Pigułki antykoncepcyjne

Status
Zamknięty.

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a czy po innych nie bede odczuwac tego samego?? ja je biore juz od kwietnia ale jest coraz gorzej

duzo moich kolezanek bierze tabletki anty... ale nie slyszalam by któraś z nich była poddawana takim badaniom! tylko ze one się nie skarżą!juz powiedzialam mojemu chłopakowi ze odstawiam, on nie jest zbyt szczęsliwy ale mnie rozumie

jakie tabletki Ty bierzesz jeśli mogę wiedziec?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Powiem ci tak, ja niebiore tabletek bo chce jeszcze jedno dziecko, kiedys bralam ....ale nie normalne tabletki tylko slabsze takie mikro.Nie mialy tyle hormonow w sobie--po normalnych tabletkach czulam sie okropnie.Spytaj lekarza o jakies slabsze ale oczywiscie rowniez dobrze chroniace przed ciaza.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no właśnie te tabletki mają małą ilość hormonów!!!a ja cały czas śpie i do tego zaczynają mi nogi drętwieć, a to chyba jest już zły znak apoza tym w ogóle nie mogę schudnąc! znasz może jakąs dobrą metodę antykoncepcji?poradz prosze!
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
To zalezy tylko i wylacznie od ilosci hormonow, niezaleznie od tego czego chcesz uzywac--moze na jakis czas bascie prezerwatyw uzywali co??Ale najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza i powiesz co ci dolega, albo moze idz do innego i sie poradz ...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
juz używaliśmy i do tego globulek patentex oval ale nie bylo to takie proste i przyjemne jak podczas zażywania tabletek, nie wiem co o tym sadzisz ale mysle zeby na jakis czas dac sobie spokój z hormonami, jakoś tak odpocząć a za jakis czas wrócic do innych
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nie wiem jak jest z Twoimi tabletkami, ale ja po 9 miesiacach ( opakowaniach) musialam robic 3 miesiace przerwy w braniu tabletek , aby organizm sie troche podbudowal...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
niestety te tabletki to nic dobrego!nawet lekarka powiedziala ze wybieram mniejsze zlo, a to duzo mowi za siebie, czytałam kiedys o tabletkach chyba Yasmine czy cos takiego i pisalo ze nie mają skutków ubocznych, watpię zeby nie miały żadnych, ale mysle że bedzie ich mniej niż w innych! i teraz się zastanawiam, co zrobić?słyszałas cos może o tych tabletkach?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja mam takie pytanie odnosnie pigulek- mozna je rozgryzac??
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wczoraj wieczorem wzielam juz czwarta tabletka :) I planuje sie kochac jutro- czy to nie za wczesnie? Po jakim czasie od wziecia pierwszj wy zaczelyscie? Jakos nie moge temu tak calkiem zaufac, bo nie widze jakichs wyraznych symptomow, ze tabletki dzialaja- zadnych skutkow ubocznych, przynajmniej na razie, zadnych zmian w psychice :p Niby to dobrze, ale przez to sie zastanawiam czy one w ogole dzialaja :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
powiem tak slyszalam, ze dzialaja od razu, ale ja zawsze czekalam tak tydzien jakby co :), wiesz mam dobra rade kochaj sie bez niczego a pod koniec wez gumke, zeby bylo bezpiecznie :)
a mi zostalo 5 i nie moge pozniej brac az nie odwiedze chirurga:( chyba sie boje, ja nie chce brzuszka!!!
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A mam pytanie, takie troche moze glupie :p Jak sie zaczynma brac pigulki, to okres powinien sie szybciej jakos skonczyc czy nie? Bo zaczelam brac w pierwszy dzien okresu, biore juz cztery dni i jak do tej pory mam tak, jakbym miala, nie biorac tabletek :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przy pierwszym opakowaniu mialam normalnie, pozniej jak bedziesz robic przerwe to prawdopodobnie bedzie krotszy- ja tak mialam :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Juz jestem po :D Kochalam sie bez dodatkowych zabezpieczen, skonczyl we mnie, ale zaraz potem zaaplikowal mi Patentex, nie wiem, czy po stosunku moze on byc zabezpieczeniem, czy nie, no ale w razie czego chyba nie zaszkodzi...Mam nadzieje ze tabletki zadzialaja...Tak nawiaem mowiac, moj chlopak nie czuje specjalnej roznicy, ja tez nie, no ale podobno lepsze zabezpieczenie niz gumka.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to gratuluje, mysle ze ten patentex cos da, w kazdym razie nie zaszkodzi!
ja odczuwam roznice, a moj chlopak to odczuwa wielka roznice, ale moze zauwazycie to z czasem :)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Moze mi sie wydaje ale zauwazam ze p. Darek jest chyba przeciwny wszelkim metodom antykoncepcji.... Pigiulki nie, spirala nie...
Bo on to jest cwaniak, z gumką pewnie nie lubi, i wszystko na kobiety głowie, może Darku polecisz nam kalendarzyk małżeński :D rewelacyjna metoda co girls :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry