Piosenki z basem

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Podajcie tytuły piosenek z basem, ale z takim za:cenzura:istym.. ;]

Ja polecam Fat Joe & Terror Squad - Lean back
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Polecam dobre utwory JAZZOWE, Klasyczne, Rockowe (nie bede pisał piosenek bo tego jest zbyt dużo) ale założę się, ze nie o taki bas ci chodziło... :D
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Przedewszystkim to posluchaj sobie funku:) RHCP, funcadelic, Infectious Grooves, The Meters, Wild Cherry, Primus. Z jazzu to przedewszystkim Marcus Miller, Richard Bona, Wictor Wooten, Esperanza Spalding... Zauwazylem ze ostatnio polacy coraz czesciej interesuja sie basem:) I mnie to szczerze mowiac bardzo cieszy:)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Przedewszystkim to posluchaj sobie funku:) RHCP, funcadelic, Infectious Grooves, The Meters, Wild Cherry, Primus. Z jazzu to przedewszystkim Marcus Miller, Richard Bona, Wictor Wooten, Esperanza Spalding... Zauwazylem ze ostatnio polacy coraz czesciej interesuja sie basem:) I mnie to szczerze mowiac bardzo cieszy:)

Myślę Funky Monk, że jednak nie o taki bas im chodziło, tylko elektroniczny o taki:


http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic966452.html
Florida - Low
Tylko musisz mieć odpowiedni sprzęt przenoszący poniżej 60 herców żeby usłyszeć wszystko a nie szerokopasmowe głośniczki do komputera :)

( :p , a szkoda też myślałem, że rośnie zainteresowanie muzyką wykonywaną na basie :D )
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bas basowi nierówny. Ja nie uznaję elektronicznego, ale co kto lubi.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
No chyba faktycznie xD no ale jak slysze bass to odrazu mi sie kojazy gitara:)... ale te kawali co podale polecam tak czy siak:D
 

Maciek764

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Bas to nie tylko dźwięki gitary basowej. 1/3 pasma samej gitary basowej to nie jest bas :) Dźwięk stopy perkusyjnej albo czegoś innego to również jest bas i to jeszcze niższy niż "gitarowy"
 

sylwusiaa162

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Aktualnie moje ulubione bity jesli chodzi o rap jest tutaj tez kilka z rapu francuskiego ale sa cooll wiec polecam;P
Raptile feat. Valezka - Da Unbeatables
10 minutes chrono - 113
50 Cent - P.I.M.P
b13 - 16 - banlieue 13 (musique du film)
Big Pun - Beware
Chamillionaire - Ridin
Chris Brown - Run It (feat. Juelz Santana).JuelzSantana)
Costello - Profite
Daddy K ft. Fatman Scoop - Appelle Moi Daddy [Remix] (Prod. by Scott Storch)(1).byScottStorch)
Diams - Cause A Effet
DMX - Right or Wrong
DMX - X gon give it to ya
Eazy E ft 2pac The Game - This Is How We Do (Remix)
Eminem ft. Obie Trice, DMX - Go To Sleep Bitch
Fort Minor - Remember The Name
Gimme that Chris Brown
G-Unit I'm so Hood
House of pain - Jump around
Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do It
Ice Cube - Why We Thugs
iron sy - resistant generique de fin
Nas Feat. Keri Hilson - Hero.KeriHilson-Hero
Need For Speed Most Wanted - Fired Up
Need For Speed Underground - 02 - Lil' Jon & The East Side Boyz - Get Low
Onyx - Throw Ya Gunz
Raptile - Fight Back
raptile - go faster
raptile - lets find out
raptile - neva eva
Raptile - Sign Off
Raptile - WoW Like Me (CeRa Reggaeton Musica Funky Negra Noviembre
Raptile feat. The Game - Get outta my face.TheGame-Getouttamyface
Raptile Hands up
raptile-da_symphony_rmx_feat._da_lioness
raptile-its so easy feat. manuellsen.manuellsen
raptile-whatchallwant
Run DMC - Its Like That
Run DMC - It's Tricky
I oczywiscie wszystkie piosenki eminema od zawsze niezmiennie na zawsze a takze 50cent ja rule raptile nelly itp ;D
A jesli chodzi o polski Hip-Hop to oczywiście Pejka kocham jego bity;-* tede wwo wzr itp:p

Życze milego sluchania jak sie spodobalo pisac moj gg 1807423 ;P a ha i jak macie jakies podobne bity do tych powyzej to wysylajcie tytuly chodzi mi o takie mocniejsze dziwieki rapowe hehehe chyba tak to sie mowi cos w stylu tej piosenki Need For Speed Underground - 02 - Lil' Jon & The East Side Boyz - Get Low z gory dzienx czekam na wasze wiadomsci;) i jakby ktos znal jakies :cenzura: piosenki jesli chodzi o rap francuski tez mle widziane bo to mi sie strasznie podoba ;)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
posluchaj se Reggae tam zespol bez bassu to jedna wielka lipa badz napisz do mnie gram na Basówce moze ci wyslc jakies kawalki zagrane tylko basem ^^ aczkolwiek pewnie ci chodzi o jakas muzyke hardstyle aa zespol KoRn ma tez charakterystyczny bass :D
 

Pikuslav

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Poszukaj jazzu z dobrze prowadzonym kontrabasem (jakis hard bop lub style podobne). Przy dobrym nagłośnieniu (jak do tego analogowe to miód) tynk ze ścian spada. I każde wiejskie bumbanie się schować może :diabel:
 
Do góry