pk, pg

E

emilianov

Guest
Tak jak w temacie.
Zamierzam studiować budownictwo, tylko jeszcze mam wątpliwości gdzie. Byłbym wdzięczny za pomoc. Jestem zainteresowany politechniką gdańska i krakowska.
A właściwie to chodzi mi o takie politechniki, na których starczy matura z matematyki(oczywiście + język) by się tam dostać.
Zastanawiam się nad modelem studiów:
-I stopień stacjonarne,
-II stopień zaoczne,
Po skończeniu I stopnia będę mógł zdobywać doświadczenie. Takie rozwiązanie chyba bardziej się kalkuluje, niż 5 lat studiów stacjonarnych.
Wydaje mi się że w tych czasach studia budowlane to dobre rozwiązanie. Praktycznie po ich skończeniu jest 100% gwarancja pracy. Także patrze na to wszystko pod innym kontem. W przyszłości po zdobyciu kilku lat doświadczenia w sektorze budowlanych chciałbym wyjechać za granicę na stałe. Np(Norwegia, Kanada, Szwecja, USA).
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
A na budownictwo na PK jakie trzeba mieć matury? Rozszerzony język i matmę? Sorry za offtop, ale akurat widzę, że podobny temat i ktoś, kto się tam wybiera. ;)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
A co to znaczy matura główna?... :niepewny: Albo rozszerzony język, albo matematyka zamiennie, czy co?
 

melzo

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
pytanie czy aż tak dobrze radzicie sobie z fizyka, której na budownictwie jest mnóstwo i to na wysokim poziomie. co z tego, że się dostaniecie jak po roku wylecicie? nikogo nie zniechecam, ale uprzedzam, że jak nie lubicie lub co gorsza nie ogarniacie fizyki, to lepiej się nie pchać na budownictwo
 
E

emilianov

Guest
Ja myślę, że poradzę sobie z fizyką. Dla chcących przedmiot nie jest trudny.
Tylko chcialbym uzyskac jeszcze odpowiedz na moje pytanie.
PK, czy PG?
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Kraków jest ładniejszy. :sexy: A uczelnie nie wiem czym się różnią.
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mam koleżankę na budownictwie na PK i jest bardzo zadowolona :) Ale z tego co wiem robi dużo projektów i ogólnie dużo się uczy. Wiadomo budownictwo jako studia nie są najłatwiejsze...
 
Do góry