Piwo, piwko

Jakie najbardziej lubicie piwo

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
ja kiedyś piwa w ogóle nie mogłem gorzkie, niedobre... a teraz to tylko Pilsner Urqell, ostatnio piłem też Carlsberga i też może być.
 
T

Tazzmann

Guest
Od kilku ładnych lat przywiązany do jednej marki - Tyskie.

Raz na jakiś czas dla złapania odpowiedniego kurażu - Pilsner i Carlsberg.
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
lech, carlsberg i haineken. zubr albo sie pogorszyl ostatnio albo smaka trace powoli. a tak ogolnie to tylko piwo z butelki. no chyba ze pod reka nie ma a sklepy pozamykane a na stacje nie chce sie jechac to wtedy pucha. jakos tak mam ze czuje to alu.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
no co ty, Żubr sie pogorszyl? na pewno nie :D jak dla mnie to podstawa imprez :p
 
T

Tazzmann

Guest
no co ty, Żubr sie pogorszyl? na pewno nie :D jak dla mnie to podstawa imprez :p

A kiedy ten Żubr był doby? Bo chyba coś musi być dobre, żeby mogło się pogorszyć.

Jestem z Podlasia ale Żubra nigdy nie lubiłem, u nas to takie troche menelowy browar.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Żubr menelowy? to najzwyklejszy standardowy browar i do tego w dobrej cenie :)
poza tym powinienes wspierac lokalny przemysl :p
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
no wlasnie jesli chodzi o cene to zubr jak na sredniaka jest chyba najbardziej atrakcyjny cenowo. no chyba ze ktos woli browar z plastiku np.z biedronki za 1.60 (cena bardziej atrakcyjna) :D a jesli jeszcze o jakosci zubr :piwko2: a mam cos powiedziec to to ze w puszcze jest o wiele gorszy od butelki. puszka odrzuca a butelka jeszcze jako tako chyba ze mnie sie tylko wydaje
 
T

Tazzmann

Guest
Żubr menelowy? to najzwyklejszy standardowy browar i do tego w dobrej cenie :)
poza tym powinienes wspierac lokalny przemysl :p

Nie wiem o jakim lokalnym przemyśle mówisz, Żubr co prawda wywodzi się z dawnego browaru Dojlidy ale to stara historia.

Obecnie Żubr należy do wielkopolskiej Kompanii Piwowarskiej więc z Podlasiem nie ma nic wspólnego. Poniżej masz dowód... Panie znawco.

http://www.kp.pl/pl/nasze_marki/zubr

Ja nadal zostanę przy tym, że Żubr to nieco menelowy browar, cena Tyskiego czy Lecha również nie jest zbyt wygórowana i to są dla mnie średniaki, Żubr niestety nie.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
no dobra. ale Żubr jakos z Podlasiem sie kojarzy :D
oczywiscie do Lecha tez nic nie mam, ale wole smak Żubra :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Browar Dojlidy to piękne wspomnienie polskiej tradycji piwowarskiej, która jak już mówiłem trwa dziś tylko i wyłącznie w środowisku naprawdę wyśmienitych piw regionalnych, teraz Żubr to taka sama masówka jak inne.
 

Krolewicz

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Ballymena
Czytajac wasze posty . Oblewa mnie smiech . Najlepsze jest krolewskie , niestety teraz pije bavarie bo tu gdzie sie znajduje nie krola pozdro :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Krolewicz, śmiech raczej nie może oblewać, błędnie użyty zw. fraz.

Królewskie nie jest złe ale mówić, że jest najlepsze... cóż "Oblewa mnie śmiech", lepsze piłem, wiele lepszych. Zmiana na Bavarie wg. mnie na przykład jest na plus ale to znowu rzecz gustu.
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
a mi najbardziej smakuje piwko SPECJAL i SPECJAL CZERWONY (czyli mocny) piwko z Elbląga :) moje ulubione ;) ewentualnie lubię tez TYSKIE i WRKE :))) nie lubię za to Lecha .. fuj .. za którym wszyscy przepadają :p


Specjal - marka piwa należąca do Grupy Żywiec, klasyczne piwo typu pils, produkowane przez Browar w Elblągu. Specjal jest największą marką regionalną w Polsce i jednocześnie zajmuje piąte miejsce na rynku piwnym w skali ogólnopolskiej. Smak oraz jakość Specjala były nagradzane na różnych festiwalach i konkursach piwa w całym kraju.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Desperados na polskich półkach jest już co najmniej 8 lat. Mam znajomego, który opowiadał mi, że 7 lat temu pił to jak stało na półkach i się kurzyło bo nikt tego nie brał. Teraz zrobili temu promocję to wszyscy to piją, a moim zdaniem jest po prostu obleśne, jak wszystkie inne piwa smakowe.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
niektore piwa smakowe np. Redsa lubie czasem wypic, ale Desperadosa po prostu nie moge. niektorzy sie nimi tak podniecaja. ja wypilem kiedys lyka i juz nigdy wiecej go nie ruszylem
 
Do góry