Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

EvA25

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
No i chyba masz racje;/ moje objawy przechodzą na dalszy plan...a bóle menstruacyjne pojawiły się i kolejna nadzieje prysła :( jest mi smutno ale zacznę działać już niedługo hi hi :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No i chyba masz racje;/ moje objawy przechodzą na dalszy plan...a bóle menstruacyjne pojawiły się i kolejna nadzieje prysła :( jest mi smutno ale zacznę działać już niedługo hi hi :)

To i tak, że wiesz, że to bóle menstruacyjne, ja zawsze myślę, że to już bóle rozrastającej sie macicy, itp ;)
 

EvA25

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
No i nadzieja się skończyła...idealnie...punktualnie...przyszła najbardziej nie oczekiwana miesiączka ;/ zaczynam mieć jakieś lęki i obawy że nie będę mogła mieć potomstwa :( tyle razy próbowaliśmy i tyle razy nic :(
 

czarniutenka88

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Moja sytuacja wyglada nastepujaco: mialam mozliwosc zaplodnienia gdyz 2 dni pod rzad bawilam sie z narzezonym i najprawdopodobniej podczas tych zabaw za pomoca paluszkow narzeczony "zaaplikowal" mi "dawke nasienia" (od razu dodam ze jak bede w ciazy to sie bede bardzo cieszyc chociaz nie planowane:) )bylo to 2-3 stycznia(czyli najprawopodobniej dni plodne) tego roku. po paru dniach chociaz wiem ze to wczesnie jak na obiawy ale mialam lekkie bole brzucha jak na okres(tylko ze przy normalnym okresie mam je dzien przed albo w dzien okresu i sa bardzo mocne), lekkie od czasu do czasu skurzcze w brzuszku, czasami mi bulgotalo w nim mimo iz bylam najedzona,ostatnie pare dni mialam lekko wrazliwe sutki i z boku prawa piers i swedzialy mnie, jestem wrazliwsza na zapachy,prawie codziennie rano albo wieczorem nudnosci,raz wielki apetyt a raz brak apetytu,zasmakowaly mi potrawy ktore kiedyn nienawidzilam jak jajko sadzone czy ser plesniowy. jestem bardzo senna.i ogolnie czuje sie jakos dziwnie. nie robilam testu bo czekalam na dzien spodziewanej miesiaczki co u mnie troche trudno wyliczyc bo waha sie u mnie od 30 dni do 35nawet. wiec jakos teraz na dniach powinnam dostac tylko ze nie czulam sie jak na okres bo zawsze mem mega bol brzucha wieczor przed jestem bardzo nerwowa i nie mila.teraz tego nie bylo. i problem polega na tym ze wczorajszego dnia w zwiazku z tym ze mam remont pokoju i mam wszystko w pudlach, musialam znalesc jakas rzecz i troszke podzwigac i poprzestawiac te pudla ktore hmm nie sa najlzejsze.i wieczorem jak wrocilam z kina jak bylam siusiu zauwazylam ale doslownie malutenka plamke wielkosci 5zlotowki i pomyslalam ze moze to okres i szczerze nie bylam zadowolona bo chcialabym zeby to byla ciaza.i nastawialm sie ze rano jak zwykle bedzie "potok"bo mam zawsze obficie a tu niespodzianka bo nadal jest tylko po troszku.na dobra sprawe gdyby nie higiena moglabym caly dzien przechodzic w jednej podpasce.i nie wiem czy to jakis zmieniony okres czy moze jakies plamienie wywolane tym dzwiganiem:( nie wiem czy zrobic teraz test czy poczekac jeszcze az plamienie ustanie.bylabym wdzieczna za ocene mojej sytuacji bo juz sama nie wiem co myslec:(
 

Kalarepa

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak kobieta chce być w ciąży, znajdzie u siebie wszystkie objawy stuprocentowo świadczące o ciąży. Wiem z autopsji, co miesiąc komplet objawów! i co? jakoś nie udało się jak na razie.....
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
czarniutenka 88- chyba najprościej będzie jak po prostu kupisz sobie test..

Test może jeszcze nic nie wykryc po takim czasie.. z tego co piszesz wynika ze raczej rzeczywiscie moglo wam sie udac zmajstrowac malucha:) nie sadze, zeby dziwganie mialo tu cos do rzeczy ale jesli sie caly czas niepokoisz to podpytaj panią Magdę albo dr Asię: http://tnij.org/fd5h zawsze pomagają w stanach irracjonalnej paniki;)
 

swiat_zofii

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
mnie ogarnia panika (i poczucie niesprawiedliwości) jak widze, ze niektórzy się starają misiącami uprawiając seks w najbardziej niestworzonych pozycjach a innym udaje się po jednej zabawie "paluszkami" ;)
 

