[PILNE] Wątpliwośći przed dokonaniem operacji plastycznej

K

kate2

Guest
morelowakropka napisał:
Mało tego - najgorsze w tym wszystkim jest to, że wykonując tą operacje z automatu uznam wszystkich facetów, którzy do mnie zagadają i którzy się we mnie zakochają zi a bezwartościowe śmieci. Czemu ? Jak wyżej napisałam takimi ludźmi gardzę.
Po co Ci zatem ta operacja? Przeczytaj to, co napisałaś jeszcze raz. Zamykasz się sama w jakimś piekielnym kręgu. Brak zainteresowania Tobą ze strony mężczyzn oraz ewentualne zainteresowanie po operacji ma ten sam efekt i skutek: zemstę i pogardę.
Coby mężczyźni nie zrobili są winni. Winni teraz, gdyż Cię nie adorują i nie potrafią dostrzec w Tobie atrakcyjności kobiecej i winni będą potem, gdy zaczną Ci wysyłać sygnały zainteresowania.

Jak dla mnie wcale nie akceptujesz samej siebie i swojego wyglądu. Swoją złość i bunt skierowałaś na mężczyzn . Taki to Twój mechanizm obronny.
Jesteś cały czas wojowniczo do nich nastawiona i ta wewnętrzna walka i rywalizacja, jaką toczysz zmęczy i unieszczęśliwi tylko Ciebie.
 

Sarande

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
57
Punkty reakcji
8
Większosci mężczyzn kobiety które są brzydkie podniecają ,lepiej zdobyć brzydką niz sie męczyc z ładnymi bo brzydka to poczeka miesiąc albo tydzień wcisnie sie jej kity o tysiącach na końcie ,kupi jakis prezent i w końcu da ,normalna kobieta wie co to wstrzęmiężliwosc a morelowakropka nie wie ,ja bym zalecał operacje. może ktoś polubi wtedy troche bardziej seks z Tobą.
 
M

MacaN

Guest
Sarande napisał:
Większosci mężczyzn kobiety które są brzydkie podniecają ,lepiej zdobyć brzydką niz sie męczyc z ładnymi bo brzydka to poczeka miesiąc albo tydzień wcisnie sie jej kity o tysiącach na końcie ,kupi jakis prezent i w końcu da ,normalna kobieta wie co to wstrzęmiężliwosc a morelowakropka nie wie ,ja bym zalecał operacje. może ktoś polubi wtedy troche bardziej seks z Tobą.

Właśnie próbuję pozbierać szczękę z posadzki. Fajne podejście: kupi się kobiecie prezent i da.

Albo ja jestem nienormalny, albo w tym temacie jest wylęgarnia wariatów.
 

Sarande

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
57
Punkty reakcji
8
MacaN napisał:
Większosci mężczyzn kobiety które są brzydkie podniecają ,lepiej zdobyć brzydką niz sie męczyc z ładnymi bo brzydka to poczeka miesiąc albo tydzień wcisnie sie jej kity o tysiącach na końcie ,kupi jakis prezent i w końcu da ,normalna kobieta wie co to wstrzęmiężliwosc a morelowakropka nie wie ,ja bym zalecał operacje. może ktoś polubi wtedy troche bardziej seks z Tobą.

Właśnie próbuję pozbierać szczękę z posadzki. Fajne podejście: kupi się kobiecie prezent i da.

Albo ja jestem nienormalny, albo w tym temacie jest wylęgarnia wariatów.
to ja jestem nienormalny ,nie masz sie o co martwić, jeśli chodzi o mnie to trzymam sie prawdy i znam rzeczywistosc ,i mało mnie obchodzi że ktos nie potrafi jej znosić. ,jesli wyrażam sie jak wariat to jest od tego administracja ,co to za wygłaszanie publicznie że ona sie pusci i zrobi na złosc komus. jak chce pokazac jaka jest niedobra to niech se znajdzie męza ma wielu kandydatów ,co do końca życia bedą znosic kłotnie i poniżenia ,a pozniej wychodzic z tą swoją twarzą pełną miłosci i pięknego usmiechu.
 
Do góry