Pierwsza Spotkanie ! Pomocy

Noobek

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
A wiec mam 16 lat i umuwilsmy sie z kolega na lodowisku z dwoma dziewczynami ze sql ze wzgledu na mnie bo mi sie jedna podba. I on powiedzial przez telefon do tej pierwszej ze ja sie podkochuje w jej kolezance. I teraz powiedziecie mi jak mam sie zachowywac o czym z nia rozmawiac jak juz wie ze mi na niej zalezy ;/ Pomozcie !!! :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Postaraj się być naturalny. Taki jak zawsze. I staraj się ją jakoś do siebie przekonać ;)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
jak rozmawiać?

tak jakby o niczym nie wiedziała :D


a możecie rozmawiać o... o wszystkim! i o niczym :D

najważniejsze, żeby dobrze się bawić, na tym lodowisku :sexy:

3mam kciuki :D

i napisz jak było :papa:
 

Noobek

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
A jak sie jej nie spodobam ? To jakos dziwnie bedzie ;/ Czuje ze to bedzie porażka
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
próbuj się powygłupiać z nią trochę, żeby mile spędziła dzień a gwarantuję że będzie chciała iść znowu :D
 

Noobek

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja jazdze tak sobie ona troche lepiej odemnie chyba :p albo cos podobnego tak slyszalem :D:D a jescze co mam mowic bo nei wiem jak rozkrecic rozmowe! bo odrazu mmowie ze jestem niesmialy ! jakie teskty na poczatku :p Pomozcie !
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
najlepiej zachwuj sie jak zawsze :D co mowic? obojetne byle z sensem!
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Podstawa jets to zebys byl soba, jak ma byc z toba i jak ma cie pokochac ot niech pokocha cie takim jakim jestes na prawde. udawanie kogos innego nie ma sensu bo wteyd moze zakochac sie w tym ktoreog udawales a potem mzoesz temu nie podolac a ona moze pocuc sie przezceibie oszukana
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Narazie nie możesz pokazać, że Ci zależy. Zachowuj się naturalnie, tak jak zawsze. Dziewczyna przecież nie jest żadnym smokiem i z nią napewno da się normalnie pogadać, musisz tylko przełamać pierwsze lody i potem wszystko będzie lecieć jak z górki ;)
 
Do góry