Nusia1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Serce ukochanego
Witam Was Dziewczyny:);* Mam male pytanie. Biore tabletki anty juz ponad 2 lata i nigdy nie mialam z tym zadnych problemow wszystko bylo ok. Rozstalam sie ze swoim chlopakiem z ktorym bylam 2 lata i moge powiedziec bardzo czesto sie kochalismy. Niedawno spotkalam swoja pierwsza milosc spotykalismy sie bylo fajnie wiec odwazylismy sie kochac ze soba;P Teraz sie rozstalismy a ja mam maly problem. @ dostalam normalnie jak zawsze chociaz bylo inaczej...bardzo bolesny w trakcie.Przed nie mialam objawow a zawsze mam...do tego byl obfity przez 2 dni a pozniej tylko tyci. Jestem 5 dni juz po @ ale od jakiegos miesiaca mam zawroty glowy wieczorem nudnosci (nie wymiotuje) jestem senna boli mnie glowa goraczka 37 stopni wilczy apetyt ale jak zjem to zaraz mi niedobrze. Do toalety biegam co godzine.Chce mi sie ciagle pic;/ Ostatnio po % czulam sie nie tak;/ szybko sie upilam i bylo niedobrze.Do tego dziwny slinotok wiecej gazow bola plecy i czasami skurcze w brzusiu. Mialam tez zgage piersi sie powiekszyly pobolewaja i czasami swedza. Glupie to wszystko ale boje sie ze jestem w ciazy...to mozliwe?? Narazie nie robie testu bo i tak mam wizyte u gin za 2 tyg. Czuje ze chyba jestem;/
 

EvA25

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam Was Dziewczyny:);* Mam male pytanie. Biore tabletki anty juz ponad 2 lata i nigdy nie mialam z tym zadnych problemow wszystko bylo ok. Rozstalam sie ze swoim chlopakiem z ktorym bylam 2 lata i moge powiedziec bardzo czesto sie kochalismy. Niedawno spotkalam swoja pierwsza milosc spotykalismy sie bylo fajnie wiec odwazylismy sie kochac ze soba;P Teraz sie rozstalismy a ja mam maly problem. @ dostalam normalnie jak zawsze chociaz bylo inaczej...bardzo bolesny w trakcie.Przed nie mialam objawow a zawsze mam...do tego byl obfity przez 2 dni a pozniej tylko tyci. Jestem 5 dni juz po @ ale od jakiegos miesiaca mam zawroty glowy wieczorem nudnosci (nie wymiotuje) jestem senna boli mnie glowa goraczka 37 stopni wilczy apetyt ale jak zjem to zaraz mi niedobrze. Do toalety biegam co godzine.Chce mi sie ciagle pic;/ Ostatnio po % czulam sie nie tak;/ szybko sie upilam i bylo niedobrze.Do tego dziwny slinotok wiecej gazow bola plecy i czasami skurcze w brzusiu. Mialam tez zgage piersi sie powiekszyly pobolewaja i czasami swedza. Glupie to wszystko ale boje sie ze jestem w ciazy...to mozliwe?? Narazie nie robie testu bo i tak mam wizyte u gin za 2 tyg. Czuje ze chyba jestem;/
Najprościej będzie jak zrobisz test, ale z tego co piszesz mozesz byc w ciąży <_<

Pozdrawiam
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Rzeczywiscie, objawy pasują do tych ciążowych. Ale bierzesz tabletki już długi czas, a nie każdy może je tak długo stosować bez przerwy (np. ja). Może te wszystkie objawy również są tym spowodowane? Ginekolog prawdę Ci powie.
 

Nusia1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Serce ukochanego
Rzeczywiscie, objawy pasują do tych ciążowych. Ale bierzesz tabletki już długi czas, a nie każdy może je tak długo stosować bez przerwy (np. ja). Może te wszystkie objawy również są tym spowodowane? Ginekolog prawdę Ci powie.


Mialam przerwe rok temu miesiac,zmienilam lekarza i powiedzial mi ze takich przerw sie nie robi bo przez to mozna zajsc w ciaze wyslal mnie na zrobienie wynikow i byly ok ale niedawno chorowalam i bralam antybiotyki zapomnialam ze moga zmniejszyc skutecznosc tabletek. jak kochalam sie z nim to zawsze 2 razy bo za 1-szym w prezerwatywie zeby moc 2 raz bez...czuje w sobie niepokoj, bez przyczyn czyms...do tego to wyda sie smieszne ale ostatnio mam sny w ktorych symbole oznaczaja ciaze...do tego ciagle glodna jestem nigdy rano nie jadlam a teraz musze zjesc sniadanie i w sumie jem zdrowe rzeczy bo fastfoodow nie cierpie a mam wzdecia;/

dodam jeszcze ze troche przytylam i mam dziwne zachcianki...ciagle bym jadla sledziki w occie a zaraz po pomarancze albo czekolade;p
 

