Pierwsze Spotkanie...

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Witam Kochani.
Umówiłem się na spacer z praktycznie nowo poznaną dziewczyną .. (klikaliśmy kilka razy na gg) w przyszłym tygodniu ... Mieszkamy w tej samej miejscowości , różni nas odległość kilku bloków na jednym osiedlu... Super mi się rozmawia z tą dziewczyną ... Nie będę tutaj skromny i pochwale się, że na te tematy mam troszkę wiedzy , jednak chciałbym Was prosić ... o jakieś rady ... żeby to spotkanie pozostało niezapomniane głównie dla Niej i żeby z chęcią umówiła sie na następne...
Pozdrawiam i z góry dziękuję ..
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Zorganizuj całe spotkanie, zeby się nie nudziła i wiedziała, ze jak się z tobą umówi jeszcze raz to znów spokta ją coś fajnego ;)
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Niooo ale czym ... w sumie to nie jest jakaś radnka albo coś ... bardziej spacerek... napisałem, że chcę Ją poznac i zabrać na spacer ... więc może jakieś konkretne propozycje .. będę wdzięczny ;)
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
wiesz najpierw znajc z nią odpowiedni temtat do rozmow

po 2 zabiesz ją w jakies fajne miejsce niewiem o jakiej porze idziecie na ten spacer ale ja zasady chodze tak zeby na zachud slonca byc na jakiejs gorce zajefajny efekt :D

po 3 bonc kulturalny grzeczny mily itp

a poza powodzenia i udanego podrywu ;)
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Taakk...kulturalny przedewszystkimm, zaskakuj jej...ale najlepiej badz soba (jak jus kizia_mizia wspomniala :) ) beje dobrze :*
Powodzenia :)
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Hej! Nie przejmuj się za bardzo, bo możesz coś zepsuć - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu (jak mówią) :)
Jeśli będzie Wam się dobrze rozmawiało to na końcu spotkania powiedz jej o tym i powiedz jej po prostu, że ją lubisz. To się zawsze sprawdza!
Powodzenia :)
 

Anioł Piekieł

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Tam gdzie tynk nigdy nie wysycha...
Hmm zgadzam się z przedmówcą trzeba na luzie do tego podejść, bez paniki :) Spróbuj ją czymś zaskoczyć, może masz jakieś oryginalne zainteresowania? No i sie ubierz jak człowiek, perfumy te sprawy :D Musisz zrobić na niej wrażenie w końcu nie? Bądz kulturalny, często żartuj...Będzie spoko zobaczysz. Pozdro. Powodzenia życze.
 
Do góry