Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

ania231805

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hey dziewczyny, mam pewien problem i nie wiem co to może być. Od ponad tygodnia mam bóle brzucha jak na okres, zdziwiłam się ze mogę lada chwila dostać okresu, bo do niego mam jeszcze ponad tydzień. Poza tym często oddaje mocz, i mam głupie zmiany nastroju i zachcianki, kwas z ogórków itd... Kiedy z chłopakiem się kocham nie kończy w środku, wiec myślę jak by to było możliwe żebym mogła zajść. Z drugiej strony objawy ciąży tak szybko się nie okazują , podobno dopiero o4 4 tyg. Czy ktoś miał coś podobnego ?? Nie wiem co robić, czy iść do lekarza czy czekać na okres, jeśli bym miała stan zapalny czułabym to, bo były by zmiany z śluzie, pieczenie czy swędzenie a nie mam takich objawów !! Bardzo się boje tego co może mi być, a jeśli to Fasolka to radość ogromna :) pozdrawiam
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Kochana chyba pozostaje ci tylko czekac bo nawet na bete jest jeszcze za wcześnie ale jak chciała bys sprawdzić to myslę że za 3 dni możesz robic. nie polecam testów sikanych w domu tak wczesnie bo zazwyczaj nie wychodza. no a co do objawów to róznie może byc :papa:
 

Magdasf1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies kolo lodzi;)
Oj ja mialam okres 20 stycznia 15 lutego zrobilam sikany test wyszedl pozytywny....Nie ma reguly, ja bym na twoim miejscu zaczekala do teminu a jak nic sie nie bedzie dzialo zrobila bym test. Ja za pierwszym razem objawow nie mialam, za drugim zreszta za bardzo tez nie , tylko bolaly mne piersi i brzuch na okres.
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
hey dziewczyny, mam pewien problem i nie wiem co to może być. Od ponad tygodnia mam bóle brzucha jak na okres, zdziwiłam się ze mogę lada chwila dostać okresu, bo do niego mam jeszcze ponad tydzień. Poza tym często oddaje mocz, i mam głupie zmiany nastroju i zachcianki, kwas z ogórków itd... Kiedy z chłopakiem się kocham nie kończy w środku, wiec myślę jak by to było możliwe żebym mogła zajść. Z drugiej strony objawy ciąży tak szybko się nie okazują , podobno dopiero o4 4 tyg. Czy ktoś miał coś podobnego ?? Nie wiem co robić, czy iść do lekarza czy czekać na okres, jeśli bym miała stan zapalny czułabym to, bo były by zmiany z śluzie, pieczenie czy swędzenie a nie mam takich objawów !! Bardzo się boje tego co może mi być, a jeśli to Fasolka to radość ogromna :) pozdrawiam


Zycze Ci, zeby to byla fasolka:)
Ale ja mialam podobne objawy do Twoich: bol brzucha okolo 2 tygodni przed spodziewanym okresem, bol piersi, zmiany nastroju...Niestety okazalo sie, ze nie jestem w ciazy:( Ale z Toba moze byc inaczej, poczekaj na okres, a jesli wciaz nie bedziesz pewna to zrob sobie test albo pojdz to lekarza.
Te zmiany nastroju i bol brzucha moge byc rowniez spowodowana jakims stresem, problemami itp.
Pozdrawiam :papa:
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
a ja się pochwalę
moja mała ma juz ok 36 cm i wazy 1,20 kg :)
no i coraz bardziej daje sie we znaki
ostatnio coraz bardziej interesuje ja moje zebro....
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Madziu, ale Magdasf chyba nie do Ciebie kierował/a to pytanie... raczej do Zaneciska
 

Magdasf1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies kolo lodzi;)
Zanecisko jak bylam w 31 tygodniu moj maly wazyl 1240 gram, a w 37 tygodniu 2700 :lol: A waga urodzeniowa to 3510 :) Teraz tez duzo wazy bo ma 4 miesiace i 7800 ale za to ma juz 75 cm, wiec tego nie widac ze taki pudzian z niego :D
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
W ciąży trudno określić wagę, może sie ona wahać od 300 na minus do 300na plus do podanej przez lekarza. A po urodzeniu dziecko powinno potroić w ciągu roku swoją wagę urodzeniową :p
 

Magdasf1

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies kolo lodzi;)
Madzia z tego co mi wiadomo to nie 300 tylko 20% od podanej wagi na plus i minus :) Niby powinno potroic, zocha potroila idealnie ale z tego co wiem to jest duuuza rezerwa z tymi kg, to zalezy takze od wzrostu, moj chrzesniak jak mial rok wazyl 4 i pol razy wiecej niz przy urodzeniu ale on byl wczesniak i lekarz powiedzial ze jest idealnie wiec jak widzisz z tym co w ksiazkach pisza i co poniektorzy lekarze mowia jest roznie nie ma regoly.
Po za tym ponoc coraz ciezsze dzieci sie rodza, w lodzi w jednym szpitalu kobitka urodzila silami natury dzieciaczka o wadze bagatela 5700!!!!! Az sie wierzyc nie chce ze wypchnela z siebie taki klocek :D :D :D
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
no właśnie tego boje się najbardziej że jak mała w takim tępie będzie rosła to ja sobie nie poradze przy porodzie :(
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Madzia z tego co mi wiadomo to nie 300 tylko 20% od podanej wagi na plus i minus :) Niby powinno potroic, zocha potroila idealnie ale z tego co wiem to jest duuuza rezerwa z tymi kg, to zalezy takze od wzrostu, moj chrzesniak jak mial rok wazyl 4 i pol razy wiecej niz przy urodzeniu ale on byl wczesniak i lekarz powiedzial ze jest idealnie wiec jak widzisz z tym co w ksiazkach pisza i co poniektorzy lekarze mowia jest roznie nie ma regoly.
Po za tym ponoc coraz ciezsze dzieci sie rodza, w lodzi w jednym szpitalu kobitka urodzila silami natury dzieciaczka o wadze bagatela 5700!!!!! Az sie wierzyc nie chce ze wypchnela z siebie taki klocek :D :D :D
Przepraszam, chodziło oczywiście o 300gram :p Co do wcześniaków to chyba to wyglada inaczej, bo on musi dojść do takiej wagi, jaką powinno mieć normalnie, o czasie urodzone dziecko, a my mówimy tu o dziecku urodzonym w czasie ;P

no właśnie tego boje się najbardziej że jak mała w takim tępie będzie rosła to ja sobie nie poradze przy porodzie :(

Nie bój się, spokojnie, jak nie dasz rady urodzić sama to zrobią Ci cesarkę :p
 
Do góry