Piosenki Z Reklam

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
ja sobie ściagam i po sprawie :D:D

sÓbcio stronka :D kocham ją już :D , ale jeden problem , nie ma piosenek z nowych reklam :(
 

Impresja=)

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wie ktoś ja nazywa się piosenka z reklamy Master Card? "Poznać siłę uśmiechu" czy coś takiego :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
a ja poszukuję piosenki z reklamy Coca-coli, gdzie pewien gość idzie sobie, daje kurtke jakiemuś biedakowi, a na końcu takie kolorowe parasole są :p

zna ktoś może? :help:
 

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
hallo szukam piosenki badajze z reklamy heinekena ktora mniej wiecej lecial tak "i seen sky on blue for me and you...'' dalej nie pamietam niestety moze ktos pomoze !!??
 

Polaczek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Mój pokój :D
szukam piosenki ktora chodzila w czasie Mundialu 2006 w Niemczech,w reklamie na polsat sport extra gdzie byly pokazywane akcje itd. pamietam ze chyba byl kawalek ,,When you dream" czy cos :papa: prooooooooosze o pomoc nuce to caly czas juz niewytrzymuje :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
szukam piosenki ktora chodzila w czasie Mundialu 2006 w Niemczech,w reklamie na polsat sport extra gdzie byly pokazywane akcje itd. pamietam ze chyba byl kawalek ,,When you dream" czy cos bye1.gif prooooooooosze o pomoc nuce to caly czas juz niewytrzymuje

Herbert Groenemeyer - Celebrate The Day (2006 Fifa World Cup Anthem)
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
To ja bym prosił o nazwe nutki z reklamy Always, gdzie taka parka idzie z fotelem i zanosi takiej babce na przystanku ;)
 

nihistka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
Hej
Szukam piosenki z nowej reklamy Ery. Chodzi o tą co laska ma pół głowy w kręconych włosach i koleś też. Jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna. Z gory dzięki :lol:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hej
Szukam piosenki z nowej reklamy Ery. Chodzi o tą co laska ma pół głowy w kręconych włosach i koleś też. Jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna. Z gory dzięki :lol:
też mi ta piosenka wpadła w ucho i też miałam o nią pytać ;}}}
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
To ja bym prosił o nazwe nutki z reklamy Always, gdzie taka parka idzie z fotelem i zanosi takiej babce na przystanku ;)
Ta piosenka była robiona tylko na potrzeby reklamy. Czyli możesz sobie nagrać ją z TV xD
Hej
Szukam piosenki z nowej reklamy Ery. Chodzi o tą co laska ma pół głowy w kręconych włosach i koleś też. Jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna. Z gory dzięki :lol:
Mnie też się spodobała i poluję na nią :D ^_^
 

Ferrero

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej
Szukam piosenki z nowej reklamy Ery. Chodzi o tą co laska ma pół głowy w kręconych włosach i koleś też. Jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna. Z gory dzięki :lol:


Ten utwór to "Back 2 Da Future" skomponowany przez: Drew Milligan, Vula Malinga, Marcus Thompson BB)

Tekst można znaleźć tutaj (piosenka nr2)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Rafaello tyle dowiedziałam się z innego forum już i za pewne Ty także ;) Ale kto ją wykonuje? Bo kompozytorzy mnie jakoś nie wystarczą, mało co jest o nich w googlach. Kto jest wykonawcą? <_< Wysłałam maila do Ery z prośbą o dokładniejsze info i czekam na odpowiedź ;) Podam Wam w poniedziałek jak odpiszą :)

@Edit: to nie jest tekst tej piosenki, który podałaś ;)
 

Ferrero

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moniu, to jest tekst tej piosenki :)

Tylko w reklamie nie zaczyna się od początku, tylko bodajże od słów: I know that is sounds crazy.. a po za tym jest trochę skrócony (trochę? heh..)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
O, to pardon. Po prostu przyzwyczajona byłam, że tekst tej piosenki z reklamy to jedna zwrotka i nie umiałam się odnaleźć w całości :] Tak, rzeczywiście to ta. ;)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
znalazłam piosenkę z tic taców :D

Jimmy Cliff - I can see clearly now
 
Do góry