Pigułka na trądzik

Śmietana

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
W Waszej wyobraźni
Witajcie, mam pytanie czy brałyście pigułki na trądzik? Ja zaczynam brać na razie bez rezultatu. Moja gin zapisała mi Mercilon, gdyż jest 3 generacji i bezpieczny dla organizmu. Ale chyba ma za mało dawkę hormonów, przez to raczej nie poprawi się cera. Ile czekałyście na efekty?
 

Hoop_93

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Witajcie, mam pytanie czy brałyście pigułki na trądzik? Ja zaczynam brać na razie bez rezultatu. Moja gin zapisała mi Mercilon, gdyż jest 3 generacji i bezpieczny dla organizmu. Ale chyba ma za mało dawkę hormonów, przez to raczej nie poprawi się cera. Ile czekałyście na efekty?

Nie stosowałam tego =[
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Witajcie, mam pytanie czy brałyście pigułki na trądzik? Ja zaczynam brać na razie bez rezultatu. Moja gin zapisała mi Mercilon, gdyż jest 3 generacji i bezpieczny dla organizmu. Ale chyba ma za mało dawkę hormonów, przez to raczej nie poprawi się cera. Ile czekałyście na efekty?
Nie używałam,więc nie wiem jaki efekt
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Trądzik powinien leczyć dermatolog. Może mercilon jest i lepszym srodkiem antykoncepcyjnym, ale na trądzik lepiej leczyć pigułkami zawierającymi cyproteron. Oczywiście jeśli podłoże jest hormonalne.
 

Śmietana

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
W Waszej wyobraźni
Nie, dermatolog to nie było dla mnie dobre rozwiążanie i już raczej do niego nie pójdę. A czy komuś w ogóle pomogły pigułki na trądzik?
 

Cocaina

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowa Ruda
a ja tam stosowałam całą serie nivea visage young i było git, ale że drogie jak cholera to mam tylko podkład, żel i acnosan(z apteki za 9.90 ale z alkocholem więc nie wiem jakie dać może innym skutki).
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
na tradzik najlepszy jest ZINERYT do smarowania u lekarza na receptę.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie, dermatolog to nie było dla mnie dobre rozwiążanie i już raczej do niego nie pójdę. A czy komuś w ogóle pomogły pigułki na trądzik?

Jak by nie pomagały to by ich nie dopuszczono do lecznictwa. Tylko co masz na myśli pisząc "tabletki na trądzik" bo chyba nie mercilon.

Może po prostu trafiłaś na słabego dermatologa.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Na trądzik jest Diane35 i Regular ... Ja używam Diane 35 poprawa ma sie pojawic miedzy 3 lub 4 opakowaniu ja juz zażywam 4 opakowanie ( 6 tabletka)
 

Śmietana

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
W Waszej wyobraźni
Ale skoro moja gin stwierdziła ze pomaga...Tylko zastanawia mnie to,że nigddzie nie jest zaznaczone, że leczy trądzik. Biorę 10 dni i może powinnam jeszc e poczekać. Pytałąm konkretnie o pigułki brałam zineryt.
 
B

blooz

Guest
Ale skoro moja gin stwierdziła ze pomaga...Tylko zastanawia mnie to,że nigddzie nie jest zaznaczone, że leczy trądzik. Biorę 10 dni i może powinnam jeszc e poczekać. Pytałąm konkretnie o pigułki brałam zineryt.

ale nie kazdy moze stosowac tabletki anty na tradzik, cere. widzialam kiedys program ze babka stosowala tablety i dostala uczulenia i wygladla jeszcze gorzej, co nie oznacza ze na kazda moga tak dzialac
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
na tradzik najlepszy jest ZINERYT do smarowania u lekarza na receptę.

zgadzam się w zupełności z Kerio ;) . Swego czasu miałam problemy z trądzikiem, i używałam wielu leków. :/
I dopiero zineryt mi pomógł, teraz mam czystą buźkę. :)
 

Śmietana

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
W Waszej wyobraźni
Brałam Zineryt, pomagał na jakiś czas. Generalnie to raczej już mi zostały ślady, które się wciąz goją. JEdnak, pare wyskoczy wprysków. Własnie dlatego wybrałam hormony, bo mój trądzik ma podłoże hormonalne. Tylko czuję, że moje pigułki anty nie pomagają mi. A szkoda, bo świetnie sie po nich czuję.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
pigułki... pigułek nie brałam, ale tabletki z połączeniem z maściami. pomogło ^_^
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Brałam Zineryt, pomagał na jakiś czas. Generalnie to raczej już mi zostały ślady, które się wciąz goją. JEdnak, pare wyskoczy wprysków. Własnie dlatego wybrałam hormony, bo mój trądzik ma podłoże hormonalne. Tylko czuję, że moje pigułki anty nie pomagają mi. A szkoda, bo świetnie sie po nich czuję.

Ile czasu brałaś? 10 dni to zdecydowanie za mało czasu aby coś powiedzieć, na temat skuteczności.
 

tirintirin

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
dolny slask
Leczylam sie kilka lat u dermatologa i dostawalam wiele roznych masci kremow plynow i tabletek. Najlepiej sparwdzily sie wmoim przypadku tabletki Diane 35. Bralam ponad dwa lata i problem tradziku zniknal.
 

Śmietana

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
W Waszej wyobraźni
Na razie mam gorzej, nigdy nie miałam kilku wyprysków ropnych na raz na twarzy. Nie wiem co robić...Czy miał ktoś, że na początku było gorzej, dopieo pozniej pojawiały się efekty?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Mi Diane nie pomogło mimo ze juz wziełam 4 opakowania. Ginekolog przepisała mi teraz Pigułki o nazwie Syndi-35 , jest ona specjalnie przeznaczona dla osób z problemamy skórnymi.
 
Do góry