Pierwszy pocalunek????

tinta

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja dzień po imprezie się dowiedziałam od koleżanek że "lizałam się z jakimś rudym" :mruga:
Miałam 17lat

Ale za to pierwszy który pamiętam był całkiem fajny...
:D tylko bałam się, że się udławię
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Nikt się do tego nie przyzna, ale każdy obawiał się tego pierwszego pocałunku.
No ja się akurat nie bałem...bo to był atak z zaskoczenia, więc i na strach miejsca nie było :p
 

karinkaXD

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No co Ty. Nie wyjdziesz na głupią :) Nikt się do tego nie przyzna, ale każdy obawiał się tego pierwszego pocałunku. I ja się do tego przyznaję. Zobaczysz, nadejdzie jeszcze ten moment. I nie myśl sobie, że to stała gadka i każdy tak mówi, jak nie ma co powiedziec :przytul:
mam nadzieje ez ten moment nadejdzie w piatek na imprezie ;) dzięki za słowa otuchy :)
 

chockolateman

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
a u mnie to bylo kilka dni temu z nowopoznana kolezanka na imprezie wszystko stalo sie jakos tak nagle ale bylo spontanicznie lecz nie jestem w pelni zadowolony poniewaz jak to powiem nie moglismy jakos razem pobawic sie jezykami tylko praktycznie same wargi moze ona blokowala sie przed tym prosze o rade bo to byl moj 1 raz wiec nie mam doswiadczenia:D
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
a ja nie zapomne tego 1szego pocalunku do konca zycia....:D przez dluzszty czas marzylam kiedys zeby to bylo wlasnie z NIM :D i

i było :D

w kinie..sama nie wiem kiedy poczulam JEGO usta przy swoich... :D Mmmm :p :p :p
 

Myszk

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Pierwszy pocałunek ? Bez strachu bo z zaskoczenia. I tragedia... Miałam 15 lat i chyba nie byłam na to przygotowana. Ale następny mmm. Najlepsze że było to z tym samym chłopakiem. Chyba był przygotowany na to że znów tak źle będzie. Po wszystkim popatrzył z wywalonym oczami i ten tekst: "Cudownie. Na kim trenowałaś? " wiedział że na nikim. Myślę że liczy się odpowiedni moment nastrój pewność że to ten i wszystko jest pieknie.
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Filipe, nie martw się ;)
Ja też się nie całowałam, czekam na księcia :D
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
ja swojego pierwszego pocalunku nigdy nie zapomne :)
Cieply, wiosenny dzien, poszlismy na bardzo dlugi spacer, zatrzymalismy sie nad stawem i weszlismy na pomost- tam dlugo siedzielismy rozmawiajac, smiejac sie i zartujac- potem wstalam i stanelam na krawedzi patrzac w lustro wody a on podszedl od tylu i mnie objal. Stalismy tak dluzsza chwilke, ja wtulona w niego, gdyz bylo mi juz troszke zimno, on obejmujac mnie, i tak jakos nasze usta zaczely sie do siebie zblizac i zaczelismy sie calowac ;)
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
nie martwcie sie panowie, w koncu pojawi sie ta jedna jedyna :)
ja tez sie dlugo naczekalam na swojego ksiecia, ale w koncu nadszedl ;)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Impreza jak miałem 15 lat ;D 2 najbrzydsze dziewczyny jakie znałem. Dobrze, że ledwie to pamiętam ;) A taki na trzeźwo to z kumpelą tak dla przyjemności całowania :)
 

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
pierwszy pocałunek.? o nieee.. to było jedno z najgorszych przeżyć w moim życiu.
ja miałam 16 lat, a on 25.
przysunął się do mnie i włożył mi od razu język w usta. jedyne co wtedy czułam to obrzydzenie. zaraz odskoczyłam od niego, a ten nie wiedział o co chodzi. :D masakra.!
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
13 lat miałam. on był 9 lat starszy xd

jakie to mi sie wydaje teraz żałosne, to o jeny... ale nie należy ukrywać, że był to moment przełomowy w moim życiu. ;]
 

justyś15

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
mój pierwszy pocałunek był jak miałam 15 lat i wspominam go bardzo miło chociaż chłopak nie całował najlepiej
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Jak tak czytam te wypowiedzi to widzę że wiekszośc to już za czasów dziecinstwa poznala smak pocałunku. Ja to wstyd się przyznać, ale... dopiero w wieku 20 lat pierwszy raz poznałem smak dziewczęcych ust :bag: z moją ukochaną pierwszą dziewczyną, mi sie podobało i co najwazniejsze... jej też.
no u mnie było podobnie :bag: - 20 lat (chociaż uważam że nie ma się chyba czego wstydzić ^_^ ) też z moim pierwszym chłopakiem :] bardzo miło to wspominam ;)
 
A

Ann16

Guest
Hmm... 14,5 latka :p Ze znajomym, któremu wiem, że się podobam :sexy: Bez rewelacji, całował średnio :/
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
mnie sie pierwszy nie podobał, wiem ze robiłem to źle i w drugim juz sie poprawiłem no a pozniej to juz rutyna xD
 

olyvski

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój pierwszy pocałunek... niedawno. 14 lat i trochę^^ 11.07. Na wakacjach. Maroko...
Była grupka chłopaków z Casablanci, zwykle 16 lat. w tym ON. Ostatniej ich nocy w hotelu, wyszliśmy czwórką z wieczornego show, potem MY się odłączyliśmy. I... jakoś tak wyszło. Kilkanaście minut bez przerwy, głęboko i prawdziwie. Ciemna noc, gwiazdy i szum oceanu, ja i on... <3 Znaliśmy się chyba ze 4 dni. Myślałam na początku że jestem jakaś głupia czy cuuuś. Ale nie żałuję. Najcudniejsza chwila w moim życiu. :) Chociaż obecnie ja się zakochałam a on mnie olał. Po powrocie do Polski przysłał jednego maila ( słodkiego w sumie... ale jednego) i koniec. A ja rozpaczam. :(
 
Do góry