Pierwsze kroki

Zaturas

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
No cóż jestem tutaj nowy i chciałbym się czegoś dowiedzieć ;) min.Jak zrobić ten pierwszy krok?Głównie chodzi mi oto jak zagadać,jak zacząć czy macie może jakieś podpowiedzi?Chodzi o to że jest u mnie w klasie taki chłopak i wszyscy(wszyscy) ze szkoły go lubią można nawet powiedzieć że kochają,jest tak popularny nie wiem co robić,moim zdaniem w szkole nie mam szans...
Ps.Jestem chłopakiem o_O(ja go nie lubię)
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
heh wybacz ale nie rozumiem o co ci chodzi??? Skoro go nie lubisz to po jaka cholere chcesz z nim pogadac??? Po drugie z twojego postu wychodzi ze chcialbys z nim cos ten tego czyli homo.....

Nie no przypuszczam ze to drugie odpada wiec jesli juz wiesz po co chcesz z nim gadac to do dziela. Przeciez obaj jestescie chlopakami to chyba jakis wspolny temat znajdziesz
 

Zaturas

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
chodzi o to że ja chcę kogoś znaleźć (dziewczynę) ale on mi stoi na drodze -.-
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Taa zapewne on niema nic do roboty tylko Ci utrudniać życie. Co Ty myślisz, że on jakimś bogiem jest?
 

szapka

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
34
Punkty reakcji
1
Całe życie będziesz sie za kimś oglądał? Sory, ale nie zachowuj sie jak pipka. Co on ma, czego ty nie masz?
Jak jest taki popularny i tak bardzo go ludzie kochają, to myślisz, że może mieć każdą? Ehh...

Nie patrz na niego bo to Ty szukasz dziewczyny...
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Dokladnie KENRYL przeciez to tez zwykly czlowiek i tez ma swoje sprawy a przeciez kazdej dziewczyny w miescie nie bedzi mial.... Bierz sie za pierwsza lepsza i juz :p
 

ona1711

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wiesz napewno on nie chodzi z wszystkimi dziewczynami więc po co by ci miał utrudniac to?
A pozatym nawiązywanie kontaktów nie jest takie trudne jakby się wydawało tylko trzeba wiedziec jak sie zachowac w danej sytuacji
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
ja to chyba nie zrozumiałam postu tego..
pierwsza moja myśl to, że jesteś gejem i nie wiesz jak zagadać do kolegi co Ci się podoba..
ale druga myśl to że chcesz zagadać do kolegi którego nie lubisz ale lubi cała szkoła..

więc jak to jest?
może napiszesz ciut jaśniej :)

edit.
hmm.. czemu mi się wcześniejsze posty nie wyświetliły?! tego nie wiem. ale już doczytałam więc wiem o co cho.
czemu myślisz że ten "lubiany" chce Ci zaszkodzic?
nie patrz na niego tylko rób co chcesz, podoba Ci się ta czy ta- to leć do niej i już!
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chodzi mu o to, że wszystkie panienki z jego szkoły są zapatrzone na kolegę ;)

.Jak zrobić ten pierwszy krok?
jest coś takiego jak wyszukiwarka tematów, o tym jak zrobić pierwszy krok już czytałam tu chyba 100 razy
 

Agniesia_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
hahahaa
'o dżizys' dawno się tak nie uśmiałam czytając posta :D
Ale masz racje to dopiero problem - kolega z klasy "ukradł" wszystkie dziewczyny w szkole (a to brzydal!) - to już koniec. definitywnie musisz szkołę zmienić :D
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
a skąd wiesz że akurat one wszystkie chcą być jego dziewczynami. może po prostu lubią go bo lubią? :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ja to podejrzewam, że kolega ma zaniżone mniemanie o sobie i zawyżone mniemanie o koledze. Doszło jeszcze pewnie w formie promocji kilka plotek na temat kolegi (że niby wszystkie laski są jego itd.) i mamy cały problem.
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Głównie chodzi mi oto jak zagadać,jak zacząć czy macie może jakieś podpowiedzi?
podchodzisz do dziewczyny, która ci sie spodobalą mówisz: siemka, cześć czy co tam wolisz i zagadujesz np o tym czego się tak zaciekle uczy, lub, że ładna pogoda :p
przecież nikt ci rozmowy nie ułoży, troszkę spontaniczności ;)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Przede wszystkim się przedstaw. Powiedz coś w stylu: Hej mam na imię (tu Twoje imię) nie znamy się, ale wydajesz się być interesującą kobietą i chciałbym Cię poznać.
Czy jedno, proste zdanie jest aż takie trudne?
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
A ja wciąż nie rozumiem jak ten chłopak "stoi na drodze" :mruga:
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
poczytaj sobie w dziale 'podryw doskonały' tam jest o tym dużo ;)

A ja wciąż nie rozumiem jak ten chłopak "stoi na drodze"
po prostu, Zaturas podchodzi do dziewczyny i nie może powiedzieć nawet słowa , bo ten zachodzi mu drogę mówiąc: one wszystkie są moje :p ech, chyba coś w śmiesznym nastroju dziś jestem :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
A ja wciąż nie rozumiem dlaczego ten chłopak "stoi na drodze" blink.gif
Bo według autora ten koleś jest marzeniem każdej panny (faceta pewnie też) w całej szkole. Poza nim nikt świata nie widzi, a biedny autor musi kryć się w cieniu...
 
Do góry