Pierścionki zaręczynowe

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
ale jeśli ktoś chce brylant to czemu miał by go nie dostać? I co za różnica czy mały czy duży, jak akurat taki im się podoba. Nie rozumiem co Ci w tym przeszkadza?
 

Urszula25

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Najważniejsze są intencje, a nie wielkość brylantu. Ja mam pierścionek z tanzanitem ponieważ uwielbiam kolor tego kamienia i nie zamieniłabym tego pierścionka na żaden inny
 

agniesiaa90

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mój pierscionek wyglada tak //www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/142edf2c51f74f9a.html nie ma on brylantów ale jest dla mnie najpiekniejszym pierscionkiem jaki mogłam dostac ze względu napiekny niebieski kolor topazu
smile.gif
nie liczy sie ilosc brylantów tylko intencje
 

cinimin123

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
a ja dostałam taki //rafidu.pl/pierscionki-zloty-pierscionek-p585-o_l_76_5.html
narzeczony wiedział, że ostatnio zamawiałam tam naszyjnik i zdecydował się na ten sam sklep. muszę przyznać, że dawniej kusił mnie jeden wielki kamień ale teraz ten jest idealny-piękny subtelny ale i widoczny no i będzie super wyglądać z obrączką
biggrin.gif
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
A tu są moje typy które podobają mi się naj naj najbardziej i jednego z takich chciałabym już wkrótce dostać
smile.gif


//sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=2&d2=9&d3=-1&d4=0&id=276&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=o4rRRi6M&k=0&dd=5&pp=1"]
//galeriajubilerska.eu/product_info.php?cPath=18_29_63&products_id=3613
//www.pierscionki.com.pl/d/jg102br_P1_H?PHPSESSID=bc7e910f47dec345125aa543ee9ff239]
//www.pierscionki.com.pl/d/7673br_P1_I?PHPSESSID=bc7e910f47dec345125aa543ee9ff239
//www.pierscionki.com.pl/d/7920br_Si2_I?PHPSESSID=bc7e910f47dec345125aa543ee9ff239
//sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=2&d2=9&d3=-1&d4=0&id=108&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=o4rRRi6M&k=0&dd=5&pp=1
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że to kwestia gustu... Mi akurat podobają się takie niezbyt wymyślne z jednym oczkiem, takie klasyczne...
Dokładnie! Jak byłam młodsza to marzył mi się jakiś duży, bardzo błyszczący i na pewno nie "z oczkiem". Natomiast w tym momencie nie wyobrażam sobie żadnego innego jak tylko klasycznej obrączki z jakąś błyskotką (najlepiej diamentem ;))
Ale rzeczywiście to kwestia gustu. Jedna moja koleżanka dostała wielki sygnet -czerwono-niebiesko-żółty .Trochę jak z gumy do żucia, ale jej się podoba :)
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
mi również białe złoto, ale bez oczka. musi być dość rozbudowany, moje palce źle wyglądają w pierścionkach z 1 brylancikiem
 

Chr1su

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem swojej ukochanej taki :

p123b.jpg



Mam nadzieję że jej się spodoba , dużo się zastanawiałem przed kupnem , bo w końcu jest to troszkę inny pierścionek od tych , które są teraz "modne" . A kupiłem go u Jubilera w Krakowie -pierścionki zaręczynowe . Mam nadzieję że nie przepłaciłem , znajomi mi polecali i muszę przyznać że bardzo fachowo mi doradzono . Teraz pozostaje się modlić żeby powiedziała te magiczne słowo .
Życzcie mi szczęścia
smile.gif
 
H

Haan

Guest
Ja kupiłem swojej ukochanej taki :

p123b.jpg



Życzę powodzenia!!:) A pierścionek śliczny!!!! Bardzo podobny upatrzyłam sobie na diamondscenter.net. Niby zawsze bardziej podobały mi się pierścionki z białego złota, ale pomyślałam przeglądając te błyskotki, że złoto w dzisiejszych czasach jest oryginalniejsze. Każdy ma białe złoto i białe złoto...dlatego moim marzeniem jest normalne złoto z diamentem... :sexy:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A mój pierścionek mi się, szczerze mówiąc nie podoba :(
Podobają mi się skromne pierścionki z jednym oczkiem, no ale mój mężczyzna uparł się, że sam wybierze...
I tak mam na palcu przeplatankę złota z cykoriami, ale co zrobić, przecież nie powiem żeby wymienił :D
 
