Pierwsza praca (przedstawiciel handlowy).

Los_Emilos

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Po zakończeniu matur chciałem sobie przez okres tych 4 miesięcy dorobić. Szukając ofert pracy, dużo było właśnie dla przedstawiciela handlowego. Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu pracą i ciekawi mnie właśnie dlaczego jest tyle ofert pracy: czy jest to zajęcie trudne? Wymagające dużego nakładu czasu? Słabo płatne?
Czy jest to praca odpowiednia dla kogoś zielonego? Czy taki zawód jest mile widziany na CV przez pracodawców?
Wiele będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytania.
 

czif

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
PRoces rekrutacji i szkolenia trwa 4 miesiące. Pracodawca musi wdrożyc Cię w produkt, musisz poznac rynek trzeba dac ci samochód telefon laptop.
jesli szukasz pracy na wakacje nikt cie nie wezme, po prostu im sie nie opłaca po 4 miesiącach szukac nowego pracownika
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Ale przecież nie musi od drzwi krzyczeć "dzień dobry, chcę pracować przez 4 miesiące". Po trzech i pół miesiąca składa się wypowiedzenie, dwa tygodnie okresu wypowiedzenia i pa pa.
 

czif

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
tylko to lipnie w CV wyglada , niech sobie nie brudzi, w koncu bedzie chcial zaczac pracowac na stale i nikt drugi raz sie nie nabierze

Czy wy naprawde myslicie ze ktos da samochod osobie bez doswiadczenia?

Nikt nie da darmowozu jesli wyczuje ze sie nie znasz na branzy lub jestes skoczkiem.
 

lenart

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Również myślę, że przedstawiciel handlowy to słaby pomysł. Polecam pracę w jakiejś knajpie. Nie koniecznie mcdonald, ja robiłem przez 2 miesiące w kuchni w Sphinxie i bardzo pozytywnie to wspominam. Głodny chodzić ie będziesz ;) Może jakaś praca w magazynie, nabierzesz krzepy ;) Ja osobiście po wysiłku umysłowym związanym z maturą szukałem czegoś co wymagało tylko i wyłącznie bezmyślnej pracy fizycznej, stąd moje propozycje. Poszukaj czegoś tutaj:
http://praca.money.pl/ albo na innym gumtre czy allegro.
 

czif

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ale przecież nie musi od drzwi krzyczeć "dzień dobry, chcę pracować przez 4 miesiące". Po trzech i pół miesiąca składa się wypowiedzenie, dwa tygodnie okresu wypowiedzenia i pa pa.

Jeśli nowy pracodawca zobaczy ,że pracował 3 miesiące a potem uciekł ( na studia ) będzie się obawiał ,że go też wystawi do wiatru i znów ucieknie ( do nowej pracy, na nowe studia, za granice ).

Jedyna dobrą alternatywą jest magazyn, kuchnia, ulotki, wykładanie towaru w markecie.

Nie musisz przyznawać nam racji ( teraz ) to Twoje życie i Twoje pieniądze, w końcu się przekonasz ,że CV trzeba budować bardzo starannie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moim zdaniem warto jest posiadac dobrze ,poprawnie napisane CV i drogą emailowa wysyłac je.
Czasami nie majac doswiadczenia trudno jest napisac dobre CV,ale warto tez spomóc sie porada ekspertów.
Szukacie w ogole pracy w necie?
 
Do góry