Plan do poprawki

D1_Hubertus

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Witam. Mięśnie regenerują się w 48 godzin więc taki plan mógłby być dobry pod względem regeneracji. A czy dobrze powiązałem ćwiczenia?
PONIEDZIAłEK-Klatka, Triceps, Kaptur, Biceps,WTOREK-Motyle, Plecy, Brzuch, śRODA-Klatka,Triceps, CZWARTEK-Kaptur, Barki, Biceps, PIąTEK-motyle, plecy brzuch, SOBOTA-Klatka, Triceps, Biceps, NIEDZIELA-rozpiętki, plecy, brzuch.
Co waszym zdaniem trzeba tu zmienić?
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Moim skromnym zdaniem trzeba zmienić WSZYSTKO! Troche mnie rozbawiłeś;p motyle to cześć pleców. Proponuje Ci zacząć o treningów ogólnorozwojowych....najlepiej jeśli ćwiczy sie jedna partie w tygodniu, ja proponuje tak: 1biceps, triceps 2 klatka 3 plecy 4barki, kaptury, 5nogi...jednodniowa przerwa i od nowa;]

Pewnie myślisz ze im częściej będziesz ćwiczył jedna partie tym szybciej Ci urośnie, typowe myślenie- złe myślenie;], to nie prawda ze 48 godzin regeneruje sie mięsień..to zależy od organizmu, jakości wykonania ćwiczeń...ale gdzieś czytałem ze regeneruje sie ok 72 godzin..ale to tez nie jest powiedziane, ze tak musi być u każdego.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
eee a jaki jest niby cel tego planu ? :D po za tym to że sie regenerują 48h to też tak nie do końca duże partie regenerują sie dłużej, popieram kolege żebyś zaczął ćwiczyć ogólnorozwojówke i zrobił plan np: pon środa piątek. Jak chcesz mase to rób FBW albo HST wpisz jedno z nich na google to znajdziesz przykładowy plan.

A własnie nóg nie robisz ?
 

D1_Hubertus

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Nogi od czasu do czasu...biegam w weekendy. Mam na celu zwiększenie siły. A według jakich planów wy ćwiczycie?
Do Trędowaty: Czyli : (pn środa piątek) 1 tydzień Biceps i triceps, 2 tydzień Klatka..itd.? tylko mam taki problem bo jestem uzależniony..jak w dniu nie poćwiczę to zły chodzę..;)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
OMG jak jesteś zły to se lalke dmuchaną kup
albo biegaj w koło domu bo zapomniałes o noga później bedziesz wyglądał jak Johny Bravo hahaha
 

D1_Hubertus

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
dobra dobra.. coś takiego wymyśliłem.. poniedziałek, środa, piątek. przysiady 3 serie, martwy ciąg 3 serie, łydki 2 s, płaska2s, dipsy 2, podciąganie podchwytem 2, wiosło nadchwytem 2, wyciskanie żołnierskie 2s lub unoszenie bokiem 2s +rozpiętki 2s na zmiane. taki cykl 8 tygodni- 2tyg 15 powtórzeń, następne 2tyg-10powtórzeń, następne 2 tyg- 5powtórzeń, i ostatnie 2 tyg 5 powtórzeń później tydzień przerwy i od nowa oczywiście z większym ciężarem. w dni odpoczynku bieg lub jazda rowerem 20-40 minut...
Lepiej teraz? ;/
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Jak chcesz zwiekszyć siłe to rób nogi i plecy z tego idzie najwiekszy impuls anaboliczny, a typowe ćwiczenia na siłe to ćwiczenia typowo olimpijskie zauważ że trójboiści/dwuboiści nie wyglądają jak kulturyści a pokonują niesamowite ciężary, masa u nich to efekt uboczny ćwiczeń dynamiczno siłowych. Także duże partie mięśniowe = duża siła, plan dużo lepszy :)
 

D1_Hubertus

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Zrobiłem taki trening dziś i pierwszy raz się zmęczyłem. Jak skończę cykl to się odezwę i powiem czy są rezultaty. Pozdro dla wszystkich ćwiczących. Peace.
 
Do góry