Plamy potu pod pachami:(

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Hejka wszystkim! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że kiedy się spoce to mam plamy pod pachami :( To troszkę krępujące i zawsze przy kimś np. boję sie podnieść rece w góre itp. Pod pachy używam kulki, ale widze, że jest ona nie skuteczna. Może wy macie na to jakis sposób-np. jakaś dobra kulka czy perfum? Tylko, żeby nie wydalały żadnego brzydkiego zapachu, bo czasem można na takie natrafić.
 

budzimir

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mogę poradzić coś ale najpierw powiedz jaki tryb życia prowadzisz? Spokojny czy stresujący? Jaka jest twoja dieta tzn. czy regularnie jadasz? dużo pijesz płynów?Ćwiczysz fizycznie? W jakich warunkach i sytuacjach powstają takie sytuacje?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja też mam taki problem :/ dlatego też zazwyczaj noszę tylko czarne bluzki. Ja akurat mam nerwicę ale czasem nawet jak się nie denerwuję a po prostu gdzieś wychodzę to jest problem bo po 5 minutach plama :( na początku myślałam, że to normalne ale doszłam do wniosku, że jednak nie. Zadziwia mnie, że większość dziewczyn latem w upał nosi jaśniutkie bluzki itp i nie maja takich problemów a ja nawet latem śmigam w czarnych bluzkach :/ ja raczej nie jadam regularni, jem kiedy mam ochotę :) a 2 razy w tygodniu aerobik. próbowałam już chyba wszystkich antyperspirantów i nic :(
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Też mam to samo... Ale właśnie dzisiaj skoczyłam do apteki po ANTIDRAL ( kosztował 15 zl). Podobno świetne efekty. Zobaczymy co z tego będzie.. Sie smaruje pod pachami jakoś na noc.. I ma pomóc. Ale już bylo wiele takich tematów więc polecam poszukac na forum ;) Pozdrawiam
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja polecam Rexonę Teen w kulce... Jest ok.
Ale jeśli nie zadziała, to chyba zostaje tylko noszenie luznych rzeczy :/
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Depilować się pod pachami, próbować najróżniejszych antyperspirantów, ja miałam wcześniej lady speed stick 24/7, teraz zmieniłam na rexonę teens, są różne, ładne zapachy :) .
Musisz sobie jakiś dobrać, a jak boisz się, że za chwile i tak będzie plama, a masz pod ręką łazienkę, to noś chusteczki odświeżająca, przetrzesz pachę i antyper. i powinno być dobrze ;) .
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mogę poradzić coś ale najpierw powiedz jaki tryb życia prowadzisz? Spokojny czy stresujący? Jaka jest twoja dieta tzn. czy regularnie jadasz? dużo pijesz płynów?Ćwiczysz fizycznie? W jakich warunkach i sytuacjach powstają takie sytuacje?
A wieć tryb życia prowadze raczej stresujący, raczej nie jadam regularnie-no może czasami, staram sie dużo pić, ćwiczenia to bardzo żadko, plamy mam jak jest gdzieś gorąco, ale chyba częściej jak sie czymś zdenerwuje... Nio więc co możesz na to poradzić?
Depilować się pod pachami, próbować najróżniejszych antyperspirantów, ja miałam wcześniej lady speed stick 24/7, teraz zmieniłam na rexonę teens, są różne, ładne zapachy :) . Musisz sobie jakiś dobrać, a jak boisz się, że za chwile i tak będzie plama, a masz pod ręką łazienkę, to noś chusteczki odświeżająca, przetrzesz pachę i antyper. i powinno być dobrze ;) .
Pod pachami sie depiluję tzn. golę i wiesz chyba wypróbuję tą rexone teens jak nikt nie poradzi niczego innego, a co do noszenia tych chusteczek i antyperspiranta to raczej nie wypali bo to mi sie zdarza najczęściej u kogoś albo w innych miejscach bo u siebie nigdy nie mam sauny w domu...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja radzę Nivea Dry w sztyfcie, jest świetny i depilację.
Jeśli ogólnodostępne środki nie pomogą proponowałabym udać się do dermatologa :)
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
kup w aptece Etiaxil- kosztuje około 50 złotych, ale starcza mniej więcej na dwa miesiące. Stosuje sie go dwa razy w tygodniu na noc. Cud- wynalazek. Nie baw sie w antyperspiranty z drogerii bo już widzę, że Ci w niczym nie pomogą. Tez kiedyś miałam identyczny problem.

Teraz już żyję swobodnie :) Z całego serca polecam.
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
tez miałam kiedys takie cos. Po prostu cos zle funkcjonuje w naszym organiźmie. Uzywam raz na tydz. Antidral. dzięki tem sie nie poce wogóle :) 13 zeta kosztował ;p tylo nie wolno sie smarować po depilacji bo bedzie strasznie szczypało i czerwone plamy sie zrobią od poparzenia :)
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mam jeszcze pytanko: Jeśli zdecyduje sie antyperspirant to najlepiej w kulce czy w spreju?
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
A więc kupie rexonę teens w kulce lub w sztyfcie i może jeszcze w sprayu dla ładnego zapachu, ale nie wiem jeszcze zobacze ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
kup w aptece Etiaxil- kosztuje około 50 złotych, ale starcza mniej więcej na dwa miesiące. Stosuje sie go dwa razy w tygodniu na noc. Cud- wynalazek. Nie baw sie w antyperspiranty z drogerii bo już widzę, że Ci w niczym nie pomogą. Tez kiedyś miałam identyczny problem.

Teraz już żyję swobodnie :) Z całego serca polecam.

dokładnie, daj sobie spokój z dovami, rexonami i niveami... ten srodek jest podobno bardzo skuteczny,nawet jak sie go juz nie uzywa to problem jest zmniejszony.

Ja używam dove albo rexone, ale nie mam az tak krempującyh problemów z potem
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
ja też polecam antidral :)
bardzo dobry, tyle że nie możesz używać go po depilacji bo będzie boleć.... :p
 
Do góry