Pierwszy raz i wielki strach!

Status
Zamknięty.

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Hej!
Problem nie dotyczy mnie a mianowicie mojaj przyaciółki. Kochała się pierwszy raz ze swoim chłopakiem..ma nieregularny cykl miesiączkowy. Według jej obliczeń miała wtedy dni płodne. jednak kochała się z zabezbieczeniem. Czy jest to możliwe,że zaszła w ciąze? Pytałam jej czy prezerwatywa była cała po stosunku. ONa twierdzi,że tak,jednak nie jest pewna czy jej chłopak nie spóścił się w niej,ja jej tłumaczyłam,że jeżeli kochali się z prezerwatywą i była cała to wszystko ok. Co wy o tym myslicie prosze o pomoc!!!
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Hej!
Problem nie dotyczy mnie a mianowicie mojaj przyaciółki. Kochała się pierwszy raz ze swoim chłopakiem..ma nieregularny cykl miesiączkowy. Według jej obliczeń miała wtedy dni płodne. jednak kochała się z zabezbieczeniem. Czy jest to możliwe,że zaszła w ciąze? Pytałam jej czy prezerwatywa była cała po stosunku. ONa twierdzi,że tak,jednak nie jest pewna czy jej chłopak nie spóścił się w niej,ja jej tłumaczyłam,że jeżeli kochali się z prezerwatywą i była cała to wszystko ok. Co wy o tym myslicie prosze o pomoc!!!

A co my o tym możemy sądzić? Jeśli prezerwatywa jest cała całkiem prawdopodobne jest że będzie ok.
Co można więcej powiedzieć :bag:
Zawsze istnieje możliwość jakiegoś minimalnego wycieku choćby na obrzeżach, lub innego sposobu niechcianego przeniesienia spermy.
Jeśli chce mieć 100% pewność niech idzie do ginekologa lub chociaż mniej nerwów kupi test w aptece.
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Czasem wada prezewatywy czyli dziurka jest tak mała, że trudno ją zauwazyć. Pytanie jest takie - dlaczego mysli, że jest w ciązy, spoznia sie jej okres albo jakies inne objawy (chociaz pewnie zrobila to niedawno wiec na nie za wczesnie). Myśle, że szanse są jeśli prezewatywa miała wady, ale tego nikt nie jest wstanie okreslić , zdarza się to rzadko ale jednak. Co więcej mogę Ci powiedziec? kazdy stosunek nawet z zapezpieczeniem roznego typu wiaże się z ciążą i rozpoczynajac wspolzycie nalezy o tym pamietac.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Zgadzam się z karolina167!
Wydaje mi się, że Twoja kumpela za bardzo panikuje.... :D
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Hmmm nieee..okres niby ma dostać 23 sierpnia..sama nie wiem..mówi,że cały czas boli ją brzuch i żołądek..ale to może przez ten stres..a współżyli chyba w sobote...;/ Zawsze istniejeryzyko,obojętnie jaka się stosuje metode,takie moje zdanie..
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
o Boze nastepne watpliwosci moze powiedz kolezance niech za seks sie nie bieze jak nic o nim nie wie...nie jest w ciazy
 

Olka93xxx

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Raczej w ciazy ona nie jest... :) chociaz kazde wspolzycie nawet z zabezpieczeniem rest ryzykowne;/ nalezy o tym pamietac....
 

Yolande

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Twoja przyjaciółka powinna oczekiwać najlepszego, ale również musi być przygotowana na najgorsze. Skoro to był jej pierwszy raz, to nic w tym dziwnego, że panikuje. Prezerwatywa mogła mieć małą dziurkę, jak już ktoś wyżej wspomniał, więc mogła zajść w ciążę, ale skoro planowała stracić dziewictwo od dawna mogła się bardziej zabezpieczyć. W każdym bądź razie może kupić test ciążowy, nie jest drogi, a przecież dzięki temu będzie mogła czuć się pewniej. ;)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Jeezu... żeby od razu po fakcie zacząć panikować... ;/;/ no to już chybe lekka przesada.. twoja przyjaciółka jest skrajnie nieodpowiedzialna i absolutnie nie gotowa na "pierwszy raz" ...
co do ryzyka to zawsze jakieś jest , wystarczy poczytać chociaż jakieś kolorowe pisemko , zeby o tym wiedzieć.. ;/
 

Yolande

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeezu...twoja przyjaciółka jest skrajnie nieodpowiedzialna i absolutnie nie gotowa na "pierwszy raz"
Zgadzam się.

Powiedz proszę, Happiness ile lat ma Twoja przyjaciółka? Bo coś mi się wydaje, że nie ukończyła nawet 18 roku życia.
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Ma 17 lat..z tego co wiem jednak nie ma regularnych cyklów miesiączkowych..i nie wie czy miała dni płodne czy nie..makabra poprostu!;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry