Plan Juwenaliów:D

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Link jest dobry. Chwali się Kult i T. Love. Rzecz jasna nie zabraknie mnie na Juwenaliach :).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zjedź na dół strony, było uaktualnienie. W nawiasach masz gdzie które imprezy mają miejsce.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja wczoraj na Felinie byłem. Na mój gust za dużo tam szelestów. Same koncerty (Akurat, Strachy na lachy) mogły być, choć bez rewelacji.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Na Felinie zawsze jest doroczny zjazd dresiarstwa z całej Lubelszczyzny.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Świetnie Duży Cycek wczoraj zagrał. Co prawda mało miejsca na artystycznym, ale sam koncert przedni. Jak na tak długi staż chłopaki nadal mają sporo ikry.
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Ja te Juwenalia ocenaim negatywnie. Niewypał organizatorski i za dużo uchlanej młodzieży.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A na których Juwenaliach nie widziałeś uchlanej młodzieży?

W tym roku i tym odbyło się bez grubszych afer.
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Jak to bez grubszych? Rozbitych 5 autobusów, zniszczone boisko za PL, skandal z toy toyami na Kraśnickich. Dalej wymieniać?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę, możliwe że tak było. Rzecz w tym, że przychodziłem na imprezy - nikt się mnie nie czepiał, jakieś bójki były, ale sporadycznie. W poprzednich latach było więcej dymu - to tak oczami przeciętnego wizytatora juwenali.
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
Ogólnie po naszych dniach kultury...oceniam to wszystko jak poprzednia osoba bardzo negatywnie. Nie będę sie powtarzał ale Kozienalia wypadły nieorzystnie...najgorsza chała była z organizacja i wnoszeniem piwka...żeby tylko Lech miał monopol...a cen na ogródkach to niektóre państwa UE mogłyby pozazdrościć! Niewypał mojego UMCSu:) i jak zwykle na Felinie szelestów co nie miara...
 
Do góry