Pisanie programów.

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Chciałbym sie nauczyc pisac programy komputerowe tylko prosze nie wysmiewajcie sie to na prawde powazna sprawa :)
Mozecie zaklikac do mnie na gg i mi wytłumaczyc? Jak tak bede wdzieczny moje gygy 4014725
Z gory danke! :papa:
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ja zaczynałem od Basica :] po delphi i teraz dopiero c++


uczącz się basica można poznać podstawy zasad programowania, naczym polega itp
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
ja bym proponował odrazu zacząć od C/C++ ten język nie jest taki skomplikowany jak sie wydaje owsze mozna stosować zakręcone i skrótow wersje ale też normalne istnieja.
 

kmikos168

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja zaczynalem od pascala i nawet mi sie podobal, jest dosc prosty, C++ jest dosc podobne do pascala i jeli jestes poczatkujacy to polecam Pasje C++. Raczej przez gg sie nie nauczysz programowac.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Jak by wam się chciało to do mnie też napiszcie, alebo tutaj wytłumacie. Załóżmy, że chce zacząć od Pascala
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jak by wam się chciało to do mnie też napiszcie, alebo tutaj wytłumacie. Załóżmy, że chce zacząć od Pascala
Chcesz zacząć od pascala, więc skorzystaj z książki lub z kursów, które znajdziesz w necie. Będziesz także potrzebował kompilatora. Polecam Turbo Pascal 7 :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Dobrze jest zacząc od Pascala (strasznie prostacki i prymitywny jezyk). Jesli niecierpliwy jestes strasznie to możesz odrazu z c++ powalczyc. Polecam książkę Symfonia c++ (napisana w bardzo przystępnym języku).
W nauce programowania z kursow jest pewien problem, czyta sie ta teorie i czyta ale tak na prawde duzo to nam nie daje. Ja polecam przeczytac troche teorii a nastepnie wymyslac sobie mase programow i meczyc se i glówkowac jak je napisac wykorzystując jedynie posiadaną wiedze.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
a ja do C/C++ polecam "Programowanie w językach C i C++ z wykorzystaniem pakietu Borland C++" Andrzeja Zalewskiego fajna książka, dobrze opisane środowisko borland c++...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
c++ to dobry jezyk jako kompilatora mozesz uzyc "Bloodshed Dev-C++" prosty w obsludze ;)
 

radekgd

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
co byście chcieli żeby miał wasz komputerowy kolega??? odpowiedzcie czekam na odpowiedzi do 25 sierpnia 2007r.pisze taki specjalny program i nie wiem co w nim ciekawego zamieścić. z góry dzięki . prosze o odpowiedz do 25 sierpnia 2007r.
-progrmistagd
 
Do góry