Pierwszy raz

Status
Zamknięty.

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Kenryl, ale ona zaprzecza sama sobie. Każdy post mówi co innego. Próbuje wybronić swego dorosłego chłopaka i przy okazji siebie, by w końcu ktoś jej racje przyznał...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
A no nie umknęło to mojej uwadze panno Szklista. Ta jej cała "obrona" dowodzi prawdziwości mojej tezy. Koleś ją "wydymał", bo jest cwany, a ona nawet nie zdaje sobie z tego sprawy...
 

ikusia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tu i tam gdzie sie da ...
zgadzam sie z wszystkimi jestes za mloda !! pojdziesz z nim do lozka a on potem cie zostawi i co wtedy zrobisz ?? bedziesz sobie wmawiac ze to byl ten jedyny !!
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Otóż to. A jak otworzy oczy, to dopiero będzie sobie w brodę pluć. Też mówiłam sobie 'to ten właściwy' i chwała, że nie zrobiłam tego, bo... cóż. Różowe okulary mają tendencję do pękania ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
większość dziewczyn popełnia ten błąd i idzie do łóżka z takowymi chłopaczkami :]
a potem.. dziewczyno. Opamiętaj się.. wszystko przed Tobą. :]
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
bedziesz sobie wmawiac ze to byl ten jedyny !!
Jakby tego było mało będzie "już nigdy nikogo tak nie pokocham" "chyba się zabiję" itd.
A jak otworzy oczy, to dopiero będzie sobie w brodę pluć.
Zgadza się, ale póki co nie da sobie pomóc. Za jakiś tydzień, góra dwa powstanie nowy temat w dziale Kącik Złamanych Serc jej autorstwa...chyba, że to przemilczy żeby nikt jej nie wyśmiał...
Bądźmy realistami. Ja osobiście nie wierzę w to, że posłucha dobrych rad...
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
i tak nic do niej nie dotrze. ona czeka na aprobate, a nie merytoryczne rady. lepiej zaproponujcie jej zeby chlopak dorzucil jeszcze kumpla dla zabawy :p
ehhh...ten sen o 14-letniej Paris Hilton skonczy sie jesli poczuje konsekwencje
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
no chyba ze ma ku.rew.ski charakterek, wtedy znajdzie milosc co piatek w klubie :D i bedzie zadowolona ze w tak mlodym wieku odnalazła swoje powolanie :p
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak ma ochote to niech imprezuje , bo tego nikt jej nie zabroni niech poznaje nowych facetów ale ma szacunek do siebie , i to że facet wychodzi z inicjatywą na coś więcej nie oznacza że ona ma się na to zgodzić ..
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
bez przesady,rozmowa z tematu schodzi na jeszcze inny.
przecież my tu nie mamy dyskutować na temat przyszłej pracy naszej założycielki tematu,
czy może szacunku.. :mruga:

Niech robi co chce, to że idąc z nim do łóżka zrobi źle już chyba każdy w swój indywidualny sposób
jej przekazał, teraz decyzja należy do niej.. a nie że my mamy dalej targać ten temat i w jakiś sposób oceniać dziewczynę :]
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Wydaje mi sie że narazie jest na etapie fascynacji tego że wogóle ma chłopaka chęci dorównywania koleżankom..
Jak chłopak ją zostawi dostanie porządnego kopniaka w tyłek może wtedy przekona się że świat taki kolorowy nie jest jak jej sie wydaje .
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No niestety co prawda, to prawda..
ale nie można odrazu przekreślić tego chłopaka, przecież czasami zdarzają się takie przypadki
że chłopak jest o pare lat starszy a naprawdę się kochają.
No ale szczerze mówiąc z tego co autorka pisała, że on chce już.. hmm ;/
jakby ją kochał w sumie, i miałby trochę oleju w tym głowie to nawet przez myśl by mu nie przeszło
żeby iść z małolatą do łóżka..
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Może zakmnąć teamt co , bo offtopic się robi.Ja nic nowego nie dodam , po prostu niektóre panny w tym wieku są puste , dziewczyny szanujcie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry