piłka nożna i papierosy

V

Voluke

Guest
To pytanie kieruje do wszystkich co trenują, bądź trenowali kiedyś piłkę nożną, czy palicie papierosy, w jakich ilościach i jak długo?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak będziesz palił to zero kondycji, częsta zadyszka etc.. A podejrzewam, że pytasz bo też palisz..

Musisz wybrać - albo piłka nożna albo fajki..
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie palę, za to grałem z kumplem który pali i po 10 min biegania za piłką był wykończony.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To zależy od organizmu... Mój kolega fajczy jak szalony od dość dawna, a kondychę ma dobrą.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Btw. pewien bilardzista przed grą wypijał 10 piw i spalał ok 5 papierosów, ale bilard i piłka nożna to dwie różne gry :D
 

xxxiwona9

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
to różnie bywa, moi kumple palą ile wlezie i jeden po paru minutach zadyszka, a drugi jak gdyby nigdy nic biega.
Ale jeśli palisz to musisz wybierać, bo zamiast pęciu lat kariery będą dwa laty kariery.
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
WYBIERZ
PIŁKA .vs. PAPIEROSY



ja trenuje od 6roku zycia i nie pale...
 

soul2soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
z przyszłości
Christian Chivu (pewnie wiekszasc kojarzy), pilkarz Interu Mediolan, jeden z najlepszych obroncow Serie A i w ogole pali 2 paczki fajek dziennie (ma 29 lat i jest podstawowym zawodnikiem).

Podobne przypadki znam sam, mam kilku kumpli, ktorzy pala duzo i dlugo i nie maja problemu z kondycja, ale znam tez kilku (w tym siebie), ktorzy czuja, ze od kiedy zaczeli palic gra w noge bardziej męczy.
 
V

Voluke

Guest
Tak nawiasem mówiąc ja nie palę, zapytałem z ciekawości, bo wielu kumpli z klubu pali i latają jak poryci... Nawet ja nie daje rady xD
 
Do góry