Piksele

Sloneczko5

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Słyszałam, ze niedługo ma wejść do kin nowy polski film Piksele. Słyszeliście może coś więcej na ten temat? Ktoś mi o nim wspominał ale nie wszystko pamiętam. Ponoć ma ciekawy pomysł ale chciałabym usłyszeć coś więcej. Z tego co mi się kojarzy to Kayah miała tam grać samą siebie. Może ktoś coś słyszał więcej?
 

oczko23

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Film wychodzi 28 maja, gra w nim Kayah, ale nie tylko, bo też Grabowski, Damięcki, Opania i masa innych dobrych aktorów. Jest to komedia, ma nawet swoją stronę na facebooku (z konkursami i masą fajnych info), hehe. Warto zajrzeć http://www.facebook.com/PIKSELE.FILM
 

nitta

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
premiera juz za 2 dni! nie moge sie doczekac, film zapowiada sie bosko, to nie moze byc nic zlego :) a fanpage jest faktycznie swietny, i te konkursy i w ogole! :)
 

tessaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej!
bylam na filmie i musze powiedziec, ze jest zdecydowanie wart obejrzenia, nie jest to moze 100procentowa komedia, ma tez kilka momentow ktore zmuszaja do myslenia, ale to bynajmniej nie jest minus filmu, ktory i tak jest w duzej czesci niesamowicie zabawny! zdecydowanie nie zawiodlam sie na filmie i ciesze sie, ze poszlam do kina. a teraz dolaczylam do fanpage na facebooku i czekam na konkurs! ;D
 

pikafka

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
bardzo fajny ten film! bylam w kinie wczoraj i nie zawiodlam sie, a nawet zostalam milo zaskoczona. super gra aktorska i soundtrack, nie mowiac o pomysle i realizacji filmu - miodzo :) zdecydowanie polecam! a fanpage bardzo fajny, super uzupelnienie dla filmu :)
 
Do góry