pierwszy komputer all-in-one BenQ w Polsce

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Zapewne słyszeliście o tym komputerze, ale interesują mnie wasze opinie.
Czy faktycznie będzie to konkurencja dla appla?
Tutaj link do artykułu z wp.
Piszą, że taki benq kosztuje 2200 a w wassermanie widziałam za niecałe 1900...
Opłaca się czy się nie opłaca?
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Faktycznie, ja też go widziałem w tym samym sklepie cenie. Moim zdaniem się opłaca. Głównie dlatego, że jest to bardzo fajny, designerski sprzęt, a wasserman nie pierwszy raz oferuje niezły sprzęt za dość przystępną cenę. Sam chciałbym sobie taki komputer sprawić, bo jest idealny do surfowania po sieci i można zaoszczędzić sporo miejsca.
 

Adio.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Faktycznie, ja też go widziałem w tym samym sklepie cenie. Moim zdaniem się opłaca. Głównie dlatego, że jest to bardzo fajny, designerski sprzęt, a wasserman nie pierwszy raz oferuje niezły sprzęt za dość przystępną cenę. Sam chciałbym sobie taki komputer sprawić, bo jest idealny do surfowania po sieci i można zaoszczędzić sporo miejsca.

Dokładnie. Jest to komputer dla osoby która nie ma w domu za dużo miejsca kup nie lubi patrzeć na jednostkę centralną. Moim zdaniem nie opłaca się ponieważ za taką cenę można mieć razy lepszy PC, jednakże na zdjęciach ładnie się prezentuje. ;)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Myślę, że może to być konkurencja dla appla, ale jak będzie okaże się z czasem... faktycznie taki komputer jest świetny nie tylko dla biura, czy szkoły, ale do domu.... a dlaczego się nie opłaca kupować takiego komputera.... bo z tego co widziałam na stronie sklepu wasserman wcale nie jest taki drogi;)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
'Wnętrznosci' ten komputer nie ma jakichś zjawiskowych, za tę cenę można kupić o wiele bardziej rozwinięty funkcjonalnie komputer, ale w jego przypadku płaci się za rozwiązania designerskie, a nie duży ram...
Jak wygram w totka to z pewnością kupię sobie takiego benq. KOmfortu nigdy za wiele.
 
Do góry