Pierwszy raz

Status
Zamknięty.

kkklaudusiek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Witam wszystkich.
Mam problem, a mianowicie mam chłopaka który ma 18 lat, lecz ja zaledwie 14. Wiadomo jemu nie wystarczy chodzenie za rękę, albo całowanie. Tylko że ja jeszcze nie uprawiałam sexu, i jak przeczytałam w innych postach, to troche sie boje. Rozmawialiśmy wczoraj o tym, i on mi się też przyznał że nie miał jeszcze swojego razu, ale bardzo chciałby to ze mną jaknajszybciej zrobić. Powiedział również że bedzie bardzo delikatny i jak będzie mnie bolało to przestaniemy.
Tylko że ja boje się jeszcze tego, chce to bardzo z nim zrobić, ale wydaje mi się że jestem za młoda ...

A wy co sądzicie na ten temat?? Helppp!!!
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Moim zdaniem jeśli nie jesteś przekonana do tej decyzji to poczekaj. To poważna decyzja, jesteś jeszcze bardzo młoda i masz czas. Nie spełniaj jego zachcianki. Jeżeli nie czujesz się gotowa to poczekaj.
Porozmawiaj o tym z chłopakiem, jeśli jest mądry to zrozumie i poczeka. Jeśli będzie dalej na Ciebie naciskał to uważaj na niego.

Pozdrawiam
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Witaj!!!.
Ja rowniez uwazam,ze powinnas sie nad tym krokiem powaznie zastanowic!!!!.Pierwszy raz jest zdarzeniem,o ktorym sie pamieta cale zycie,i nie gniewaj sie,ale jestes mlodziutka osobka i nie sadze zebys dorosla do tego,by samej juz moc podjac taka decyzje.Twoj chlopak coz,jesli cie kocha nie bedzie naciskal,a uszanuje cie!!!.Musisz tez pomyslec o konsekwencjach jakie mozecie poniesc:ciaza,twoj i jego wiek,w tej sytuacji napewno zajalby sie tym prokurator.Z pewnoscia nie chcialabys byc juz mama?,a co z rodzina,pewnie sie uczysz-co ze szkola?.
Sorry,ale tak koncza sie takie historie....
 

kkklaudusiek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
tak wiem, właśnie nad tym myślałam... tylko że ja bardzo chce z nim to zrobić, a on raczej jest odpowiedzialnym chłopakiem, i w tym wieku nie planuje dzieci...;D
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Pamiętaj, że prawnie on jest pełnoletni Ty nie - w razie wpadki - on ląduje w więzieniu. Trochę rozsądku.
 

kkklaudusiek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
ty... kolego.. no ok... ale ja nie jestem jakąś panienką która idzie z pierwszym lepszym do łóżka.. z nim się znam od dziecka... można by powiedzieć że kumpel z "pisaskownicy"...
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Dziewczyno,to bardzo powazna sprawa!!!,powiem ci tylko tyle,ze jesli chcesz,dlatego,ze twoj chlopak tego chce nie widze tego w jasnych barwach,ale ok...,jesli jestes na tyle dorosla,odpowiedzialna ewentualnie za wasze czyny,zrob to!.Oby twojemu doroslemu i powaznemu chlopakowi nie pekla gumka!!!!.
Z jednej strony nie rozumie po co nas pytasz o rade?,skoro chcesz to zrobic!!!!-masz doroslego faceta,on utrzyma ciebie i ewentualnie wasze dziecko,zamieszkacie u twoich lub jego rodzicow i super!!!!!!!!!!!
 

kkklaudusiek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
hah ... pytam się co wy na ten temat myślicie...chce znać opinie innych.
Moi i jego rodzice nie akceptują tego związku.. ;P
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
ty... kolego.. no ok... ale ja nie jestem jakąś panienką która idzie z pierwszym lepszym do łóżka.. z nim się znam od dziecka... można by powiedzieć że kumpel z "pisaskownicy"...

