PL HH

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
No jak starsi Ci się plują o przekleństwa to zostaje jedno.. poszukać w Empiku Verby bądź Mezo.
Tak poważnie, to nie masz słuchawek?
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Już nie nalatujcie na chłopaka. Są rodzice nowoczesśni i są tacy, dla których muzyka to niekoniecznie używanie wulgaryzmów i im się to w głowie nie mieści.
Ukończenie 18tego roku życia nie wiele zmienia jeśli mieszka się z rodzicami i to oni "mają władzę" ;)

Słuchanie muzy na słuchawkach przeważnie nie oddaje jej głebi.
 

Ficu777

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
218
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mam wiedzieć?
Jasne , że ukończenie 18 lat nie jest równoznaczne z tym stwierdzeniem , że : " róbta co chceta"ale, dziecko (tak myślę) to to nie jest. Ja mam 18 lat i jeszcze kilka lat temu coś tam rodzice mówili na przekleństwa w piosenkach. Teraz? Sam już czasem przeklnę przy nich i nic się nie dzieję. Chyba zrozumieli ,że już nie jestem małym dzieckiem .
 

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
mam 16 lat... i niestety starzy są nazbyt kulturalni, żeby słyszeć w domu przkleństwa, od razu sie czepiaja, troche to w.:cenzura:ia.jace, typu:czego ty słuchasz? wyłącz to itd. <_<
a co do słuchawek to jest jedyne wyjscie z tej sytuacji, no chyba ze starszych w domu nie ma :)
 

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
no wiesz... słuchać też moge tylko, że nie publicznie :niepewny: . Od razu przypał...
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
To drzwi trzeba zamykać, a muzyke puszczać tak, aby nie usłyszeli.
 

KAN

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
Eh... stare czasy się przypomniały... Też się miało te 13 lat i różnie to bywało :) Ale już wtedy reformowałem rodziców, że to nie przekleństwa mi imponują w tej muzyce. Mogłoby ich w ogóle nie być, a kawałek może być klasyk. I chyba uwierzyli :)
 

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
ale polski rapsie zmienia - fajne stare kawalki:

GRAMMATIK - FRIKO
Familia HP - a kiedy miasto zasypia
Peja - O tym co było i o tym co jest teraz
Fenomen - sensacja
płomień 81 - Historie Z Sąsiedztwa

szkoda bo tamten mi sie bardziej podobal :(
 
T

Tazzmann

Guest
mam 16 lat... i niestety starzy są nazbyt kulturalni, żeby słyszeć w domu przkleństwa, od razu sie czepiaja, troche to w.:cenzura:ia.jace, typu:czego ty słuchasz? wyłącz to itd. <_<
a co do słuchawek to jest jedyne wyjscie z tej sytuacji, no chyba ze starszych w domu nie ma :)

Heh... ale później będziesz to wspominał z uśmiechem na twarzy, ja jakieś 10 lat temu zaczynając słuchać rapu miałem tak samo. Było... Łukasz wyłącz mi tych murzynów... Ale wiesz co? Minęła dekada i nic się nie zmieniło, teraz słyszę to samo od narzeczonej. No cóż, nie zmieniła się moja reakcją na takie zachowanie. Po prostu robię swoje.
 

breezzy

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
"Kumasz, hip hop nie umarł, hula u nas
Honor i duma, jak udar puka
A dusza słucha wuja, buja autem tuba
Jak w klubach dupa, to ten poznański styl
Dopnij swego, choćby po trupach"
 

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
dzisiaj znow mialem przypal, ok zamknalem drzwi od pokoju puszczam jakis dobry rap chyba płomien 81, i akurat w chwili gdy pojawia sie slowo kur.wa wchodzi starszy bag.gif i zaczyna piepr.zyć żebym to wylaczyl, przestal sluchac itd. Wy takich problemow nie macie??
 

waiver

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
LDZ
jak stary wpada i słyszy że bluzgają w głośnikach to mówi "Mi mówisz żebym nie bluźnił a tu jakie teksty lecą", a ja na to "oni mogą bo to są artyści, to jest sztuka" :D:D:D:D
 
Do góry