Nusia1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Serce ukochanego
Coraz bardziej boje sie ze to tylko moja psychika...bo z 1 strony chcialabym a z 2 nie:p Ale psychika mozna powiekszyc piersi zeby zyly byly widoczne;> Miec goraczke skurcze ciagle siusianie i pragnienie picia;> Metaliczny smak w ustach i papierosy przestaly smakowac;> Juz sama nie wiem...jestem po @ tak jak pisalam wczesniej wiec musze czekac 2 tyg albo do okresu:/
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Coraz bardziej boje sie ze to tylko moja psychika...bo z 1 strony chcialabym a z 2 nie:p Ale psychika mozna powiekszyc piersi zeby zyly byly widoczne;> Miec goraczke skurcze ciagle siusianie i pragnienie picia;> Metaliczny smak w ustach i papierosy przestaly smakowac;> Juz sama nie wiem...jestem po @ tak jak pisalam wczesniej wiec musze czekac 2 tyg albo do okresu:/

Uwierz, że psychika dużo potrafi...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nusia, ja do 3 mies. ciąży miałam okres. Ten ostatni mi się spóźnił i był dziwny, dlatego poszłam do lekarza, a tam pomachał do mnie z usg mój synek :D Powiem Ci tylko,że objawy masz typowe dla ciąży...zrób test.
 

Nusia1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Serce ukochanego
I po tescie:p 1 kreska:p Zrobilam wczoraj wieczorkiem ale objawy nie znikaja...w razie co chyba odstawie tabletki:) Pojde do lekarza po skierowanie bo to mi zyc nie daje:p Tak myslalam wczoraj i chyba bym chciala:p 1 raz w zyciu bo wczesniej nie przepadalam za dziecmi:p Ale jesli nie bedzie to nic sie nie stanie:p Odezwe sie po wizycie w piatek;P
 

madzik 26

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
I po tescie:p 1 kreska:p Zrobilam wczoraj wieczorkiem ale objawy nie znikaja...w razie co chyba odstawie tabletki:) Pojde do lekarza po skierowanie bo to mi zyc nie daje:p Tak myslalam wczoraj i chyba bym chciala:p 1 raz w zyciu bo wczesniej nie przepadalam za dziecmi:p Ale jesli nie bedzie to nic sie nie stanie:p Odezwe sie po wizycie w piatek;P
hej jestem tu nowa mam pytanie planujemy dzidzie juz 7 miesiecy temu odstawilam tabletki 11.02 dostalam@ ale rano kiedy sie obudzilam mialam mdlosci i zawroty glowy dzis rano wstalam ale juz wymiotowalam i znow zawroty po odsawieniu mam@ co 31 dni co najlepsze mam juz 6 letniego synka i teraz juz niewiem czy to moze ciaza czy niewiem co prosze pomozcie
 

Nusia1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Serce ukochanego
Byc moze ale ja mam podobnie choc nie wymiotuje tabletek nie odstawilam a test negatywny <_< ale okres dziwny i w piatek lece do lekarza na badanie krwi i ogolne zbadanie....;/Ale zycze powodzonka :p Przeciez jesli sie starasz to wkoncu powinny byc rezultaty;P Zrob tescik i pochwal sie Nam:) Trzymam kciuki zeby to bylo to :eek:k: a co do okresu to mozna go miec do 3 miesiaca chociaz to tak naprawde juz nie okres tylko plamienie;) ;)
 

paulinka1990

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam , mam problem otóż współżyłam dziś z moim partnerem i podczas
stosunku zaczełam krwawić lekko , później coraz bardziej .. Mam pytanie
jak długo będzie występować krwawienie , co może być tego przyczyną ?
Czy konieczne jest pójście do lekarza ginekologa ? Urodziłam się
30.03.1991r. Czy ten stosunek będzie miał wpływ na mój cykl
miesiączkowania obecnie odbywa się dość nie regularnie , podczas
stosunku używaliśmy prezerwatywy . Z góry dziękuje za szybką odpowiedź
,pozdrawiam .
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Witam , mam problem otóż współżyłam dziś z moim partnerem i podczas
stosunku zaczełam krwawić lekko , później coraz bardziej .. Mam pytanie
jak długo będzie występować krwawienie , co może być tego przyczyną ?
Czy konieczne jest pójście do lekarza ginekologa ? Urodziłam się
30.03.1991r. Czy ten stosunek będzie miał wpływ na mój cykl
miesiączkowania obecnie odbywa się dość nie regularnie , podczas
stosunku używaliśmy prezerwatywy . Z góry dziękuje za szybką odpowiedź
,pozdrawiam .

Nikt Ci tutaj nie powie jak długo będzie trwało krwawienie... Również przyczyn może być wiele, idź do ginekologa!
 
Do góry