Pisanie artykułów za pieniądze

missiak

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,

Poszukuję 1-2 osób potrafiących i lubiących pisać artykuły na różne tematy. Osoba ta musi znać podstawowe zasady formatowania tekstu, posiadać umiejętności ładnego i bezbłędnego pisania. Do obowiązków takiej osoby będzie należało pisanie dwóch typów artykułów:
Pierwszy to artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami.
Drugi typ to wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami.

Artykuły te skierowane są do osób starszych. Są różno tematyczne, często odmienne od siebie - zdrowie, kulinaria, pieniądze, hobby, ogrodnictwo, służba zdrowia, kultura, film, miłość, związki, sport, turystyka, wycieczki, motoryzacja itp. Należy pisać cyklicznie na określone tematy. Tematyka się nie zmienia - jest ogólna. Nie wymagam wiedzy specjalistycznej na dane tematy, ale zależy mi, aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie i miały adekwatną formę do dziedziny, której dotyczą.

WAŻNE! Wszystkie tworzone teksty muszą być unikalne. Teksty skopiowane z Internetu lub książek są dla mnie bezwartościowe. Podczas pisania tekstów można oczywiście korzystać z innych źródeł jednak muszą one być pisane własnym językiem. Teksty będą sprawdzane narzędziem do wyszukiwania plagiatów!

Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na nie wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Praca zdalna. Jestem zainteresowany współpracą stałą.

CENY:
Artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami - 6 zł.
Wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami - 3 zł.

ZAPOTRZEBOWANIE:

Artykuły - 90 szt/mc.
Wiadomości - 90 szt/mc.

Nie są to może wielkie pieniądze, ale też napisanie artykułu na 2000 (3/4 strony A4) znaków nie zajmuje dużo czasu. Idealne jako praca dodatkowa.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości wraz z jednym własnym artykułem na maila: skatte@poczta.onet.pl wpisując w tytule [PRACA redaktor].

UWAGA!
Wiadomości bez załączonych tekstów nie będę brał pod uwagę.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
 

AURELIA20

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,

Poszukuję 1-2 osób potrafiących i lubiących pisać artykuły na różne tematy. Osoba ta musi znać podstawowe zasady formatowania tekstu, posiadać umiejętności ładnego i bezbłędnego pisania. Do obowiązków takiej osoby będzie należało pisanie dwóch typów artykułów:
Pierwszy to artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami.
Drugi typ to wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami.

Artykuły te skierowane są do osób starszych. Są różno tematyczne, często odmienne od siebie - zdrowie, kulinaria, pieniądze, hobby, ogrodnictwo, służba zdrowia, kultura, film, miłość, związki, sport, turystyka, wycieczki, motoryzacja itp. Należy pisać cyklicznie na określone tematy. Tematyka się nie zmienia - jest ogólna. Nie wymagam wiedzy specjalistycznej na dane tematy, ale zależy mi, aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie i miały adekwatną formę do dziedziny, której dotyczą.

WAŻNE! Wszystkie tworzone teksty muszą być unikalne. Teksty skopiowane z Internetu lub książek są dla mnie bezwartościowe. Podczas pisania tekstów można oczywiście korzystać z innych źródeł jednak muszą one być pisane własnym językiem. Teksty będą sprawdzane narzędziem do wyszukiwania plagiatów!

Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na nie wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Praca zdalna. Jestem zainteresowany współpracą stałą.

CENY:
Artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami - 6 zł.
Wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami - 3 zł.

ZAPOTRZEBOWANIE:

Artykuły - 90 szt/mc.
Wiadomości - 90 szt/mc.

Nie są to może wielkie pieniądze, ale też napisanie artykułu na 2000 (3/4 strony A4) znaków nie zajmuje dużo czasu. Idealne jako praca dodatkowa.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości wraz z jednym własnym artykułem na maila: skatte@poczta.onet.pl wpisując w tytule [PRACA redaktor].

UWAGA!
Wiadomości bez załączonych tekstów nie będę brał pod uwagę.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
 

AURELIA20

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Jestem z wykształcenia polonistą i ,że tak powiem zainteresował mnie taki rodzaj pracy dodatkowej. Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej na temat współpracy (o ile by takowa nastąpiła-byłabym rada)i czy tematyka pierwszego artykułu jest dowolna? Pozdrawiam Aurelia.
 
B

benjamima

Guest
6 złotych to mało jak za godzinę pracy. Czy liczysz, że ktoś napisze ciekawy i merytorycznie poprawny artykuł w krócej niż godzinę? Ja bym na to nie liczył. A wiem jak to wygląda, bo sam piszę. Takie teksty będą płowe i bezbarwne.
 

tomixa

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeśli prowadzą Państwo nadal rekrutację na "pisarzy" to byłabym zainteresowana. W wolnych chwilach (kiedy to było?) pisałam opowiadania, wysyłałam na konkursy literackie, niestety bez powodzenia. Mam trochę doświadczenia, sporo pomysłów, choć pewnie trudno strawić "styl". Polecam swoje pióro (klawiaturę). kzoledziewska@o2.pl
 

1evi

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

jestem zainteresowana pisaniem artykułów.

guldzia@wp.pl
 

dariotyteks

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do zoferowania tyton Virginia, dobrej jakosci, drobno krojony, w cenie 120zl z przesylka (pobraniowa). Zamowienia prosze skladac pod nr tel 530295034. Pozdrawiam
 

pracawdomunr1

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Firma zajmująca się sprzedażą artykułów poszukuje osób do pisania tekstów. Cena za każde 1000 znaków ze spacjami to 3 zł brutto, 2,70zł netto. Im dłuższy artykuł tym większa stawka. Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: pracawdomunr1@wp.pl
 
Do góry