Piwo po treningu

colaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
po treningu piwo........... wskazane,,,ale nie aerobowym..........
a ze alkohol scina białko...... no moze ale tylko w teorii w szkole
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
A swoją drogą nie polecałbym piwa, lepiej wypić soczek :) Dlaczego? Bo jest zdrowszy i ma sporo witamin, nawet zwykłe soki w szklanych, małych buteleczkach zwane Kubuś, Pycholandia itp. są po prostu bardziej rekomendowane.

Taki jeden soczek odpowiada mniej więcej temu jakbyś zjadła pół szklanki cukru nie wspominając już o innych składnikach które nadają się jedynie do śmieci.
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Taki jeden soczek odpowiada mniej więcej temu jakbyś zjadła pół szklanki cukru nie wspominając już o innych składnikach które nadają się jedynie do śmieci.
Konserwantów to on na pewno nie ma, więc nie wiem w czym widzisz problem. A tam nie ma dużo cukru, trzeba po prostu umieć szukać sok bez cukru i innych świństw, tylko z witaminami (pełne owoce itp.), wtedy na zdrowie wychodzi.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Trzeba umieć czytac etykiety. Niestety picie soczków typu kubuś czy pysio jest porónywalne do jedzenia ciastek :) To że coś w TV jest rekalmowane jako zdrowe to wcale nie znaczy że jest zdrowe.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Kurde chcecie sok bez cukru to sobie wyciśnijcie sami jaki problem :tongue:
Na zakwasy to niestety trzeba się rozciągnąć/rozmasować i odczekać te kilka dni.
 

ziemowit21

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Siema. Jak bardzo cie to można się napić, byle nie przesadzać, bo piwo jak wiadomo najzdrowsze nie jest. Na pewno nie jest lekarstwem na zakwasy, to mit..
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
na siłowni gdzie chodzę są gazetki i tam było że dla gościa ważącego 80kg wypicie 3 piw nie wpływa negatywnie, 4 już tak. a jak zaraz po treningu to nie wiem.
 
S

successus

Guest
po treningu piwo jest ok :) sam często po maratonie pije piwo i jest pozytywnie :) ale przed nie polecam ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja czasami bardzo lubię po mocnym wysiłku napić się czegoś dobrego, gazowanego. Dziś po sporym wysiłku na rowerze z przyjemnością wypiłam sobie Warkę Radler to taki mix piwa i lemoniady.. pycha. super gasi pragnienie i ma ciut mniejszą zawartość alkoholu, czyli po wysiłku idealnie :D
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Wczoraj podczas meczu wypiłem 3tyskacze jestem na redukcji waga skoczyła, strasznie wodą podchodzi. Ogólnie jeśli chcesz dobrze wyglądać to na pewno nie jest to żadne dobre rozwiązanie.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Ja czasami bardzo lubię po mocnym wysiłku napić się czegoś dobrego, gazowanego. Dziś po sporym wysiłku na rowerze z przyjemnością wypiłam sobie Warkę Radler to taki mix piwa i lemoniady.. pycha. super gasi pragnienie i ma ciut mniejszą zawartość alkoholu, czyli po wysiłku idealnie :D

Jestem miłośnikiem warki, ale takie coś to dla mnie raczej wynalazek dla pań.
Ale co tam z ciekawości też kupiłem.
Faktycznie po wysiłku, na upał, z niewielkim dodatkiem lodu, duszkiem 2 Radlery -> to się nazywa gaszenie pragnienia.
Ogólnie, nie jest złe w smaku, raczej dla pań, ale...
 
D

Dorka123

Guest
oo.. piłam to ostatnio na grillu ;) mocno schłodzone jest rzeczywiście bardzo smaczne i orzeźwiające, na upały będzie idealne, jednak po treningu to preferuje wyłącznie wodę ;)
 
Do góry