Pierwszy raz

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Sory ale nie chciałabym mieć "uczynnej" przyjaciółki, która na forum pytałaby sie innych ludzi czy moge już seks uprawiać....Wogóle nie czaje o co Ci chodzi. To w koncu jej sprawa,dzieckiem nie jest.Jeśli uważa ze to jest właśnie ten facet, niech robi co podpowiada jej rozum i serce.proste
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Nie takie proste bo niedługo pojawi sie kolejny temat "Czy ja mogę być w ciąży???", a tu proszę koleżanka sie martwi i chce uchronic przyjaciółkę od błędu :)
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Według mnie do tego trzeba dojrzec fizycznie jak i przede wszystkim psychicznie ...
Jedni w wieku 16 lat beda sie ten teges a inni w wieku 25 beda niezdecydowani, widac Ty jeszcze nie dojrzalas jesli patrzysz na kolezanke, Ty to po prostu musisz czuc czy tego chcesz czy nie, czy jestes gotowa tego sprobowac ...

Pozdrawiam Ciebie i Twoja przyjaciolke
 

klakier18lublin

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
lublin
Ja mam 18 i juz mam to dawno za soba moim zdaniem niemasz czego zalowac to jak z prezentem na gwiazdke czekasz na niego caly rok a jak juz go rozpakujesz to ci sie nie podoba :lol: :lol: a z tym sexem to musisz byc delikatny to najwazniejsze i nieprzejmuj sie jak nie dostanie orgazmu wszytko przychodzi z czasem :eek:k:
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tam orgazm trzeba wiedzieć gdzie i jak :D za pierwszym razem to trzeba wiedzieć ale gdzie trafić :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj za pierwszym razem orgazm :] to ja pogratuluje tej ktorej sie to udalo i sie zglosi ;)
KeRiO dokladnie :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
mam 16 lat i chyba nie przezylem... chyba bo... nie pamietam duzej czesci sylwestra... i mam lekkie obawy ze chyba to zrobilem... ale to tylko cien wątpliwosci ... raczej dalej jestem prawiczkiem.

Taaaaa... xD

Mi wkręcali na Sylwestra, któego połowy również nie pamiętam, że rozdziewiczyłęm taką koleżankę. Wyglądało to jednak nieco inaczej...

Jak się zataczałem, to się gdzieś wyrżnąłęm (nie wiem gdzie, ale chyba próbując się ułożyć spać wyrżnąłem w kant łóżka)... No i wszędzie było mnóstwo krwi (i ziemi, bo nie miałem siły utrzymać głowy, więc ją trzymałem w doniczce :p. W każdym razie jak mama kolegi wpadła i zobaczyła to od tamtej pory po prostu nie jestem prawiczkiem :D

Aha, nie robiłem tego z dziewczyną, bo się za bardzo do onanizmu przyzwyczaiłem :D Trochę się tego wstydzę, ale staram się, że tak powiem trzymać od tego z daleka!
 

_SaRa_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Niebo
Sory ale nie chciałabym mieć "uczynnej" przyjaciółki, która na forum pytałaby sie innych ludzi czy moge już seks uprawiać....Wogóle nie czaje o co Ci chodzi. To w koncu jej sprawa,dzieckiem nie jest.Jeśli uważa ze to jest właśnie ten facet, niech robi co podpowiada jej rozum i serce.proste



Zgadzam się w 100%... co to w ogóle za temat ?? to jej sprawa . Zazdrosna czy co??
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
też tego za bardzo nie rozumiem dla mnie to jest dziwne i w ogóle, że ty sie pytasz o nią może poprostu napisz że ona sie zdecydowała ty jeszcze nie i czy ona robi dobrze i czy też możesz to zrobić.

PS : moim skromnym zdaniem sex powinien byś spontaniczny a nie planowany bo taki to już nie jest to samo.

:bober: SPONTAN RULEZ :bober:
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Kurcze kto odwiedził forum Wiśnia :) jak spontaniczny jak jest codziennie??? :)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
kurde co to wogole za pomysł zeby pytac o kolezanke! jak jest juz na to gotowa to niech z nim współżyje to nie twoj interes....
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Kurde nie wiecie, że zawsze sie pyta o koleżankę albo na jej proźbę, a tak na prawdę jest to problem lub pytanie autora bądź autorki........
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tak czy inaczej to ich sprawa. Jeśli chcą niech to robią.
O lol...kiedy ? teraz...potrzebuje...dużo...mocno...w różnych pozach... <meGa ChiCa>.
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
buhahahaha .. o lol xD .. Seks nie jest dla dzieci .. Świadczy o tym chociażby fakt,że nawet nie wiesz jak się do tego zabrać .. :p
 
Do góry