Pierwszy Raz Na Łyżwach

C

*ChMuRkA*

Guest
no właśnie wszystko zawarte w temacie i opisie....

Bo ja dzisiaj po raz drugi miałam łyżwy na nogach tylko że pierwszy raz było na sucho jakieś 5 lat temu w lecie :D a dzisiaj byłam z koleżankami na nowym pierwszym lodowisku u mnie w mieście :) i kozacko było.... czekam na wasze opowieści i wrażenia :]
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
heh to były czasy.. pierwsze lodowisko... a najlepsza klasa jak kiedy kolwiek istaniła... wspominam do dziś... Wywrotek nie duzo... chcociaz jedna baaaaaaaaaaaaardzo powazne...;(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja jeszcze nigdy nie jeździłam na łyżwach :p
U mnie nie ma takiego lodowiska :(
Ale na rolkach jeździć kocham!
 
C

*ChMuRkA*

Guest
a u mnie tydzień temu otworzyli ;) i wszyscy teraz na łyżwach śmigają :D hehehe ale fajnie ;) tylko troche za długo czekałyśmy na łyzwy bo nie było naszego rozmiaru a chciałyśmy odrazu wszystkie wejść ale się nie udało.... ja też kosiam rolki.... i na lyżwach jest supcio ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Chmurka nie wątpie :)
Mam nadzieje, że bede miala kiedyś okazje się przekonać :D
Baaaardzo bym chciała!
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
pierwszy raz na łyżwach? ale to daaaaawno było :D teraz nie mam czasu na takie coś ale może w ferie zimowe sie wybiorę z kumplami :D
A ja jeszcze nigdy nie jeździłam na łyżwach
Aniu...ja Ciebie nauczę jeździc na łyżwach :)
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja byłam w tam tym roku pierwszy raz na łyżwach i udała nie zaliczyć sie zadnej wywrotki :D szczerze powiem ze byłam z siebie bardzo dumna :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja pierwszy raz na lodowisku byłam, jak miałam może z 5 lat. Nie wiem ile razy sie wywróciłam ale pamiętam, że jezdzilam z kuzynką za ręke i strasznie mi sie to podobało :D
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Ja dwa lata temu. Nie było źle, bo jezdziłam przedtem na rolkach :)

Ale przy piruecie to sie okazało, ze lód jet baaardzo twardy :]
 

jaxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
32
Punkty reakcji
0
ja pierwszy raz na łyżwach jeździłem w tamtym roku, kilka efektownych przewrotek :p ale po jakimś czasie bylo dobrze :D w tym roku trzeba dalej ćwiczyć ;)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ja teraz bede zawodowo jeździć :D hehehe zartuje ale za pierwszym razem na lodzie spodobało mi się :]
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O ja chciałabym zawodowoo :)))
Ale to trzeba zacząć od małego.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja umiem jeździć na rolkach i kocham to :D
no, a łyżwy to tak średnio
ale też kocham :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Niestety moje wspomnienia z łyżew ograniczają się do dwóch moich wyjść na lodowisko :) Ale za każdym razem było conajmniej śmiesznie :) Wywrotek w sumie nie tak dużo :) Mogłam chodzić spokojnie później :)
 

patrycjatoja

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Trześń
nie tylko nie łyżwy <_< złamałam na nich noge, a umiałam już porządnie jeździć :D dwa miechy w gipsie to nie bylo zbyt ciekawe ;/ od tego czasu mam uraz do lodowisk, boje sie ich.... musze lek pokonać!!
 
Do góry