Tylko on mowi prawde!!!! JAk bedzie wpadka to posiedzi chlopak pare lat i tyle... Ale jak chcesz twoja sprawa. Moim zdaniem i tak na to jestes za mloda BB)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Tobie się wydaję, że to ten - ale masz 14 lat - i wiesz, co? Jeszcze nie jeden będzie Ci się wydawał tym właściwym - a tutaj małe niepowodzenie i wpadka i chłopak ma pojechane, a Ty masz etykietkę już w tak młodym wieku - wiem, że to w Twoim wieku trudny - ale pomyśl.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
no ok, ale dlaczego mam tego nie zrobić, jeżeli wiem że to na pewno ten wlaśiwy??
Wiesz, że to ten właściwy póki Cię nie zostawi. Potem kolejny będzie "tym właściwym" a przez tego poprzedniego będziesz żałować swojej decyzji. Ja bym uważał z tym wszystkim. Niby znasz go dobrze, ale faceci często wykorzystują małolaty (bez obrazy oczywiście). Człowieka NIGDY nie poznasz na wylot, bo:
1. Często się zmieniają
2. Zazwyczaj mają dwa oblicza
3. Pokazują Ci to co sami chcą pokazać
Pomyśl nad tym...
Pozdrowienia
Piotrek
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Za co się obrażać, ktoś ma? Prawdą jest, że z natury wiemy że małolaty są głupawe i łatwowierne - dlatego zawsze śmigało się na młode i mało doświadczone :p Jednak granica wieku obowiązywała - no chyba, że sam jeszcze 16 nie miałem :p
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
a dlaczego mowicie ze wpanie...? dobrze się zabespieczą i bedzie git
troszeczkę jesteś za młoda...jak to z nim zrobisz to pewnie za jakiś czas będziesz tego załowac
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Za co się obrażać, ktoś ma? Prawdą jest, że z natury wiemy że małolaty są głupawe i łatwowierne
Właśnie to miałem na myśli. A obrazić się może autorka (fakt, że mało mnie to obchodzi ale staram się być kurturarny ;) ), bo wiesz chyba, że małolaty mają swoją dumę i raczej miast zastanowić się nad danymi słowami, to wolą zlinczować kogoś, bo jest be.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ty... kolego.. no ok... ale ja nie jestem jakąś panienką która idzie z pierwszym lepszym do łóżka.. z nim się znam od dziecka... można by powiedzieć że kumpel z "pisaskownicy"...
czyli od wczoraj? :D
a niech peknie wam guma to nim zajmie sie prokurator i odejda mu zachcianki do zabawiania sie z dziecmi...przynajmniej tyle z tego dobrego bedzie, a waszym rodzicom sie nie dziwie. musi byc z niego niezly desperat skoro nie potrafi sobie panny w odpowiednim do swojego wieku znalezc
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
musi byc z niego niezly desperat skoro nie potrafi sobie panny w odpowiednim do swojego wieku znalezc
Zaskakujące, że doszliśmy do tego samego wniosku :p To jest pewnie na tej zasadzie: "Żadna mnie nie chce, to wezmę się za Nią, bo zwróciła na mnie uwagę"
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Właśnie to miałem na myśli. A obrazić się może autorka (fakt, że mało mnie to obchodzi ale staram się być kurturarny ;) ), bo wiesz chyba, że małolaty mają swoją dumę i raczej miast zastanowić się nad danymi słowami, to wolą zlinczować kogoś, bo jest be.

Ich burza umysłów, muszę przyznać jest ciekawa :p

A co do tego, że zwróciła uwagę to raczej nie.. Tu chodzi o to, że 14 nastka jest cool bo jej chłopak ma 18 - a on jest happy, bo kupuje wszystko co on mówi - dla starszych ciężej lać wodę, to już nieco wyższa liga :p A chłopaka jak widać okręgówka zadowala :-D
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
:cenzura:a co sie dzieje z tym swiatem ;/ idz bawic sie lalkami a nie kutasami!
 
Status
Zamknięty.
Do góry