H

Haan

Guest
No właśnie pod tym względem wybór pierścionka zareczynowego jest kłopotliwy. Bo z jednej strony to zwykle piękne, drogie pierścionki, więc niby każdy powinien sie podobać. Ale z drugiej strony jeśli już kupuje się taki pierścionek na całe życie, to fajnie gdyby partnerka miała jakiś wpływ na jego wybór...i co ci biedni faceci mają zrobić? Zabrać do jubilera i poprosić, by wybrała? Nici z niespodzianki;p Mój niby "delikatnie i przez przypadek" podrzucił mi tę stronę diamondscenter.pl pytając, który mi się najbardziej podoba. Przyznam, że dostępna tam biżuteria zawróciła mi w głowie i wskazałam w.w. faworyta. Cała akcja jednak, mimo sprytnej intrygi, powiadomiła mnie o zamiarach faceta:)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No właśnie-albo mamy niespodziankę i nosimy to, co wybierze nasz mężczyzna (a choćbyśmy się nie wiem jak długo znali, to nie ma pewności nigdy, że wybierze dobrze)
albo nawet delikatne i przypadkowe "podpytywania" tę niespodziankę psują, ale mamy swoje zdanie w wyborze pierścionka, na całe życie (zazwyczaj :D)
u nas, jako że zorientowałam się, że "mój luby" chce mi się oświadczyć w najbliższym czasie, to zadecydował, że chociaż pierścionek ma być zaskoczeniem ...
no i był ;)
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Oj to jest faktycznie problem. Najgorsze co może się przytrafić to dostać okropny pierścionek zaręczynowy, który bądź co bądź trzeba nosić przez całe życie ;) Jeszcze jak "przyszła mamusia" doradza nieporadnemu synkowi jak wybrać to cudo, zapowiada się tragedia.
Ja w przeciwieństwie do mojego lubego, lubię rzeczy skromne i delikatne. Nie podoba mi się żółte złoto, ale np. wybrałabym coś takiego //www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/661 . Klasyczny, nie za bardzo zwymyślany i co liczyłoby się dla niego - tani
laugh.gif
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Mój narzeczony trafił w mój gust, ale to dlatego, że też wcześniej "wybadał teren" ;) i w ten oto sposób dostałam delikatny i skromny (takie właśnie lubię :)) w przeciwieństwie do mojej siostry ciotecznej, której obecnie mąż zrobił niespodziankę bez wcześniejszego wywiadu, nie była zachwycona wyborem i pierścionka nie nosi, gdyż jest duży i o wszystko jej haczy... a mężowi na pytania odpowiada, że jest on "na specjalne okazje" ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Haha, też tak mówię mojemu
"Kochanie, nie chcę go nosić na co dzień, bo się zniszczy, albo go zgubię..." :)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Helkik napisał:
Ja kupiłem swojej ukochanej taki :

p123b.jpg



Mam nadzieję że jej się spodoba , dużo się zastanawiałem przed kupnem , bo w końcu jest to troszkę inny pierścionek od tych , które są teraz "modne" . A kupiłem go u Jubilera w Krakowie . Mam nadzieję że nie przepłaciłem , znajomi mi polecali i muszę przyznać że bardzo fachowo mi doradzono . Teraz pozostaje się modlić żeby powiedziała te magiczne słowo .
Życzcie mi szczęścia
smile.gif
Śliczny jest, ja bym bez zastanawiania przyjęła oświadczyny xD Powodzenia i w ogóle ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bardzo ładny pierścionek, mój też jest inny niż te tzw teraz "modne" bo te "modne" wcale mi sie nie podobaja :] ja chcialam szafir no i mam :)
a cóż to za kamień w tym Twoim pierścionku?????
 
Do góry