Pierwsza wizyta

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jestem zapisana na wizytę do dermatologa i nie wiem czy moge tam pójść z kryjącym podkładem, bo bez to raczej mozliwosci nie mam niestety. czy to nie bedzie preszkadzalo. wogóle jak taka wizyta wygląda?
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
z tego co piszesz wynika że chcesz leczyć trądzik?? Wydaje mi się że możesz przy czym musisz opisać dermatolożce jak te zamiany wyglądają jak długo występują.... zapisze Ci co prawda jakieś maści, kremy może tabletki ale na efekt będziesz musiała poczekać

acz lepiej żeby widział/a z czym ma do czynienia normalnie
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
No też lepiej bez.Dermatolog musi to zobaczyć.Możesz wziąć ze sobą jakieś mleczko i zmyć podkład przed wejściem, a po wizycie nałożyć go z powrotem.
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
tak- chce leczyc trądzi i bez podkladu bardzo bym sie wstydziła, a wiecie moze jak wyglada taka wizyta, ona sprawdza wzrokiem te zmiany skorne czy pod jakims urzadzeniem, i czy w pomieszczeniu jestem raczej sama czy z np. rodzicem, przepraszam za takie pytania ale chcialabym wiedziec jak najwiecej
 

legalnablondynka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Z góry:D
To zależy od Ciebie.Możesz być z rodzicem,możesz być sama:)A jak bada to już zależy od lekarza.
A co do pierwszego pytania to nie pudruj się.
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a moge miec chocia lekki podklad(krem) ktory naprawde niewiele kryje, tylko niewielki kolor twrzy nadaje
 

legalnablondynka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Z góry:D
Ale po co maskować przed dermatologiem problem,który masz?Możesz użyć,ale zobaczysz,że Ciebie ochrzani,że użyłaś.
Dla mnie nie ma sensu.Wiem,że pewnie gorzej się czujesz jak wyjdziesz bez podkładu,pudru,ale czasem naprawdę lepiej nie użyć i być w przyszłości zadowolonym:D
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
weź przybory ze sobą i umalujesz sie po fakcie a pójdź lepiej bez Co do pytania czy z rodzicem czy bez to jak już wspomniano możesz tak i tak przy czym... jeśli nie masz ukończonych 18 lat i lekarz/lekarka będzie chciał/a wykonać zabieg inwazyjny to wtedy mogą wymagać obecności i zgody rodzica
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
znaczy przyborow zadnych nie musze brac bo to juz bedzie ok.20 tylko chodzi o to ze ja nigdy nikomu sie nie pokazuje bez podkladu-no jedynie w domu po szkole, bo na prawde wygladam źle:( no ale zobacze
i o co chodzi z tym zabiegiem inwazyjnym
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Najlepiej jak lekarz zobaczy twoją chorobę w pełnej okazałości.Wtedy łatwiej dobierze leczenia.
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
znaczy przyborow zadnych nie musze brac bo to juz bedzie ok.20 tylko chodzi o to ze ja nigdy nikomu sie nie pokazuje bez podkladu-no jedynie w domu po szkole, bo na prawde wygladam źle:( no ale zobacze
i o co chodzi z tym zabiegiem inwazyjnym

np stosowanie pary ciekłego azotu w celu wymrożenia zmian takich jak np kurzajki, Trudno jest mi powiedzieć co jeszcze jest refundowane przez NFZ ale się dowiem

To jak wieczorem idziesz to w czym problem? ciemno jest; nie wstydź się ;z trądzikiem się każdy boryka tylko nie u każdego widać
 
Do góry