Pierścienie dziewictwa ( czy jakoś tak)

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ostatnio w ameryce panuje nowa moda...na tz pierścienie dziewictwa...
Nosi je wiele młodych gwiazd ( bracia Jonas czy Miley Cyrus )
Według mnie to dobrze, że sławy promują czystośc do ślubu ale... Czy to nie jest trochę ponaciągane ;)
Co Wy o tym sądzicie?
 

Viky

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
1
dajcie spokoj. az tak sie z tym obnosic? wszystko dla szpanu. i tak robia pewnie inaczej, a pokazuja ze sa takie niewinne
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
po co niby komus takie cos? to kogos prywatna sprawa. po co ma to pokazywac innym?
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Bo chce.
Wolno mu? wolno. I tyle.

Nie przepadam za Amerykanami, z różnych powodów, ale czepianie się tego to już idiotyzm.

Każdy ma prawo propagować taki styl życia, jaki uważa za słuszny. Niech jedynie przy tym nie krzywdzi innych.
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Widać Miley chce być poprostu sławna za wszelką cenę...( trochę mi to jedzie Paris Hilton :D )

A wracając do tematu to może i gwiazdy noszą te pierścienie dla szpanu (itd) ale ma to dobry wpływ na młodzież :p
Lepiej, że promują dziewictwo a nie jego odwrotność :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
co do tych pierscieni to slyszalam (sa nawet takie dla sigli )kosztuja tez ladne pieniadze, ktos wymysli jakas bzdure i zbija na tym majatek potem
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Bo ja wiem.... no dobrze, może Selena Gomez mówiaca o czystości aż do ślubu i (póki co..) nie słynąca ze skandali jest jakimś przykładem... ale...
Po pierwsze - Nie wszyscy , którzy noszą pierścienie dziewictwa są aż tak "niewinni"...
Po drugie- Cóz.. Miley i jej półnagie zdjęcia oraz jelly bracelets.... to się lepiej sprzeda niż "życie w czystości" smutne, ale prawdziwe. Do dziś nie mogę pojać jak ludze moga być tak bezgranicznie głupi, żeby dać sie nabrać na taki "lep"... ;/
 

Viky

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
1
Widać Miley chce być poprostu sławna za wszelką cenę...( trochę mi to jedzie Paris Hilton :D )

A wracając do tematu to może i gwiazdy noszą te pierścienie dla szpanu (itd) ale ma to dobry wpływ na młodzież :p
Lepiej, że promują dziewictwo a nie jego odwrotność :)

Lepiej wpywa na mlodziez?! chyba od dupy strony. wystarczy popatrzec na te smarki jak sie zachowuja. totalne dno. byle gadzet nie pomoze, nawet jak to nosi ktos znany.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
W Polsce to już też jest od tegorocznych komunii, które były już dawno. Było o tym głośno w TV...
I nie tylko w TV, kuzynka mojego kumpla takie coś dostała - wszystkie dziewczynki, które szły do komunii dostały...
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Słyszałam o tym.
Ogólenie głośno o tym aczkolwiek jak dla mnie głupota.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
W świecie gwiazd nic nie robi się ot tak sobie. Wszystko ma coś na celu, głównie sławe, kase itd.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Pomysł z może i nie głupi aby promowac rozsądne współżycie i tylko we własciwym czasie ale wykonanie takie trochę na pokaz. I dla pieniędzy oczywiście ;)
Niech by majtki stalowe na zamek cyfrowy promowali :)
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Tak to jest naciągane ^_^ ...
Ostatnio nawet była Joego mówiła że z nim przeżyła swój pierwszy raz....
 

ascienias

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zapraszamy do głosowania w rankingu


Możesz głosowac na wszystkie gwiazdy - jest Doda, Cichopek, Hakiel, Małysz, Boruc, Jola Rutowicz, Herbuś, Steczkowska i inne gwiazdy ...
Teraz nowe możliwości - zaloguj się, zagłosuj i już masz własny ranking. teraz także dostęp do archiwum notowań. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy :)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
to jest naciągane jak diabli, potem dochodzi do takich kwiatków jak "Britni Spirs" - pół świata się przyznawało do odebrania jej wianka... wszystko z umiarem, można czekać,a le po co się z tym afiszować?
 
Do góry