Piwo, piwko

Jakie najbardziej lubicie piwo

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
To współczuje braku smaku, bo LECH to akurat raz jest dobry, a raz gorzki jak cholera a jęczmień to aż w nosie czuć :/ Ale ogólnie nie złe piwko, pod warunkiem że dobra seria...
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Ja rzadko pije, tylko na okazjach. Dla mnie najbardziej smakuje Warka czerwona, kiedyś piłam tylko Żubra :)
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
najczęściej Lech ale zdarza sie teżz Tyskie albo Reeds
 

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Ludzi co Wy kurde, każdy pisze co ma napisać i koniec. Podyskutowalibyście trochę. Ja zrobiłem małą prowokację i zero odezwu, no kurde :) Co to za forum...
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ludzi co Wy kurde, każdy pisze co ma napisać i koniec. Podyskutowalibyście trochę. Ja zrobiłem małą prowokację i zero odezwu, no kurde :) Co to za forum...



to jest ankieta odpowiadamy na pytanie i dowidzenia :p
 

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
No to ankieta jest na górze tutaj można coś podyskutowąć :)
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Podziwiam ludzi, którzy potrafią powiedzieć, że piją tylko takie i takie piwo. Ja za każdym razem pije inne. Od najtańszych do najdroższych, od najsłabszych do najmocniejszych, od najbardziej znanych do noname :p To wszystko zależy od chęci, kasy i ciekawości, czy dane piwo schodzi na psy czy sie poprawia :) Dlatego nie biorę udziału w ankiecie :)

E, to nie tak, że "tylko Heineken/Lech/cośtam i nigdy nic innego". Te piwa najlepiej mi wchodzą, od czasu do czasu mam smak na coś ciemnego (Palone może być, Żywiec Porter jest strasznie gorzki, ble :/), a z piw jasnych to głównie gatunki, które znam. W końcu picie piwa to ma być przyjemność a nie kara :p
 
Do góry