Pierwszy taniec

Z

zypek84

Guest
fajnie, że pytacie
biggrin.gif
Może chcecie kupić?
 
Z

zypek84

Guest
Dziewczyny może się skusicie, specjalnie dla was promocyjna cena będzie :D
A tak poważnie to gdyby ktoś by ktoś z waszych znajomych szukał sukni to dawajcie znać!
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Dziewczyny może się skusicie, specjalnie dla was promocyjna cena będzie :D
A tak poważnie to gdyby ktoś by ktoś z waszych znajomych szukał sukni to dawajcie znać!

Dzieki za promocje,ale jak dla mnie to juz by sie nie przydala no chyba,zeby wisiec i zdobic wnetrze mojej szafy:)Ja swoja nie sprzedaja jakos mi szkoda...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja bym w życiu w nią zypek nie weszła, bo to rozmiar 38 i wiecznie mam problemy żeby mi coś w biuście pasowało

może uda sie sprzedac

ja na razie nie mysle o tym co zrobie z suknią
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
ja bym w życiu w nią zypek nie weszła, bo to rozmiar 38 i wiecznie mam problemy żeby mi coś w biuście pasowało

może uda sie sprzedac

ja na razie nie mysle o tym co zrobie z suknią

No ja w rozmiar 38 tez bym nie weszla:)Moze kiedys predzej,ale teraz odpada:)
Ja na swoja juz mialam dwie osoby chetne ktore chcialy kupic,ale jak na nia popatrzalam to mi sie szkoda zrobilo i tak zostala:)
 
Z

zypek84

Guest
Mieliśmy kilka klientem, jedna nawet przymierzała, ale nie weszła. Nie mamy miejsca na jej trzymanie, dlatego ją sprzedajemy.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
No ja akurat mam duza miejsca w sypialni,ale doszlismy do wniosku,ze na nowym mieszkaniu(w przyszlym roku)kupimy ekstra szafe w ktorej beda wisialy garnitury meza i moje sukienki wiec rowniez suknia slubna:)
 
Z

zypek84

Guest
Też w przyszłym roku kupujemy mieszkanie, również chcemy mieć wielką szafę, ale szkoda miejsca na tą sukienkę... Zrobiła swoje, teraz niech służy komuś zupełnie innemu.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Też w przyszłym roku kupujemy mieszkanie, również chcemy mieć wielką szafę, ale szkoda miejsca na tą sukienkę... Zrobiła swoje, teraz niech służy komuś zupełnie innemu.

No wiesz ja wynegocjowalam z mezem ekstra szafe wiec nie bede miala problemu z trzymaniem jej:)Ja mysle,ze moze kiedys jak nam sie uda z dzieckiem i bylaby corka to moze ona pojdzie w niej do slubu :D :)Byloby milo,ale czas pokaze..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dobra dobra wróćmy troche do tematu ;)
co do szafy to ja mam od tygodnia taka od ściany do ściany i od podłogi do sufitu na zamówienie, czeka na nas :)
 
Do góry