nic z tym fantem nie zrobisz.
Mieć poprawę poprawki to mieć szansę
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
hmn, weź się w garść kolego i zacznij walczyć o swoje :p
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zamiast szukać pocieszenie i rad na forum idź się uczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry