Pierwszy raz

Status
Zamknięty.

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ależ ironia.. ale może nieco lżej, co? Bo w ten sposób, nie odskakujesz dalej od autorki postu :p
A ja powiem, że dla mnie liczy się przesłanie a nie forma. Chociaż wiadomo, że autorka może inaczej na to spojrzeć i zacznie się "jazda".
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
hmm no niestety muszę się zgodzić z osobami wyżej..
jesteś młodziutka, nie powiem że dziecko bo to może Cię obrazić i sama wiem że w Twoim wieku
nie lubiałam jak ktoś mnie tak nazywał. ;)

Także wyobraź sobie, że to co myślisz {że on to ten jedyny, że jesteś gotowa}
to wszystko ci się 'wydaje'.
Dziewczyny w Twoim wieku, szukają fascynacji,nowych wrażeń,
jakichś doznać żeby pochwalić się koleżankom potem.
Ale to na długą metę okazuję się głupie..

Chcesz żeby było dobrze? Poczekaj.
Po pierwsze to nie jesteś gotowa,dobrze o tym wiesz, ale wpierasz sobie że jest inaczej.
Możesz chłopakowi narobić problemów jeżeli nie daj Boże byście wpadli.
Po trzecie jeżeli chłopak okaże się draniem, porozgaduje to co między wami zaszło..
chyba nie chciałabyś czuć tzw 'wstydu' ?

A co na to Twoi rodzice jak się dowiedzą?
Tobie teraz powinny być książki w główce, dostanie się do dobrej średniej szkoły,
koleżanki, internet itp. a nie chłopaki.. a jak już to etap całowania;)
pozdrawiam :]
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
A ja powiem, że dla mnie liczy się przesłanie a nie forma. Chociaż wiadomo, że autorka może inaczej na to spojrzeć i zacznie się "jazda".

Zdecydowanie. Od ironi do chamstwa cienka linia - ale pamiętajmy, że najlepiej zwalcza się coś tym samym :p
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Masz prawo do własnego zdania nie sugeruj sie tym , że skoro Twój chłopak chciałby spróbować czegoś więcej to musisz się na to godzić . Masz sporo czasu przed sobą . Jak poczujesz odpowiedni moment jak będziesz w związku z wyjątkowym facetem to wtedy możesz ewentualnie zastanowić się nad tym . Nie podchodź do tego emocjonalnie bo masz taki kaprys . Bo Twoje koleżanki są już dawno po a Ty nie chcesz czuć się gorsza od nich ? Jaką masz pewność że on sie Tobą nie bawi ? Zostawi Cie po paru tygodniach a potem rozpowie wszystkim znajomym z drwiną że Cie " zaliczył " .. Popsujesz sobie tylko opinie . Chcesz tego ?
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
I tak sadze,ze autorka zrobi co zechce...,na wczesniejsz rady odpowiadala''ze i tak chce z nim byc''.
Niezle jej namieszal koles,skopalabym mu du...sorry,ale on tez musi miec cos z glowa nie tak skoro nie pomysli o konsekwencjach.
W koncu ma te swoje 18 lat.

...a nie mowilam?!.
To rob sobie ''dziecko''czego pragniesz?,i nie zawracaj glowy!!!
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Porażka... teraz dzieci będą mieć dzieci...
co to za chłopak który chce swoją 14-letnią dziewczynę "kochać" - pedofil?
 

kkklaudusiek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
hah.... że jesteś pedofilem.. to nie musisz obrażac innych ;P
ale ja nie chce sama podjąć decycjii... bo nie zrobie to co bede chciała ;] tylko licze sie ze zdaniem innych.
a co do mojego chłopaka to on wcale nie naciska.. powiedział ze zrobimy to wtedy kiedy bede gotowa...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
co post to zaprzeczasz swoim słowom.

W pierwszym napisałaś że nie wiesz co robić.
Potem piszesz że wiesz co robić i że jesteś gotowa.

:mruga:

taaaa dorosła :) z pewnością..
a Twój chłopak ma coś w tej głowie skoro proponuje sex 14-latce? :]
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
ty... kolego.. no ok... ale ja nie jestem jakąś panienką która idzie z pierwszym lepszym do łóżka
tylko że ja bardzo chce z nim to zrobić, a on raczej jest odpowiedzialnym chłopakiem
Te 2 zdania mówią co innego....Masz 14 lat i Ty o takich rzeczach myślisz , bo twój chłopak chce ?
Niech sobie poszuka sobie starszej pff... myślisz , że on Cie kocha ?Ja myślę , że on tylko szuka dziewczyny na jedną noc...
Poza tym to twoje ciało , ty o nim decydujesz , ale Ty też bedziesz żałowała w razie wpadki.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
wiesz że nie mam żadnego zobowiązania do tego żeby Ci się tutaj tłumaczyć czy jestem doświadczona.
Ale oświecę Cię że mam chłopaka, i mogę śmiało Ci powiedzieć że wiem napewno duuuuzo więcej na ten temat niż nie jeden. A napewno więcej niż Ty. :]

Ktoś Cię tu trochę pouczy, zarzuci trochę zdrowego umysłu Ty odrazu się rzucasz,puszysz.
Prosisz o kogoś bardziej doświadczonego? Czyli prosisz o kolejne uwagi takiego typu jak pisali wszyscy wyżej.
Zastanów się nad sobą co wygadujesz.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Nie oburzaj się na każdy negatywny post co do twojej osoby.Przeczytaj swoje posty i posty innych , może dojdziesz do sensownego wniosku co ?przyjmij krytyczne słowa co do siebie i co do swojego chłopaka.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No właśnie. Jeżeli chcesz być spostrzegana jako bardziej dorosła a nie dziecko,
to najpierw naucz się przyjmować krytykę, przyjąć jakies stanowisko i umieć się w jakiś sposób wysłowić,
a nie jak to mówią "strzelać focha" obrażać, odrazu się telepać i gadać bzdury.

Może masz rację w jakimś tam stopniu, wkońcu sama najlepiej wiesz co jest dla Ciebie dobre,
ale umiej też to jakoś przekazać, bo narazie jakoś nie widać żebyś była gotowa na co kolwiek,
a co dopiero na sex..
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
wiesz wolałabym poczytać opini bardziej doświadczonych ludzi ;P

Dziecko Drogie. Zaczynasz obrażać coniektórych. Ty nawet nie wiesz co to jest DOŚWIADCZENIE.

Pozatym... Wypowiadamy swoje opinie. Ty myślisz, że jesteś już duża i wiesz, co robisz. Guzik prawda! Jeszcze nic o życiu nie wiesz. Pójdź najpierw pierwszy raz do ginekologa i porozmawiaj z nim (taaak, jest bardziej doświadczony i obeznany) na te tematy. Zrobić TO nie jest problemem. Problemem jest później sprostać obowiązkom i problemom, które mogą z tego wyniknąć.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Moi drodzy o czym my tu rozmawiamy?!,ta mloda dziewczyna sama nie wie czego chce,na co jest gotowa?.
Przeciez dobrze nie potrafi zinterpretowac slowo ''milosc'',co dopiero sex?.
Autorko jesli prosisz kogos o rade z pokora przeczytaj wszystkie odpowiedzi!!!,przespij sie z tym i napisz co postanowilas?.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
powiedział ze zrobimy to wtedy kiedy bede gotowa...
Hahaha klasyczna zagrywka na małolaty :p Mogę pogratulować, bo właśnie połknęłaś haczyk, co ewidentnie widać niżej:
a co do mojego chłopaka to on wcale nie naciska
Powiedział również że bedzie bardzo delikatny i jak będzie mnie bolało to przestaniemy.
A niżej z kolei masz dowód jego cwaniactwa:
ale bardzo chciałby to ze mną jak najszybciej zrobić
Jak jeszcze nie ogarniasz, to moje gratulacje...po raz drugi z resztą...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Robi się zabawnie - a Ty bardziej doświadczona dałaś się wciągnąć w dyskusję hehe. Po co starasz się udowodnić, że jesteś bardziej dojrzała? Niepotrzebne, to wynika przecież z jej wywodów - nie udowadnia się czegoś, co jest jasne dla innych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry